- Úvod
- Pokec
Fotbalové jádro MRKu
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
110x v oblíbených a 63x v ignorovaných.
foxxx - Profil | So 19.2.2011 10:12:40
BuBu99 >> Nedaleko od Ostravy,jede Banik na Sparťany...dobry mužstvo maj,Menčestru se vyrovnaj:-)
Gaza - Profil | So 19.2.2011 10:06:11
syny >> snad nám nechceš říkat že se v tomto státě krade a na vlivných pozicích sedí nekompetetní lidé??? To by mi byla novinka....
BuBu99 - Profil | So 19.2.2011 10:04:51
syny >> Podle mě se strašně zaspala práce s mládeží jak v hokeji tak ve fotbale a když někdo zazáří jde v 18 do Ruska kde nehraje a zakope se do podprůměru.
syny - Profil | So 19.2.2011 10:00:28
BuBu99 >> a položil si někdo z těch nahoře otázku proč to tak je? Prostě bafuňáři zaspali dobu a nedokázali využít potenciál, ktery v době Poborskýho, Bergra,Šmicra atd. český fotbal měl. Hledělo se jen na to, aby svazokasa byla řádně naditá a na práci s mládeží respektive propagaci fotbalu se sejřilo ...a tady máme výsledek.
Gaza - Profil | So 19.2.2011 9:57:58
syny >> a o tom to přesně je, a proto i vidím postup Sparty vcelku realně. Liverpool doma musí hru trošku otevřít a Sparta bude moci hrát na brejky. A Sparta hrála připosraně, ale vyplatilo se jí to. Kdyby to více otevřela mohlo to skončit 1-0 či 0-1 to nikdy nevíš.
BuBu99 - Profil | So 19.2.2011 9:57:37
Gaza >> až tam začnou zpívat hymnu tak se většině rozklepou kolena:-))
http://www.youtube.com/watch?v=gEXcCq8bSjk&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=gEXcCq8bSjk&feature=related
BuBu99 - Profil | So 19.2.2011 9:55:34
syny >> že Českej fotbal stoji za prd ví snad každej kdo ho trošku sleduje a nemusí na to být odborník .To začíná už od žáčků na vesnicích ,když já byl v žákách chodilo nás tam 25 ,dneska se na vesnicích mládežnické soutěže rušej a budou jen ve větších městech,.....takže to bude jen horší a horší, dneska mají děti úplně jiné koníčky já hodil tašku do kouta vzal balon a šel na hřiště kde nás bylo jak psů a dneska??
syny - Profil | So 19.2.2011 9:48:47
Gaza >> jako Spartě se nedivím, i když, hráli doma a zbytečně připosraně, myslím že měli na to je udělat spíš mě zklamal přístup Liverpoolu ...
Gaza - Profil | So 19.2.2011 9:44:33
syny >> vidíš, píšeš fotbal nestál za nic, né kopaná. Rozhodně oba týmy hráli fotbal s důrazem na neobdržení branky, kopaná vypadá jinak. Jak jsem již psal, pokud dva týmy hrajou na 0-0 skončí to dost 0-0. A o tom že goly jsou koření fotbalu taky žádná. Hrát pro lidi ano, ale dostat rychtu 0-4 tak jsou lidi naštvaní, takhle je uspokojil výsledek. A do odvety dobrý počin. Už se těšm jak se budu za týden klepat u obrazovky až se bude hrát na Anfield Road. S výsledkem 0-4 by to tak parádní nebylo.
syny - Profil | So 19.2.2011 9:38:06
Gaza >> já svůj názor mám, a taky jsem ho vyjádřil ....pokud se rozchází s tvrzením odborníků, přiznám se, nejsem odborník, ale fotbal by se měl hrát především kvůli lidem. Názory , že dějiny se nebudou ptát jak zápas vypadal, ale jak dopadl....dobrý, remíza s Liverpoolem je určitě uspěch, ale stále tvrdím, že fotbal nestál za nic ...
Gaza - Profil | So 19.2.2011 9:32:24
syny >> tak to pozor nikdy jsem neřekl, že český fotbal je na tom dobře. Jen se s tebou přu o tom, že ve čtvrtek Sparta s Liverpoolem hrála kopanou a ne fotbal. Když už nemáš svůj názor tak si přečti názory těch tvých odborníků na tento zápas.
Čtenáři této diskuse také sledují
Fóry59868
Rybářsko-houbařské jádro .-)45010
Hokejovo - rybářská sekce76947
Gastrorožek aneb o jídle a všem okolo36020
Udírny a uzení51140
Bušákovy plky a frky a různé věci od našich vod413008
Zoologický koutek MRKu.33418
Gastronomická katastrofa aneb, jak vařím já.144806
Sranda bez nadsázky 🤘10858
Čína - objednali ste uz nieco?15722
Živě na MRK.cz
Stav vody v okolí
| Praha-Libeň (Rokytka) | 20 cm | |
| Praha - Vysočany (Rokytka) | 10 cm | 0.24 m³/s |
| Praha - Na Františku (Vltava) | 247 cm |
Kde to žije - všechna témata
11:46Divoký potočák nebo granulák? 58
11:00Rybáři vs ochránci přirody 81
8:59Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21Poradna: Sumcařina 2574
6:48Staré Česke rybářské vybavení 399
StMedkovy rybníky Kroměříž 188
StZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StHlídač slev eshopů 751
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
Co je nového - všeobecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
Rybářské potřeby JESETER
Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 198/17












