Fotbalové jádro MRKu

Jádro pro všechny fotbalové fanynky a fanoušky. Tady můžem diskutovat o zápasech, o týmech, zkrátka o všem co k fotbalu patří.
Autor diskuse: milin - Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nmilin - Profil | Út 16.6.2026 11:05:20

Kdy hraje ČR

    Nplavan - Profil | Ne 10.5.2026 12:21:36

    Pike >> to jsem se chystal zrovna napsat. Už nevím kdy to bylo přesně, jak se házeli světlice do plzeňského ochozu, jestli v tom zápase, kdy Limba nafilmoval penaltu nebo když Choras udeřil Sorensena nebo jindy. Tu animozitu si Choras a Sorensen určitě nesli i včera.

      Nplavan - Profil | Ne 10.5.2026 12:18:58

      dolis >> to je v pořádku, stane se

        NPike - Profil | Ne 10.5.2026 11:58:07

        Já si vůbec nedělám iluze, že něco podobného by nebyli schopni ani ultras ACS. I Plzňáci mají něco podobného nedávno za sebou.
        Tihle lidi mi nebaví. Poslal bych je do mišelinky tahat pneumatiky.
        Jsou to primitivové, co si myslí, že jsou něco víc.
        Odskáče to plno slušných fandů SKS.

        https://whatsapp.com/channel/0029VbAFsVG8fewnLf4TvN3a/1514

          Nkubas. - Profil | Ne 10.5.2026 11:22:47

          plavan >> Nešlo nic dělat, to je jasný, proto se to děje v každém podobném zápase na světě ;-).

            NChindimír - Profil | Ne 10.5.2026 11:22:46

            Banda umrdanců co po sobě hazí pyrotechniku jak někde v Pákistánu. Neskutečný. Směšný, kolik emocí kvůli něčemu tak nuznýmu, bizarnímu a zkorumpovanýmu, jako je trapná česká liga a fotbal celkově🤡Čumět na náhodnou nakopávanou přeplácenejch poloteploušů a nakonec se bát, abych od nějakýho bezmozka nedostal do ksichtu světlicí🤦‍♂️Všechny stadiony u nás bych zboural a postavil místo nich paneláky.

              Ndolis - Profil | Ne 10.5.2026 11:22:11

              plavan >> Omlouvám se ,moje chyba. Chtel jsem odepsat Kubasovi a tvůj dotaz na Gigiho se objevil pod mým nickem. Fakt jsem nic nepil...

                NBosanac - Profil | Ne 10.5.2026 11:21:54

                plavan >> Vylezli konečně z kanalu .

                  Nplavan - Profil | Ne 10.5.2026 11:20:15

                  kubas. >> tak po boji je každek chytrej, ty bys vyřadil Chorého z mužstva před třemi týdny, když byla všechna práce klubu ohrožena ztrátou titulu ? Určitě by to neudělal nikdo. A jak bys řešil ty fanoušky před včerejším zápasem ? Problémy tam byly, ale takové problémy mají s fanoušky i na Spartě. A měli vždycky. Mohli policajti nebo pořadatelská služba udělat něco 15 minut předtím, kdy se k tomu schylovalo. Ale jak to mohl řešit Luftjarda ?

                    NBosanac - Profil | Ne 10.5.2026 11:18:03

                    Gigi1893 >> Kdes byl poslednich nekolik tydnech ? Nebyl jsi ani vidět ani slyšet . Žadny rozbor utkani nebyl . .

                      Nplavan - Profil | Ne 10.5.2026 11:15:55

                      rarach >> je zvláštní, že nejvíc ten včerejšek dráždí Plzeňáky a Sparťany. Sparťany plně chápu, bylo na ně na hřišti a v ochozech útočeno. Ale proč Plzeň ? Očekávají odpočet bodů, aby mohli hrát kvaldu o LM ?

                        Nplavan - Profil | Ne 10.5.2026 11:13:47

                        dolis >> já jsem tobě žádnej dotaz nepsal, jseš normální ? Netočí se všechno kolem tebe, jseš jak Chorý :-)))))))))))))))))))))

                          NBomber76 - Profil | Ne 10.5.2026 11:06:22

                          rarach >> To by byla krásná neděle 😎

                            Nkubas. - Profil | Ne 10.5.2026 11:03:08

                            rarach >> Od toho existuje krásné slovo "prevence" :-). Pozdě bycha honit...

                              Nkubas. - Profil | Ne 10.5.2026 11:01:48

                              Gigi1893 >> Je to tak, zkušenosti jsou holt neprenositelne.

                                Ndolis - Profil | Ne 10.5.2026 10:58:52

                                plavan >> já psal někde,jestli to je správné,nebo ne? Tady ty Mrk žvásty si nech od cesty. Ale pokud chceš můj názor,tak pokud je to pro Jardu tak neúnosná ostuda,tak by měl ze Slavie odejít.

                                  Nrarach - Profil | Ne 10.5.2026 10:52:28

                                  kubas. >> A co má jako dělat... zapálit stadion?

                                    Nrarach - Profil | Ne 10.5.2026 10:51:43

                                    Gigi1893 >> Ještě jste to nevyhráli...

                                      Nkubas. - Profil | Ne 10.5.2026 10:51:40

                                      dolis >> Právě... Politik populista se nezapře.

                                        NPoušťák - Profil | Ne 10.5.2026 10:47:20

                                        Gigi1893 >> podle mě ne v případě Trpišovskýho

                                          Nplavan - Profil | Ne 10.5.2026 10:35:41

                                          Gigi1893 >> a jakou reakci od Luftjardy bys po včerejšku považoval za správnou ? Nemusíš přesně, stačí přibližně.