Carp Maraton Tovačov 2009

Diskuse k bleskovce Carp Maraton Tovačov 2009

Autor diskuse: RST - Profil , 14.1.2009

NPetr Koch - Profil | Út 20.1.2009 14:31:04

Lumír >> Dík, bez jakékoliv ironie, ale máslo na hlavě mám, mimo Carp show Moravia 2007 jsem pro spolek nic neudělal. Třeba se polepším....

    Nfiam - Profil | Út 20.1.2009 14:30:15

    na WWC se taky nemusis kvalifikovat prihlasis a jedes a ukaz co umis

      NMiras - Profil | Út 20.1.2009 14:23:30

      Petr Koch >> KP je akce jiného ražení - tam nikdo nesoutěží. Když už mít nějaké nominační závody, tak bych to viděl spíš v rámci samostatné sekce v ČRS (podobně jako plavačkáři, feedraři, ...), ne však jako spojení či kooperace samostatných "neoficiálních" subjektů (není to nereálné, ale je to momentálně velmi nepradvěpodobné). Sekce kaprařiny v ČRS však neexistuje (doufám, že jen zatím).

        NLumír - Profil | Út 20.1.2009 14:21:56

        m.kindl >> Dobrá trefa Morrisi.. Takhle je to řečeno NAPROSTO přesně. Kaprařská veřejnost s zvykla přijímat aktivitu a činorodost druhých jako něco samozřejmého. Ale když příjde na lámání chleba, 99% lidí, co se tu třeba k otázce budoucnosti Maratonu vyjadřují, skončí u tohohle teoretizování. Reálný čas a energii, který si pro tohle někteří spolkaři ukrajují ze svýho volnýho času si nedovede nikdo představit. Asi je to ale jeden z rysů české povahy.
        Pro pořádek dodávám, že Kocháče v tímhle nemyslím. To je jeden z lidí, kteří se snaží a opravdu vyvíjejí aktivitu z vlastní iniciativy. Petře, za to ti patří uznání, fakt...

          NMartin... - Profil | Út 20.1.2009 14:20:22

          Petr Koch >> je to zajímavý a určitě by stála za trochu delší uvažování....navíc by určo stála hodně práce a úsilí a u těch slabších povah i rozum :o)) ale myslím že by to za to rozhodně stálo

            NPetr Koch - Profil | Út 20.1.2009 14:18:19

            Martin... >> Nemyslím si, že by byla potřeba nějakých krajských soutěží. Závoduchtivých kaprařů je dost, ale ne zase tolik. Myslím si, že bude stačit cca 5 kvalifikačních skupin a z těch postoupí špička třeba jen 20týmů do závodu, kde bude startovat týmů třeba 80 z Česka, Slovenska, Polska a třeba Maďarska. To jen střílím a je to jen úvaha. taky to může být závod pro 40 nej týmů pouze z Česka. Je to jen volná debata.

              NPetr Koch - Profil | Út 20.1.2009 14:15:04

              m.kindl >> Jasný, zatím :o)))

                NPetr Koch - Profil | Út 20.1.2009 14:14:51

                Miras >> Třeba vaše Kapří pohoda je dokladem toho, že cosi jako koexistence na přátelské bázi existuje.

                  NMartin... - Profil | Út 20.1.2009 14:12:39

                  Petr Koch >> já vím jak to myslíš...mě se to zdá jako velmi dobrý nápad...určitě bych dělal ty kvalifikační závody v rámci krajů aby se pak z nich vytvořila ta špička, která by pak lovila na tom hlavním závodě...jenže to bude běh na dlouhou trať a myslím, že kdyby jsme do toho zapojili i okolní země tak by to jen zpestřilo ty závody

                    Nm.kindl - Profil | Út 20.1.2009 14:12:04

                    Petr Koch - ® Ono je taky potřeba podívat se na to z jiné strany.Pořádání takovéhle soutěže vyžaduje spoustu práce a úsilí...Všichni to děláme ve svém vlastním volnu...místo toho abychom sami byli na rybách,projíždíme vlastní benzín a protelefonováváme vlastní peníze...To jsou hlavní pilíře na kterých spolek stojí.Spousta lidí by chtěla vstoupit do spolku pouze proto aby spolek měl silnou základnu ale to je k ničemu.Je potřeba členů s vlastním názorem,samostatných a pracovitých s vlastní invencí...Proto je nás zatím tak málo a na nějakou takovouhle akci prostě nemáme kapacitu...Zatím :-)

                      NMiras - Profil | Út 20.1.2009 14:11:34

                      Petr Koch >> bylo by to hezké, bohužel si tu každý kope a bude kopat sám za sebe, nominace nenominace.

