Carp Maraton Tovačov 2009

Diskuse k bleskovce Carp Maraton Tovačov 2009

Autor diskuse: RST - Profil , 14.1.2009

NPetr Koch - Profil | Út 20.1.2009 11:23:41

m.kindl >> napadla mě odpověď :o))) Mám?

    Nm.kindl - Profil | Út 20.1.2009 11:20:01

    Petr Koch >> No vidíš....ještě že jsme nikomu nerezervovali místo jak někteří navrhovali :-)

      NKorda - Profil | Út 20.1.2009 10:46:15

      Petr Koch >> OK.

        NKorda - Profil | Út 20.1.2009 10:46:04

        Sla >> Hmm myslíš, že máš pravdu s tím Břeclavi??? Já myslím, že né:-))

          NPetr Koch - Profil | Út 20.1.2009 10:43:45

          Korda >> Včera jsem mluvil s Ing. doudovou. Došlo k nedorozumění. majitel Hinders sice na Carp show řekl, že má zájem se účastnit, ale bohužel má v tom termínu nějakou akci ve Francii, takže se ani nepřihlašovali.

            NSla - Profil | Út 20.1.2009 10:37:00

            Korda: kdyztak v Břeclavi nebo Břeclavě.

              NKorda - Profil | Út 20.1.2009 10:23:18

              Byl v losování i ten majitel Hinders, jak sliboval v Břeclavy, že se zůčastní?Škoda, že se tam nedostali kluci ze Slovenska I.Fabián:-(

                NSla - Profil | Út 20.1.2009 9:49:26

                m.kindl, maxwel: hoši v klidu, nemyslel jsem to tak ze o zavody neni zajem. Jen jsem predpokladal ze se bude hlasit o krapet vic tymů-nic vic nic min.

                  NFery - Profil | Út 20.1.2009 9:43:15

                  Petr Koch >> jo máš pravdu..přijímání teamů taky nijak nezpochybňuju..je to těžký vymyslet jinak..ještě že to nejsou jediný závody..

                    NPetr Koch - Profil | Út 20.1.2009 9:40:45

                    Fery >> Nedostali, ale co je to favorit? Na té vodě bude asi opět, v případě, že si zalaškuje počasí hrát velkou roli los místa. Může vyhrát úplně neznámý tým. Teď jsem to psal do kaprařiny, je tam spousta es. Minimálně půlka je velice silná a nezatracoval bych ani ty méně známá jména. Uvidíme. Jsem moc rád, že se nic neposralo a zafungovalo. neumím si moc představit jiný způsob přihlašování při takovém zájmu.... Klukům ze spolku gratulačka za zmáknuté přijímání týmů.

                      NFery - Profil | Út 20.1.2009 9:32:50

                      Petr Koch >> já bych řekl,že se tam někteří favorité nedostali:-))..ale jinak všem kdo jo,tak gratuluju..

                        NMaxwell - Profil | Út 20.1.2009 8:29:27

                        Ještě jednou dodatečně gratuliji za svou osobu všem přihlášeným týmům, páč už předseda za spolek gratuloval. Těm co to nevyšlo přeji lepší ruku v příštím závodu.
                        PS:ještě mají někteří naději.

                          NMaxwell - Profil | Út 20.1.2009 8:27:22

                          Sla >> několik odborníků předpokládalo účast kolem 3769 týmů z celého světa ....
                          Jo a to, že se startovní pole vyprodalo během 50-ti vteřin je taky nuda........prostě není zájem....

                            NDejF - Profil | Út 20.1.2009 8:17:46

                            m.kindl >> Bachy tam letos nebude?

                              NPetr Koch - Profil | Út 20.1.2009 8:09:38

                              m.kindl >> hele ty to budeš mít do Benátek nad Jizerou blíž než já. Můžeš nastoupit :o)))

                                Nm.kindl - Profil | Út 20.1.2009 8:05:42

                                Petr Koch >> Jak jako nahnutý ? Koukej začít rolovat koule a balit věci...Neboj,tentokrát ti to Bachy plašit nebude :-))

                                  NPetr Koch - Profil | Út 20.1.2009 8:03:23

                                  Turňa >> to se podle mě ještě hodně změní, ještě nemají týmy zaplaceno a někteří tam mohou být přes kamaráda přihlášeni dvakrát. I náš tým to má velice nahnutý co se týče času a asi budeme místo pouštět klukům co skončili v první desítce náhradníků a budou chytat za nás za Vasřík. Uvidíme.

