Fotbalové jádro MRKu

Jádro pro všechny fotbalové fanynky a fanoušky. Tady můžem diskutovat o zápasech, o týmech, zkrátka o všem co k fotbalu patří.
Autor diskuse: milin - Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

milin - Profil | Út 16.6.2026 11:05:20

Kdy hraje ČR

    Walleye - altered ... - Profil | So 19.2.2011 17:27:04

    milin >> Jj.Koukal jsem na to Péťa Čech opět 100%. Jedna střela na bránu jeden gól.!! Jinak ta ,,šibenice" mu hodně slušela :-)))

      foxxx - Profil | So 19.2.2011 17:25:21

      milin >> Konečně něco pozitivního dnes:-))

        milin - Profil | So 19.2.2011 17:10:32

        Chelsea vypadla v FA Cupu na penalty s Evertonem.

          RO:-(man)-: - Profil | So 19.2.2011 17:09:39

          milin >> :-)

            milin - Profil | So 19.2.2011 17:08:50

            RO:-(man)-: >> Neboj já to pohlídám :-)

              Pvl - Profil | So 19.2.2011 17:06:13

              Jaké je skore ? .o§)

                RO:-(man)-: - Profil | So 19.2.2011 17:05:09

                ta diskuze se za chvíli přejmenuje na Sparťanské jádro mrku:-( Doufan, že k tomu nedojde.

                  pavel68 - Profil | So 19.2.2011 16:59:55

                  BuBu99 >> I já Tebe o)

                    Dimmu - Profil | So 19.2.2011 16:55:25

                    Sparta to stara kurwa,
                    Sparta jebana jest,
                    Spartu trzeba pierdolić
                    Spartu ACS

                    ;-)

                      BuBu99 - Profil | So 19.2.2011 16:49:56

                      pavel68 >> :-)))

                      zdravím tě..-)

                        Hromy - Profil | So 19.2.2011 16:48:04

                        Až Slávie sestoupí do 2 ligy tak se těším na derby Ac Sparta Praha B proti Sk Slavie Praha.

                          Gaza - Profil | So 19.2.2011 16:46:59

                          jsem zvědavý jestli příští rok při derby půjčí Pepa někoho béčku aby jsme i v druhé lize vládli Praze?

                            Hromy - Profil | So 19.2.2011 16:45:19

                            Na Spartu přijel Loserpool a na Slavii exekutor.

                              pavel68 - Profil | So 19.2.2011 16:44:15

                              BuBu99 >> ale di ty Varhane Varhanoviči o))))

                                RO:-(man)-: - Profil | So 19.2.2011 16:41:49

                                Walleye - altered ... >> i se to rýmuje......sparťan - blbec...(pro ostatní) bez urážky.:-)

                                  BuBu99 - Profil | So 19.2.2011 16:41:16

                                  pavel68 >> zalez ty Plzeňáku poblázněnej:-)))))

                                    Hromy - Profil | So 19.2.2011 16:39:53

                                    Dyno >> ada.j.3 - 19.2.2011 14:23:15 >> Snažím se co nejčastěji :)

                                      pavel68 - Profil | So 19.2.2011 16:39:27

                                      Walleye - altered ... >> Zažlutit !!! o)))

                                        pavel68 - Profil | So 19.2.2011 16:39:09

                                        RO:-(man)-: >> Jsem musel vyvětrat o))))

                                          Walleye - altered ... - Profil | So 19.2.2011 16:37:06

                                          pavel68 >> To já slyšel,že SPARŤANEM se nestáváš ...... SPARŤANEM se prý rodíš ! No ono je to potom stejně jako z BLBCEM ........ :-)))))