Fotbalové jádro MRKu

Jádro pro všechny fotbalové fanynky a fanoušky. Tady můžem diskutovat o zápasech, o týmech, zkrátka o všem co k fotbalu patří.
Autor diskuse: milin - Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nmilin - Profil | Út 16.6.2026 11:05:20

Kdy hraje ČR

    Niwanhoe - Profil | So 9.5.2026 22:41:43

    kubah >> no jedno "napadeni" vypadalo tak, ze nejake blb chtel vojtu zastavit chycenim za dres a neco na nej v debilni "euforii" blekotal
    vylejt surovcikovi kelimek piva primo do obliceje bych tak klidne bral, pivo v ocich nema co delat a asi nic moc a ten curak co to udelal to bude mit drahy a predpokladam, ze uz se na stadion slavie nikdy nedostane

      Niwanhoe - Profil | So 9.5.2026 22:37:34

      Bomber76 >> oni tam snad vtrhli vsichni slavisti ? jestli se na curaka nedivas spise do zrcadla, chory je kokot, ale napsat tohle o vsech fanouscich slavie ?

        Nkubah - Profil | So 9.5.2026 22:37:18

        iwanhoe >> ok, je to teda v pořádku - a měli Sparťany naložit víc

          Niwanhoe - Profil | So 9.5.2026 22:34:44

          kubah >> proc je to malo ?

            Nkubah - Profil | So 9.5.2026 22:28:20

            plavan >> zavřít stadion do konce nástavby ...

              Nplavan - Profil | So 9.5.2026 22:27:55

              kubah >> sebral bys za to třeba krom kontumace ještě šest bodů ?

                Nkubah - Profil | So 9.5.2026 21:49:22

                Tohle prostě je ostuda a nemá to tu co dělat...

                Jen pouhá kontumace je za mne málo ....

                  Ndolis - Profil | So 9.5.2026 21:43:45

                  Bomber76 >> bylo vidět,že se realizák slavie snaží pomoct klukům ze sparty. Každopádně bych zrušil všechny ploty a bariéry na stadionech a povolil pyro.

                    NPike - Profil | So 9.5.2026 21:41:00

                    dolis >> fantazie, jsem nadšen. Tohle já cením. Krásná pohotovost.

                      Nkubah - Profil | So 9.5.2026 21:38:23

                      rarach >>

                        NBomber76 - Profil | So 9.5.2026 21:35:13

                        rarach >> V pohodě 👍 Dneska jste za kokoty před celým národem vy 😎

                          NBomber76 - Profil | So 9.5.2026 21:34:09

                          dolis >> 🤣🤣🤣

                            Nrarach - Profil | So 9.5.2026 21:28:56

                            Bomber76 >> Co sparťan to debil

                              NBosanac - Profil | So 9.5.2026 21:24:11

                              Idioti a debilove co se dostali dnes na hřiště si zaslouži doživotni zakaz sledovani fotbalu na stadionech .

                                Nkubas. - Profil | So 9.5.2026 21:21:35

                                Bomber76 >> Po dnešku je jasný, proč je vrcholná evropská soutěž pro naše týmy Balkán cup.

                                  Ndolis - Profil | So 9.5.2026 21:17:21

                                  .

                                    Ndolis - Profil | So 9.5.2026 21:13:50

                                    Nevím co řeší. Konec,kontumace.

                                      NPike - Profil | So 9.5.2026 21:10:53

                                      To bude mrzení, až se bude v posledním kole předávat trofej před prázdným stadionem😂
                                      Jinak Martinec a Ryneš taky zkušeně. To bude sestava jak břeh😂

                                        NBomber76 - Profil | So 9.5.2026 21:03:37

                                        iwanhoe >> Po dnešku už nikdo nepochybuje, že co slávista, to čurák...