                                    Nm.kindl - Profil | Út 20.1.2009 8:02:27

                                    Sla >> Máš recht...taky jsem čekal minimálně 2000 týmů...

                                      NTurňa - Profil | Út 20.1.2009 7:59:12

                                      Petr Koch >> Že děkuji, trochu (zatím) jiné složení, ale esa tam jsou!

                                        NPetr Koch - Profil | Út 20.1.2009 7:57:34

                                        Zde jsem si dovolil okopírovat seznam prvních 40ti týmů přihlášených na Tovačov

                                        1. Dusan Čepa - ct LBB2 - 18:00:10 Dušan Čepa

                                        2. Radek Šembera - ct Hunters- 00:11 Petr Šurek

                                        3. Robin Štěřík - Imperial 1- 00:13 Tomáš Blažek

                                        4. Marek Látal - ct Okatica- 00:14 Marek Látal

                                        5. Jiří Skopal - ct Šumperk- 00:15 Jiří Skopal

                                        6. Martin Krndl - ct Boleslav- 00:15 Martin Krndl

                                        7. Martin Kněžík - ct LY- 00:15 Martin Kněžík

                                        8. Ondra Chaloupka- ct LBB- 00:16 Vladimír Studnička

                                        9. Mirek Bedna - ct Kopa- 00:16 Miroslav Bednařík

                                        10. Petr Hošek- ct Mikabaits 2- 00:17 Pavel Tulínský

                                        11. Jiří Majer- ct Nikl team 2- 00:17 Jiří Majer

                                        12. Martin Poslední- ct chyť a pusť- 00:17 Jakub Kučera

                                        13. Pavel Veselka- ct vestec- 00:18 Pavel Veselka

                                        14. Karel Nikl- ct Nikl 1- 00:18 Karel Nikl

                                        15. Martin Sterik- ct Imperial Baits 3- 00:19 Jiří Král

                                        16. Martin Švába- ct Imperial Baits 2- 00:19 Josef Levínský

                                        17. Peto Schollz - ct Schollz- 00:19 Peto Schollz

                                        18. František Brázdil- ct Ložiska Haná- 00:19 František Brázdil

                                        19. Petr Koch - ct Vasr- 00:21 Petr Koch

                                        20. Jiri Vetr- ct kapr útočí- 00:21 Jiří Vetr

                                        21. František Jech- ct pustil.cz- 00:23 František Jech

                                        22. Roman Chylík- ct Mastercarp- 00:23 Roman Chylík

                                        23. Michal Slavětinský- ct Fons- 00:25 Michal Slavětínský

                                        24. Lukáš Krása- LK Baits- 00:25 Lukáš Krása

                                        25. Roman Svozil- Jetfish 2- 00:26 Roman Svozil

                                        26. Radek Slanina- ct Black Label Baits - cz-00:26 Radek Slanina

                                        27. Radek Pospíšil- CT Radek- 00:26 Radek Pospíšil

                                        28. Jarda Lei - ct Kačeři- 00:27 Jaroslav Leiske

                                        29. Tomáš Vaněk- ct Starbaits- 00:27 Tomáš Vaněk

                                        30. Michal Bartko- BNB carpteam- 00:28 Michal Bartko

                                        31. Zdeňek Vaněk- ct Slovakia- 00:29 Štefan Duc

                                        32. Martin Plch- ct Česká Třebová- 00:30 Martin Plch

                                        33. Radim Mervart- ct KMJ- 00:30 Vladimír Klouček

                                        34. Roman Štěpánek- ct LK Baits 3-00:34 Roman Štěpánek

                                        35. Josef Němec- ct Gridion- 00:34 Josef Němec

                                        36. Karel Syrovátka- ct Mokrá- 00:37 Karel Syrovátka

                                        37. Antl - ct Lutín-00:37 Jaroslav Antl

                                        38. Radek Bojkovský- Jetfish 1- 00:40 Radek Bojkovský

                                        39. Vojtěch Cymorek- ct Beskydy- 00:41 Vojtěch Cymorek

                                        40. Čeřenský- ct Kozlov- 00:47 Jindřich Čeřenský