Fotbalové jádro MRKu

Jádro pro všechny fotbalové fanynky a fanoušky. Tady můžem diskutovat o zápasech, o týmech, zkrátka o všem co k fotbalu patří.
Autor diskuse: milin - Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

milin - Profil | St 3.6.2026 16:15:58

Na příští sezonu 26-27 mají zaplaceny vklad 200 kc Kubah, Bomber76, Šebis77, Danda05, milin, p.lorenc.

    Gigi1893 - Profil | Pá 15.5.2026 14:55:30

    😢✊🏻

      Gigi1893 - Profil | Pá 15.5.2026 14:11:32

      Jaroslav Tvrdík představil další trest pro neposlušné fanoušky Slavie,stadion v Edenu bude rozebrán a znovu smontován na jiném místě...Eden se vrátí do původního stavu i s kompletně rekonstruovanou dřevěnou tribunou a ovály za brankama...

      https://x.com/i/status/2054927143306428875

        Gigi1893 - Profil | Pá 15.5.2026 10:33:17

        Vydra revírní >> já taky ale nerad bych přišel o status fanouška úspěchu...

          Vydra revírní - Profil | Pá 15.5.2026 9:33:02

          Gigi1893 >> ja budu ve finále fandit PSG ..

            Gigi1893 - Profil | Pá 15.5.2026 9:21:53

            Knapík >> i to derby bylo koukatelný bez přehnané agresivity...

              Knapík - Profil | Pá 15.5.2026 8:47:18

              rarach >> v poho, já jen postnul komentář letitého slávistického fanouška, který byl po dlouhé době i přes předchozí úspěchy spokojen s koukatelnou hrou.

                Gigi1893 - Profil | Čt 14.5.2026 23:21:03

                Vydra revírní >> budem.fandit tomu kdo vyhraje a pak se tady budem radovat jako fanoušci úspěchu 🤝🏻

                  Vydra revírní - Profil | Čt 14.5.2026 23:03:24

                  Gigi1893 >> čekám na novou sezonu Champions League .. ještě si vychutnat finále letošní ..

                    Gigi1893 - Profil | Čt 14.5.2026 22:39:53

                    Vydra revírní >> "Kdes byl poslednich nekolik tydnech ? Nebyl jsi ani vidět ani slyšet . Žadny rozbor utkani nebyl . ."

                      Danda05 - Profil | Čt 14.5.2026 22:33:35

                      kubah >> jako ten nadpis je fakt legrační 😀

                        Vydra revírní - Profil | Čt 14.5.2026 22:31:52

                        Dobrý večer , stalo se za dobu mé nepřítomnosti něco ?

                          kubah - Profil | Čt 14.5.2026 22:28:50

                          Danda05 >> těsně před tímto článkem se fotil s vodkou před Lidlem...
                          Pomoc mu chtěli, snad tehdy z léčebny sám odešel

                          Já tedy cílil na slovosled nadpisu, kde to vypadá že odjel Fenin řidičovi .... s kufrem

                            Danda05 - Profil | Čt 14.5.2026 22:27:50

                            kubah >> no ten dopadnul teda. Tomu jestli někdo nepomůže tak to dlouho nedá..

                              kubah - Profil | Čt 14.5.2026 19:10:18

                              Chudák řidič autobusu...

                                rarach - Profil | Čt 14.5.2026 15:27:08

                                iwanhoe >> Tak alespoň to nehrajou jako Douděra a Jurásek v derby, to už i Trpiš vytekl, když každej balon sprasili jak v okrese...Omlouvám se klukům z Hroznětína B a Dvory B...ti fotbal i v OP (8 liga) hrát rozhodně umí.

                                  rarach - Profil | Čt 14.5.2026 15:24:11

                                  Knapík >> Každej to má jinak, podle mne nám Chorý letos i přes ty blikance udělal titul, to je neoddiskutovatelný, v tomhle herním systému je prakticky nenahraditelnej, Jablonec chce evidentně cílit na pohár, takže včera velmi vlažnej výkon, nebyl bych tak optimistickej, kdyby třeba přijel Hradec....no a k TS...z jihu se na to docela hezky kouká, mi to co dělají nevadí...celá ta věc s derby je evidentně něco dlouhodobého, co se prostě nemělo stát...takže to co se bude dít teď bude zase další extrém...Já co sem skončil s aktivním fotbalem, tak nechodím ani na Slavii, takže 2-3 roky vím jakože místně prd....fotbal mne nějak přestal live zajímat, aj tak sem tam měl problém chodit už předtím, ne kvůli TS, ale i okolo mne na jihu sedělo spousta blbců...daň za úspěch

                                    iwanhoe - Profil | Čt 14.5.2026 13:52:02

                                    rarach >> otázkou je, co je to fotbalovější když to povětšinou praktikují špatným 1.dotekem bez následných rychlých změn do volného prostoru - to je bohužel náš mládežnickej fotbal
                                    tohle přehraješ agresivitou a důsledným včasným dostupováním - ne že by v tomhle byla slavie lepší a tak vymyslela nákopy na chorase .. v evropě to ale nestačí
                                    ono asi tak - sadílek je v tomhle o dost jinde a to má už skoro přetočenej tachometr ...

                                      Bosanac - Profil | Čt 14.5.2026 13:09:34

                                      "Věděl jsem, že se spustí společenská objednávka nesmírně morální české společnosti na to, aby byli ti hráči zlynčovaní". Rozhovor s trenerem reprezentace proč jsou lešte na listě hraču pro MS . https://www.sport.cz/clanek/fotbal-reprezentace-koubek-o-chorem-a-douderovi-s-rozhodnutim-slavie-se-neztotoznuji-mluvil-o-nich-i-s-krejcim-5454010

                                        Bosanac - Profil | Čt 14.5.2026 12:56:07

                                        plavan >> Trefa z voleje :-)))))