- Úvod
- Pokec
Fotbalové jádro MRKu
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
110x v oblíbených a 63x v ignorovaných.
syny - Profil | So 19.2.2011 9:28:30
Gaza >> člověk nemusí být znalec, aby poznal, jak na tom český fotbal je, konecků vyjádření těch odborníků, které si zvou na čt do studia, jsou snad dost srozumitelná a to už jsou snad lidé, kteří teda fotbalu asi rozumí.
Fotbal je buď dobrý nebo špatný, já tvrdím , že u nás je špatný a pokud ty si myslíš opak, je to tvoje věc .....
Fotbal je buď dobrý nebo špatný, já tvrdím , že u nás je špatný a pokud ty si myslíš opak, je to tvoje věc .....
milin - Profil | So 19.2.2011 9:25:11
Co říkáte na Hubníkův přestup (hostovačku) do Legie? Si říkám, jestli to má zapotřebí.
Když už chtěl jít ven, tak sezonu mohl dohrát v Sigmě a pokud by mu vydžela střelecká forma a byl nejlepší střelec GL tak by si ho jistě všimli i jinde.
Když už chtěl jít ven, tak sezonu mohl dohrát v Sigmě a pokud by mu vydžela střelecká forma a byl nejlepší střelec GL tak by si ho jistě všimli i jinde.
Gaza - Profil | So 19.2.2011 9:23:01
no víš my jsme naprosto klidní, nás jen mrzí, že tu jsou takový jako si ty. Co něčemu nerozumí, ale i přesto se musí vyjadřovat. Přečti si diskuzi, přiznej si že tomu nerozumíš a jdi na další, třeba té budeš rozumět.
syny - Profil | So 19.2.2011 9:19:54
Hoši klídek, ono je to v podstatě dobře, že jsou mezi námi takový Gazové, BuBuové 99 a jim podobní, jinak by ten náš fotbal zdechl ůplně, takhle jim aspoň takoví truhlíci přispívají do pokladen
....a Vám se ten fotbal pane Horník jako líbil...(Ivánku kamaráde copy)
žijte si dál ve svém bludu ...
....a Vám se ten fotbal pane Horník jako líbil...(Ivánku kamaráde copy)
žijte si dál ve svém bludu ...
Gaza - Profil | So 19.2.2011 9:05:31
BuBu99 >> už jsem mu to psal bez reakce aby na tuto diskuzi zapoměl :-D protože to hrozilo standartním mrkspamem :-D
syny - Profil | So 19.2.2011 0:05:04
Gaza >> to máš pravdu, na to, abych poznal fotbal od kopané, nemusím chodit do akademie AC Sparta Praha....
Gaza - Profil | So 19.2.2011 0:01:32
syny >> nevím jestli rozumíš rybařině, ale fotbalu rozhodně ne. A já se s tebou zahazovat nebudu abych ti to vysvětloval.
syny - Profil | Pá 18.2.2011 23:58:52
To co předvedla Sparta a Liverpool, tak za to by se nemusel stydět ani Slavoj Houslice, protože to byla fakt ůroveň okresního přeboru, světoví kluboví fotbal je trochu někde jinde, viz zápas Barca vs. Arsenal, jen mě mrzí, že se angláni nechali od Sparty strhnout k tomu podprůměru, nicméně to dost přesvědčivě vypovídá o kvalitě naší ligy a tymů v ní startujících .....
Gaza - Profil | Pá 18.2.2011 23:50:31
BuBu99 >> no prešov přímo ne, ale cca asi až každá 5 přihrávka šla dopředu, čtyři předchozí šli vždy dozadu. Prostě prioritně nedostat, ne dát. Jinak Ano, jedině ACS. Osobně se mi na fotbale nejvíce nelíbil Kerič a nejvíce se mi líbilo, že ostatní okolo mě zaplatili za lístek 2100,-
Vydra revírní - Profil | Pá 18.2.2011 23:19:40
Tak ještě ke včerejšku, podívejme se na to z obou stran. Liverpool hrál včera řekl bych celkem bez většího zájmu, když se k tomu přičte jejich aktuální mizerná situace ve který se nacházej ( + absence klíčovejch hráčů kvůli zranění, nebo odchodu ke konkurenci ), výsledek mě až tak moc nepřekvapil. Jediný co si z toho zápasu budu pamatovat je oboustranně příšernej fotbal a z toho plynoucí zánět očí :o)
Druhá věc je, že na okolnosti se historie neptá a remíza s takovým klubem je úspěch, kterej zaslouží v aktuálním stavu cz fotbalu uznání ( jinak teda Spartu nesnášim a přeju jí vždycky to nejhorší :).
Druhá věc je, že na okolnosti se historie neptá a remíza s takovým klubem je úspěch, kterej zaslouží v aktuálním stavu cz fotbalu uznání ( jinak teda Spartu nesnášim a přeju jí vždycky to nejhorší :).
Gaza - Profil | Pá 18.2.2011 22:49:50
já za lístek dal něco kolem 500, kamarádka na dvě smsky v celkové ceně vyhrála 4 lístky. Já a kámoš na 43 smsek ani jeden... Někdo má holt kliku i když já jí měl vlastně taky, že se podělila s námi :-D S fotbalu jsem nadšený moc nebyl, holt když dva hrajou na 0-0 výsledek je dost často 0-0. Myslím že jsme to měli zkusit trošku otevřít a jít si pro vítězství, včera jsme na to rozhodně měli. Otazka jak by utočili anglani kdyby jsme to i jen trošku otevřeli. Šance vidím dobře, v UK budeme hrát na brejky a to by nám mohlo svědčit. Současný Liverpool nemá na to nás dostat pod soustavný a drtivý tlak, si myslím já. Stále tedy věřím a doufám.
BuBu99 - Profil | Pá 18.2.2011 21:07:53
Bejmák >> mluvil sem s kámošem a říkal že do Anglie se dá jet i s lupenem za 2000 to neni velkej rozdil......_)(
Čtenáři této diskuse také sledují
Fóry59868
Rybářsko-houbařské jádro .-)45010
Hokejovo - rybářská sekce76947
Gastrorožek aneb o jídle a všem okolo36020
Udírny a uzení51140
Bušákovy plky a frky a různé věci od našich vod413008
Zoologický koutek MRKu.33418
Gastronomická katastrofa aneb, jak vařím já.144806
Sranda bez nadsázky 🤘10858
Čína - objednali ste uz nieco?15722
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
10:36Rybáři vs ochránci přirody 80
8:59Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21Poradna: Sumcařina 2574
6:48Staré Česke rybářské vybavení 399
StMedkovy rybníky Kroměříž 188
StZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StHlídač slev eshopů 751
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
ÚtPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....













