Carp Maraton Tovačov 2009

Diskuse k bleskovce Carp Maraton Tovačov 2009

Autor diskuse: RST - Profil , 14.1.2009

NFery - Profil | Út 20.1.2009 13:23:06

Wright >> jako v jakékoliv soutěži jso mezi soutěžícíma velké rozdíly v umění daného..můžeš to nazývat měření piňďourů,ale je to tak..někdo je lepší a někdo se jede na závody ožrat se soudkem..

    NMaxwell - Profil | Út 20.1.2009 13:22:51

    Petr Koch >> nikde nepíšu, že napadáš...:-)) Jak jsem psal, můžeme diskutovat mezi sebou, nebo své podněty můžou zasílat i jiní...Anketa, která byla na loňském ročníku nám také pomáhala....

      Nsoulfly - Profil | Út 20.1.2009 13:21:05

      m.e. >> No pokud sem to dobře pochopil, tak Petr myslel, že bys musel nejdřív se dobře umístit na menším závodě a tim se kvalifikovat na hlavní závod.

        NMartin M. - Profil | Út 20.1.2009 13:18:20

        Petr Koch >> cekam, ze nekdo ozve, jak to ze z nasich gulasovek chces delat predskokana pro nejaky svuj zavod :-)

          NWright - Profil | Út 20.1.2009 13:18:19

          Petr Koch >> MEGALOMANIE! Nedělejte proboha z rybařiny vrcholový sport! Kvalifikace - závody pro závody, měření si péra. Toho bych se fakt nechtěl dočkat! Nadechnout do 10ti napočítat a vydechnout....

            Nm.e. - Profil | Út 20.1.2009 13:18:17

            P.K.-Pěkně jsi to vystihl, něčeho podobnýho by se chtěla asi dočkat většina lidí, kterým závody něco říkají.
            soulfly - ®-Proč by jsi musel jezdit po několika závodech když se cítíš a klapne to tak ti stačí jen jeden snad. No a když ne, tak máš možnost ještě na dalších.

              NPetr Koch - Profil | Út 20.1.2009 13:12:31

              Maxwell >> Já nenapadám ani omylem současný stav a systém. Ba naopak, myslím si, že šel spolek do rizika, že sledovanost půjde pro nedostatek známých jmen dolu a to extrémně. A za to, že jste upřednostnili rovnost pro všechny a zajistili nenapadnutelný systém přihlášení smekám.
              pouze jsem navrhl nohou cestu trochu víc do kopce a to možná chybně veřejně .o)))

                NMaxwell - Profil | Út 20.1.2009 13:12:24

                Turňa >>Pokud za tebe rozhoduje někdo jiný, bývá vnímáno hůře...máme zkušenosti z minulého ročníku ze systému losování míst...vždy je lepší, když si svůj osud řídíš sám.

                  Nsoulfly - Profil | Út 20.1.2009 13:10:30

                  Petr Koch >> Ted si to napsal dost dobře!!!! To jsou dobré vize. Akorát by to stálo dost času, se probojovat do toho hlavního závodu a to moc lidí nemá. Dát si z dovolený třeba troje závody.

                    NFery - Profil | Út 20.1.2009 13:09:52

                    Petr Koch >> souhlas a takhle nějak bych to viděl taky..

                      NTurňa - Profil | Út 20.1.2009 13:09:39

                      Maxwell >> Ještě by šlo nechat přihlásit všechny ty, co mají zájem a pak by mohla "poctivá" dívka vytáhnout losem těch 44 šťastných.

                        NMaxwell - Profil | Út 20.1.2009 13:08:01

                        Petr Koch >> Jako pořadatelé, si můžeme zvolit svou cestu, ale je třeba volit ciltivě a spravědlivě. Je to věc diskuse....nikdo netvrdí, že součastný způsob je ten nejlepší, rozhodně byl spravedlivý.

                          NPetr Koch - Profil | Út 20.1.2009 13:06:40

                          jechyn >> V žádném případě neberu testery firem za jednoznačnou špičku, ale zamysleme se z jakého důvodu jsou to testeři. většinou jsou to opravdu rybáři na špičkové úrovni, jinak by je nikdo za testery nepřijal. Ano jistě jsou i tací co umí a nejsou známí nebo se do soutěží neženou, ale ti co se neženou jsou z kola venku a ti co chtějí vyhrát a jsou hnáni touhou po prosazení by měli možnost to na předkolech ukázat. A Do toho největšího závodu už to nebude nějakej pepík, ale ten PAPA co vyhrál tam a tam a ostatním to natřel.
                          Je to velice jednoduché. Ona mohla taky nastat jedna situace. Berme to pouze teoreticky. Do závodu se nemusel dostat nikdo známej a mě by zajímalo jakou by měl spolek jako neziskové sdružení vyjednávací schopnosti a start do vyzískávání sponzorských darů. Možná se pletu, ale asi by to bylo velice těžké. Koho by zajímal závod bez známých jmen ( záruka zkušeností) Potom by to mahl být takový profesionálně pořadatelsky zvládnutý gulášový závod většího rozsahu s polovinou sponzorů. Neber to zle, opravdu nechci upozaďovat šikovné noname kapraře, ale rád bych se dožil třeba za tři roky top závodu, kde bude pouze špička. To je vše

