Fotbalové jádro MRKu

Jádro pro všechny fotbalové fanynky a fanoušky. Tady můžem diskutovat o zápasech, o týmech, zkrátka o všem co k fotbalu patří.
Autor diskuse: milin - Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

milin - Profil | Út 16.6.2026 11:05:20

Kdy hraje ČR

    milin - Profil | Čt 17.2.2011 23:25:00

    Ale jo. Dalo se na to dívat. Sparta měla nějaké šance. Velká škoda uniku Keriče po pravé straně, šli 2 na 2 a on to zazdil až do autu. V odvetě to bude asi mazec. Liverpool na ně vletí hned od začátku.

      Vydra revírní - Profil | Čt 17.2.2011 23:24:08

      Káceč >> Vim o tom .. kapr hejbe i fotbalem :-)

        Káceč - Profil | Čt 17.2.2011 23:03:20

        Vydra revírní >> Pravda, poslední dobou se to pletlo. Naštěstí se "ryba domácí "zapletla do ovlivňování "vysazování" a bude klid .-)))

          Vydra revírní - Profil | Čt 17.2.2011 22:59:13

          Káceč >> Mě se to poslední dobou nějak pletlo .. :-)

            Káceč - Profil | Čt 17.2.2011 22:58:46

            Vydra revírní >> Klokan je jen jeden. Panenkovskej....

              Vydra revírní - Profil | Čt 17.2.2011 22:56:26

              Káceč >> a ten vršovickej, nebo střížkovskej? :o)

                Vydra revírní - Profil | Čt 17.2.2011 22:55:33

                BuBu99 >> Nooo .. to by nesměli bejt nekopové :-)

                Liverpool přijel na výlet, hloupost Sparty že toho nedokázala využít :o)

                  Káceč - Profil | Čt 17.2.2011 22:54:36

                  Vydra revírní >> Se mi sekla klávesnice. Běhal po ní nějak Klokan :-)))

                    BuBu99 - Profil | Čt 17.2.2011 22:54:31

                    co si budem povidat Live si nezaslouží ani ten bod za to co předvedl ....... Sparta si zasloužila vyhrát

                      Vydra revírní - Profil | Čt 17.2.2011 22:52:12

                      Káceč >> těch teček by mohlo bejt snad i víc ... :o)

                        Vydra revírní - Profil | Čt 17.2.2011 22:48:56

                        BuBu99 >> no právě, Live ho neudrží .. sráči jedni :o)

                          BuBu99 - Profil | Čt 17.2.2011 22:47:33

                          Vydra revírní >> zato Live ho udrží.-))

                            Vydra revírní - Profil | Čt 17.2.2011 22:45:59

                            BuBu99 >> hrůza ... neudržej balon. Tak aspoň Škrťel minelu :o)

                              NeBeroun alias Qwerty81 - Profil | Čt 17.2.2011 22:45:17

                              už je to aspoň 0:6 ? :-)

                                BuBu99 - Profil | Čt 17.2.2011 22:44:47

                                Škrtěl na plac vyhrajem 1-0....-))

                                  BuBu99 - Profil | Čt 17.2.2011 22:44:08

                                  NeBeroun alias Qwert >> NeBeroun alias Qwerty81 - 17.2.2011 22:43:40 >> .-)))

                                    NeBeroun alias Qwerty81 - Profil | Čt 17.2.2011 22:43:40

                                    smrt Baníku :-))

                                      BuBu99 - Profil | Čt 17.2.2011 22:40:09

                                      Matrix >> jj říkám to už půl hodiny že půjde :-)

                                        Káceč - Profil | Čt 17.2.2011 22:40:09

                                        Vydra revírní >> Přiznání je polehčující okolnost. Ale i tak, kdo fandí Spartě je............... :-)))

                                          Matrix - Profil | Čt 17.2.2011 22:38:01

                                          Ted Řepa můsí jít ven...jinak to nevidím :-)