Fotbalové jádro MRKu

Jádro pro všechny fotbalové fanynky a fanoušky. Tady můžem diskutovat o zápasech, o týmech, zkrátka o všem co k fotbalu patří.
Autor diskuse: milin - Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

milin - Profil | Ne 28.6.2026 15:02:24

.

    Vydra revírní - Profil | Čt 19.2.2026 17:17:26

    ...

      Darďas - Profil | Čt 19.2.2026 14:47:00

      23. kolo fotbalové ligy sobota 15h

      HK-Zlí / Jab-Kar / Slo-Par / Sla-Lib / Boh-Duk / Ost-MB / Tep-Olo / Plz-Spa

      Darďas...........1 / 1 / x / 1 / 1 / x / x / 1

        Gigi1893 - Profil | Čt 19.2.2026 9:32:19

        Poušťák >> za prvé by si nepoznal jestli se mu nedaří nebo to sabotuje... hráči mají výkyvy ve výkonnosti a ani ti nejlepší se nevyhnou minelam a za druhé už by mu to bylo asi jedno když se bude za "měsíc" stěhovat domů kde může zůstat a nebo ho klub pošle na jinou adresu a svoji chybou přihrál body mateřskému klubu...ta sabotáž není na tom mém postu ani to nejdůležitější... Hráč může být přemotivovany naopak ukázat se, udělá chyby, nechá se vyloučit atd a může to nahrát spekulacím... tím že ho nesmíš postavit,ochráníš zejména jeho...

          Gigi1893 - Profil | Čt 19.2.2026 9:27:54

          A já ani neříkám že je letošní sezóna neregulérní, je to v rámci nastavených pravidel..roky to tady nikdo neřešil protože "každému" týmu v lize po přípravě zbylo pár hráčů kteří se mu nevešli do kádru a tak je někam poslal hostovat a vše bylo v nějakém rámci normálnosti ale v mých očích už to zašlo někam kde ti být nemá a může to ovlivňovat kvalitu sestav proti různým soupeřům napříč ligou..proto bych to prostě upravil...naopak si nemyslím že by se to mělo řešit stylem "dělejte to taky" ... ale to je prostě jen můj názor,pokud to tak vyhovuje je to ok..

            Poušťák - Profil | Čt 19.2.2026 9:26:48

            Gigi1893 >> kdyby mi jako trenérovi klubu,hráč na hostování z klubu,který mi ho vypůjčil sabotoval zápas,tak ho jako trenér vykopnu na tribunu a už si nezahraje ani v béčku.

              Gigi1893 - Profil | Čt 19.2.2026 9:02:51

              plavan >> Slavia jako jediná měla určitou snahu hráčům na hostování povolit hrát proti ní samotné.. bylo to loni kdy měla na čele soutěže obrovský náskok, letos od toho upustila...

              Já si nemyslím že by měli kmenoví hráči nastupovat proti mateřským klubům,v tomhle jsem na straně ostatních patnácti týmů soutěže...jak by je někdo vůbec mohl postavit do zápasu ve kterém můžou sebrat body klubu kam se budou za "pár týdnů" stěhovat například v boji o titul... kór když je v současnosti umožněn počet tři hráčů...?? Co kdyby jeden z nich vyrobil penaltu která by rozhodla o bodech pro svůj mateřský klub ?? Co kdyby utkání sabotovali ve prospěch mateřského klubu ?? Mít možnost umístit tři hráče do libovolného počtu klubů (nebo všech ostatních) v rámci jedné soutěže je naprosto skandální ať už proti nim mohou nebo nemohou nastoupit ve vzájemném zápase, stejně tak jako kupovat hráče a rovnou ho poslat na jinou ligovou adresu ..nic z toho není v PL přípustné a já bych to převzal...jeden hráč na hostování do jednoho klubu, nesmí nastoupit ve vzájemném zápase a ten počet hráčů které smí klub umístit bych omezil nějakým číslem... stejně tak koupit hráče dejme tomu z Dukly, podepsat s nim smlouvu a rovnou ho poslat do Bohemky... proč by tohle mělo jít legálně provozovat ??

              Edit... samozřejmě dává smysl rozvíjet širší okruh hráčů pro vlastní potřeby ale ne v rámci jedné soutěže, nižší ligy nebo zahraničí...

                plavan - Profil | Čt 19.2.2026 8:42:42

                Gigi1893 >> jak jsi tady nadhazoval tu neregulérnost soutěže, když může klub svému hráči na hostování zakázat proti němu nastoupit, pamatuješ ?
                Tak Svěcený říkal v posledním Tiky Taka zajímavou věc. Že Slavia navrhla toto pravidlo zrušit a všechny ostatní kluby byly proti. Dalo by se to někde dohledat, jestli třeba Svěca nekecal ?

                  Gigi1893 - Profil | Čt 19.2.2026 8:16:29

                  Pike >> to bych tam samozřejmě uvedl kdyby v té soutěži skóroval...

                    Pike - Profil | Čt 19.2.2026 8:15:36

                    Gigi1893 >> máš tam chybu. Z Chorého by mělo být v české lize a Lize mistrů…….

                      Gigi1893 - Profil | Čt 19.2.2026 7:20:36

                      23. kolo fotbalové ligy sobota 15h

                      HK-Zlí / Jab-Kar / Slo-Par / Sla-Lib / Boh-Duk / Ost-MB / Tep-Olo / Plz-Spa

                        Gigi1893 - Profil | Čt 19.2.2026 7:14:56

                        Tenhle souboj o českou útočnou jedničku v baráži je na ostří nože,Patrik Schick nastřílel v bundeslize a lize mistrů zatím 11 gólů , Tomáš Chorý v České lize gólů 12...

                        https://x.com/i/status/2024239321234989072

                          iwanhoe - Profil | St 18.2.2026 16:13:52

                          Pike >> Surovčík má být jedničkou .. a to už dávno

                            Milan 66 - Profil | Po 16.2.2026 17:44:18

                            Darďas >> Kádrová rezerva.:-)

                              Darďas - Profil | Po 16.2.2026 17:02:07

                              Milan 66 >> Spíše myslím,že odejde.
                              A pokud bude Smetana předvádět to,co na Slovácku....tak je sestup jistý.🤦🏻

                                Milan 66 - Profil | Po 16.2.2026 16:55:00

                                Jak jsem psal:::: Milan 66 - Profil | SZ | Ne 12.10.2025 21:20:21

                                Tvl GALASEK u banicku. To nebude dobrý. Davam mu pulrok. >> Stránka diskuse
                                Nelíbí 0Líbí0

                                  Milan 66 - Profil | Po 16.2.2026 16:51:07

                                  Darďas >> ten musi zustat u rezervy..zatim.

                                    Darďas - Profil | Po 16.2.2026 15:18:20

                                    Milan 66 >> Dal bych šanci ...Dvorníkovi.

                                      Milan 66 - Profil | Po 16.2.2026 14:07:15

                                      Darďas >> Už při jmenování jsem nebyl úplně happy. To není hlavní trenér. Dobrých trenérů, kteří byli volní jsme prodrbali dost. Viděl bych tam Smetanu

                                        Milan 66 - Profil | Po 16.2.2026 14:04:18

                                        Darďas >> JJ