Fotbalové jádro MRKu

Jádro pro všechny fotbalové fanynky a fanoušky. Tady můžem diskutovat o zápasech, o týmech, zkrátka o všem co k fotbalu patří.
Autor diskuse: milin - Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

milin - Profil | Út 16.6.2026 11:05:20

Kdy hraje ČR

    iwanhoe - Profil | Čt 26.3.2026 22:32:15

    uz jsem si myslel, ze tam toho sadilka neda ...darida a holes pomaly

      Pike - Profil | Čt 26.3.2026 21:11:05

      Suk - the blanický rytíř ☝🤔

        kubah - Profil | Čt 26.3.2026 21:10:13

        Kolik to je ??

          dolis - Profil | Čt 26.3.2026 20:10:11

          .

            rarach - Profil | Čt 26.3.2026 18:06:40

            Karvinou i Opavu opouštějí velcí sponzoři. Jeden však zůstává. Manažer pro PR společnosti Clavin se k tomu vyjádřil jasně: "Podporovat bandu čuráků je pro nás ta nejlepší reklama."

            #sranda

              Knapík - Profil | Čt 26.3.2026 8:27:42

              kubas. >> jj, registroval jsem ...

                kubas. - Profil | Út 24.3.2026 11:53:43

                Knapík >> Máš pravdu, to jsem přehlédl ;-).

                  Knapík - Profil | Út 24.3.2026 11:51:59

                  kubas. >> to Ústí tam jmenujou....

                    kubas. - Profil | Út 24.3.2026 11:35:24

                    rarach >> On Nádvorník věděl, proč z Opavy utíká honem rychle :-).

                      rarach - Profil | Út 24.3.2026 11:31:45

                      kubas. >> Tak ten Artis si ten postup nakonec vykope....muhehe

                        kubas. - Profil | Út 24.3.2026 11:28:13

                        dolis >> Hezkej seznam...

                          kubas. - Profil | Út 24.3.2026 11:23:53

                          Knapík >> To není úplně Morava, ale může být, nechejme se překvapit :-).

                            CoDu - Profil | Út 24.3.2026 11:21:22

                            Knapík >> Asi odhalili typovačku na MRKu

                              p.lorenc - Profil | Út 24.3.2026 10:53:18

                              Knapík >> Musím zpětně kouknout na výsledky naší tabulky jestli mi náhodou nechybí bodík :-) Bůh ví kam až ta "chobotnice" sahá :-))

                                kubas. - Profil | Út 24.3.2026 9:48:41

                                Knapík >> No jsem zvědav, těším se na odposlechy :-).