                            NPetr Koch - Profil | Út 20.1.2009 12:55:29

                            m.kindl >> nechci to nějak rozviřovat a v žádným případě nechci brát možnost ostatním méně známým. Moje představa je taková a teď to ber hodně s rezervou, že by se měla většina těch co pořádají menší soutěže spojit a vytvořit něco na způsob kvalifikačních závodů. Se závody se roztrhl pytel a vyselektovat jeden hlavní, na jehož pořádání by se podílelo víc organizací by mohlo vyselektovat opravdovou špičku. Zní to divně, ale myslím si, že by měli mít možnost se účastnit nějakého top závodu pouze ti nejlepší. A teď je jedno jestli to budou známá jména či neznámá. Měli by to být ti nejlepší. Každý i ten neznámý má možnost se účastnit kvalifikace na menším závodě. A podle předem domluveného klíče by to byli výtězové různých Cupů, cárp ligy, Saccon cupů a podobných akcí. Tím teď nechci některé závody snižovat na úroveň jakési nižší třídy, to vůbec ne. Moje představa je kulatý stůl a vytvoření jakési kaprařské top ligy. Když půjdu ještě dál, proč by nemohlo něco podobného fungovat i v okolních státech a sdružení několika spolků by nemohlo zajistit pořádání opravdu akce na vysoké úrovni.
                            A půjdu ještě dál a možná zbytečně otevřu karty. Podle mě Tovačov jako voda už by nebylo to místo pro uspořádání takové prestižní akce. byl by to pouze jeden z nominačních závodů.
                            Jako jeden z mých skromných cílů je podobný závod uspořádat na D5! A proto povolení zavážení a horní míra. Vyzískat vyjjimku ze zákona na týden lovu nonstop a uzavření vody pro propagaci sportovního rybolovu je podle mě možné.
                            Možná jsem toho řekl zbytečně moc, ale aby se vyzískaly finance na uspořádání " Evropského poháru" je potřeba vyselektovat kvalifikací nejlepší rybáře pro reprezentaci na TOP evropské vodě.
                            A k uspořádání takové akce nebude stačit aktivita několika lidí v Kaprařském spolku, ale všichni kdo jsou ochotni a mají chuť to dotáhnout do konce.
                            Jo a ještě jedno velké pozitivum v tom vidím a to takové, že by jsme se konečně mohli sjednotit a pro vyšší cíl táhnout za jeden provaz.
                            Kurwa, jsem asi řekl skoro všechno :o))))
                            každopádně návrh kostry a harmonogramu předložím spolku do projednání.

                              N(bedna) - Profil | Út 20.1.2009 11:49:01

                              proirita je blbý slovo,ale já nemůžu v hlavě najít jinej výraz,ale každej ví jak to myslím.

                                N(bedna) - Profil | Út 20.1.2009 11:46:53

                                Máš pravdu taky,jsem nad tím přemýšlel, za chvíli by to byly závody výrobců rybárskych potřeb a jejich testerů a už by to nemělo to kouzlo takhle je to krásně pomíchaný.A testeři většinou objedou více klání a jinak zajímavých vod,že to není taková priorita jako pro nás.

                                  Njechyn - Profil | Út 20.1.2009 11:44:36

                                  m.kindl >> Moje řeč navíc ostatní systémy s upředněním rádoby nějakých top teamů je směšný nikdo tu není top každej má stejný šance.

                                    Nm.kindl - Profil | Út 20.1.2009 11:34:25

                                    Petr Koch >> No já myslím a teď mluvím jen za svou osobu že tenhle systém je nejlepší.Nesouhlasím aby se někomu dělali rezervace nebo se od jedný firmy vybrali třeba dva týmy.I kdyby se přihlásilo deset týmů a lovilo na výrobky Franta XY je to čistě jejich věc a nezasahoval bych do toho.Jsou to naprosto férový pravidla a jsou pro všechny stejný.Jestli jseš Pepik,Ray,Helmut nebo Pierre je to pro všechny stejný a hotovo....každej měl dost času na přípravu a kdo neumí s PC mohl požádat někoho kdo to umí aby mu to ukázal...

                                      N(bedna) - Profil | Út 20.1.2009 11:30:06

                                      No to jsem navrhoval já,ale když se podíváš tak jsou přihlášeni vítězové lońskejch sektorů,takže o to toužili a měli všechni u počálu nervy jako ostatní.
                                      No aspoň mě teda tekly ,žaludek sevřenej,že ještě chvilu, tak leze ven zádama.
                                      Ale podařilo se pojedem taky.

                                        NPetr Koch - Profil | Út 20.1.2009 11:26:07

                                        m.kindl >> Michale já si myslím, že by se měl celej systém přihlašování překopat a do dalších let absolutně od základu změnit. Je veliké štěstí, že byli ti známější dostatečně motivováni a rychlí s přihlášením. jinak to taky mohl být debakl, ale veškeré návrhy přednesu osobně a zašlu předem e-mailem. A je toho hodně a mám hodně velký oči.....