Křetínka: rybáři bojují za bivaky. Petice nezabrala, stěžují si na ministerstvu

Nmmmml - Profil | Čt 30.7.2015 14:21:19

Fishky >> Ríšo,Ty máš asi výcvik u SPECNAZu.Jezdíval jsem na vodu kde je nonstopka ale pod deštníkem bez bočnic.Když večer došel čechr nebo mlhy a v noci kosa,tak celou noc jsem proklínal ko..ty z jejichž palic toto vylezlo ale je mi jasny že jsme národ prasat a tvorů urvaných z řetězu a tohle pak jsou důsledky pro všechny bez rozdílu.Proto radši jezdím na řeky,najdu si flek kam vleze jenom srnka,bobr nebo magor jako já a mám klid a pohodu.Je to vlastně útěk

    NMartian - Profil | Čt 30.7.2015 14:05:40

    Fishky >> kurna ale zas na druhou stranu ta rybarina nemusi byt Spartan Race :-D

      NMartian - Profil | Čt 30.7.2015 14:01:16

      .pepé. >> když dáš "nabídka diskuse" a tam si zatrhneš "ignorovat tuto diskusi" tak budeš mít klid ;-)

        NFishky - Profil | Čt 30.7.2015 14:00:46

        Martian >> přesně, zakázal bych i velké rybářské deštníky, to už je kousek k deštníku s bočnicí a brolly kousíček a hned jsem zase zpět u bivaku. Houby, nic co by bylo na zemi postavené či zapíchlé a mělo "střechu" :) mě ani déšť nevadí, když jsem na rybách, si dám pláštěnku, nebo vezmu malý deštník, šmitec. Ale ruku v ruce jdou i babeťáci, když ne bivak, tak ani babetky, to si pak přijdu jak totál trubka sedět někde jak houmlesák v dešti a vedle mě si to dofrčí igelitkář na babetce že jsi jde jako pro jednoho a odpoledne je tam zas. Když je tak akční, ať jezdí na kole :))

          N.pepé. - Profil | Čt 30.7.2015 13:56:32

          Heiko - >> Prosím autora této diskuse o zamčení. Začínají se tady řešit blbosti.

            NMartian - Profil | Čt 30.7.2015 13:55:36

            petrzouharovic >> takovy to deleni, ze stan se nemuze, bivak muze, plachta nemuze... totalni hovadina. Proste bud mas zakaz taboreni a nebo ne. Jak se zacnou delat vyjimky, ze se neco malo povoli, tak vychcanci toho hned zacnou vyuzivat (tak jak to chodi uplne ve vsem). Tohle by melo byt vic ultimatni, bud jo nebo ne. Ze povolis plachtu a stan zatrhnes, tak to absolutne nic neresi.

              NWoohooo - Profil | Čt 30.7.2015 13:52:43

              kakr >> I pres vsechny argumenty a fakta se to neda nazvat jinak nez solichani ... je neuveritelne ze to cele drzi tak dlouho pri zivote ...

                Npetrzouharovic - Profil | Čt 30.7.2015 13:44:58

                Nepročítal sem celou diskuzi, ale příspěju pouze tím, co vím. Nedávno jsem se bavil s členem ryb. stráže Křetínky o bivakování. Říkal, že on vlastně ani nic proti tomu nemůže, jedině policie, která to prý docela dost hlídá (nejsem si tím teda moc jistej). V horším počasí se toleruje plachta, ale brolly ne, což sem nepochopil už vůbec. To, že bude u vody modrá plachta vidět na x metrů je ok a malý brolly je špatný? Demence

                  Nkakr - Profil | Čt 30.7.2015 13:44:13

                  Fishky >>
                  Jsem v balíku, love které mám za rok od rybářů máš za týden a to ještě v pracovní době kecáš na MRKu.

                    NFishky - Profil | Čt 30.7.2015 13:38:13

                    kakr >> takže nikdo ve svazu tedy není placený, takže kulišák Sven mi napovídal špatně a já skočil na špek, božééé :)) tak to tě obdivuju, že ani jako hospodáři ti za to nezaplatí a ty to děláš zadáčo. Možná až budu jednou rentiér budu také dělat charitu zadáčo jako Ty nebo Hraji, zatím bohužel musím živit rodinu.

                      Nkakr - Profil | Čt 30.7.2015 13:27:28

                      Fishky >>
                      Jsi učebnicový příklad 95% členské základny.
                      Těch zbývajících 5% jsou ti kterým těch 95% radí jak mají co dělat, naštěstí na MRKu..

                        Nhraji - Profil | Čt 30.7.2015 13:27:16

                        Fishky >> ale ty se hluboce mýlíš, není to moje práce, je to můj koníček, pro který dělám poměrně hodně. Kdyby to byla moje práce, seděl bych v kanceláři svazu 8 hodin denně a dostával plat.

                          NFishky - Profil | Čt 30.7.2015 13:25:28

                          sven >> starám se přímo úměrně tomu, kolik mi svaz platí. Od řízení jsou ve svazu jiní, takže co kdyby se starali oni, vždyť je to k sakru jejich práce!? Mou práci mi také nikdo neudělá, udělá někdo tu tvou? Proč tedy ve svazu někdo očekává, že udělá někdo jiný tu jejich?

                            NFishky - Profil | Čt 30.7.2015 13:12:46

                            kakr >> jednou jsme se viděli, když jsem k Vám do MO přestupoval, přišel jsem osobně, to musí stačit :) Hrajiho jsem viděl víckrát, i na závodech a na brigádě :)

                              NFRANK71 - Profil | Čt 30.7.2015 13:06:32

                              Svaz je spokojen není třeba nic měnit už to zde od činovníků zaznělo. Ty budou, tak dlouho spokojeni až jim právo na vodě bude odebráno pro neschopnost. Dnes se mně zda, že spolehají, že splní zarybňovací limit a konec. Až bude pozdě budou zase krčit jen rameny. My nic my muzikanti a kárka se bude tlačit dál.

                                Nkakr - Profil | Čt 30.7.2015 13:05:04

                                Fishky >>
                                Je zajímavé, že jsem tě na schůzi nikdy neviděl.......i povolenku si necháš poslat domů poštou.

                                  NDanda05 - Profil | Čt 30.7.2015 12:59:56

                                  No tak já taky trochu nerozumím tomu, proč rybářský svaz, což není malá organizace a má spoustu profesionálních zaměstnanců není schopná zajistit RS. Řešením opravdu asi není důchodce který to jen obejde a v některých případech nemá nárok. Tak ať svaz řekne, že je potřeba udělat v tom nějakou reformu a prostě budou dražší papíry a RS bude třeba poloprofi.
                                  Ale svaz vybírá peníze za povolenky a RS se stejně neřeší a další problémy.. pouze jen kam se dají nějací násaďaci a jak se dají ulejt.

                                    Nsven - Profil | Čt 30.7.2015 12:55:35

                                    Fishky >> a staráš se ? Ty co jsou "nahoře" sis sám, demokraticky zvolil prostřednictvím vaší VČS.

                                      NFishky - Profil | Čt 30.7.2015 12:49:42

                                      sven >> Rovněž je v pořádku, že je placená část řídícího aparátu - takže ti nahoře, co fungování svazu řídí za to berou love, ale já jako člen se mám starat o to, aby něco na svazu fungovalo? :)) Hamlet mi tu našeptává, zda není něco shnilého ve státě Dánském?!

                                        Nsven - Profil | Čt 30.7.2015 12:46:43

                                        Woohooo >> díky :-)