                        NPetr Koch - Profil | Út 20.1.2009 13:42:17

                        Ještě něco málo k vysvětlení a potom už dám pokoj :o))))

                        2009 - dojednání pravidel a jednotného postupu, propagace, jednání se zahraničím
                        2010 - x nominačních závodů na pohár v roce 2011 u nás ( případně i venku)
                        2011 - Evropský pohár ( př. D5) plus nominační závody na rok 2012
                        .....atd.

                          NPetr Koch - Profil | Út 20.1.2009 13:36:51

                          RST >> Chybu jste Ferdo neudělali, závod bude mít hodně velkou úroveň. Rád bych napsal vyšší, ale ona se ta laťka rok co rok zvedá čím dál vejš a brzo už to nebude možný dělat líp :o))) A to myslím vážně, já tam byl a vím o čem mluvím...

                            NPetr Koch - Profil | Út 20.1.2009 13:33:14

                            Martin... >> pozóóór, to není moje aktivita, pouze vize. Já navrhuji cestu a budu se rád podílet, na to nemá jeden člověk a myslím si, že ani spolek. Do toho by museli jít všichni co podobné aktivity valí. A o tom to je. Netříštit síly, ale založit jedno velké sdružení spolků či organizací. Každý by měl přesně danou práci a ve vedení by byli zastupci jednotlivých skupin. jeden ze spolku, jeden z Carp clubu, jeden od kluků co pořádají Saccon Cup, atd. Ti by delegovali úkoly na jednotlivé sekce. Spolek by si dál pořádal Tovačov jako jeden z nominačních závodů, Carp club ligu,....atd
                            Berte to pouze jako téma k zamyšlení. je to pouze nápad, který by hlavně vedl k větší síle a sjednocení kroků malých celků. Víc by jsme prosadili společnou silou. Možná to zní jako fráze, ale já věřím, že by jsme mohli ukázat, že to jde.

                              NPetr Koch - Profil | Út 20.1.2009 13:27:59

                              Martin M. >> Já to záměrně přehnal, nepovažuji žádný závod za gulášovky, každý má svoji hodnotu. jen jsem chtěl nastínit cestu, jak to poslat ještě dál. A myslím si, že spolek už dostatečně ukázal, že na pořadatelskou činnost má. A mají na to i jiná sdružení. Dobré by bylo se spojit a hledat cestu

                                NPetr Koch - Profil | Út 20.1.2009 13:26:13

                                Maxwell >> jasný, bylo to směřovaný ke klukům co vnímali mnou požadovanou špičku jako jakési elitářství, tak to opravdu není.

                                  Nm.e. - Profil | Út 20.1.2009 13:25:17

                                  soulfly - ® Šak jo, ale nemusíš jezdit po několika závodech jak jsi psal stačil by ti jeden přesný zásah

                                    NPetr Koch - Profil | Út 20.1.2009 13:25:01

                                    Wright >> Já jsem tomuhle nikdy neholdoval a nikdy si péro na jiným závodě nepřeměřoval ( když pominu debakl na Dešenské 50ce někdy před 5ti lety :o))) Jenže jsem zažil tu atmosféru a vím, že u nás je hodně lidí co mají touhu si porovnat síly s druhejma. No a jednoznačným dokladem je vznik mnoha dalších závodů a ne jednodeních. Třeba Lojza a jeho CDB cup, Promatwfish a jejich liga čtyř závodů, Štít a Saccon a další a další. podle mě poptávka je a mělo by to mít možnost opravdu vyvrcholit v závod úrovně WWC. :o)))) A megaloman nejsem

                                      NRST - Profil | Út 20.1.2009 13:23:47

                                      Petr Koch >> Nemyslím si že půjde sledovanost závodu dolu a už vůbec ne extrémně. Za prvé pokud se nepletu tak většina špiček české kaprařiny je mezi přihlášenými a zároveň je tam i dost jmen které nikomu nic neříkají a právě pro toto srovnání bude závod zajímavý a atraktivní. Věř mi že než jsme se rozhodli pro tento spůsob přihlášování velmi pečlivě jsme zvážili i ostatní níže navrhované spůsoby, rozhodli jsme se jít do rizika a myslím že jsme chybu neudělali.

                                        NMartin... - Profil | Út 20.1.2009 13:23:15

                                        Petr Koch >> to je velmi pěkná vize...něco podobnýho už kdesi mají a celkem se jim to osvědčilo...jen to chce zajistit ty správný lidi a ty správné datumy aby třeba mezi kvalifikací a hlavním závodem nebyla moc dlouhá doba a aby taky nebyl ten závod nevhodně zvolen třeba na tření nebo tak...pžeji Ti v tomto počínání hpdně úspěchů a určitě Tě v tom 100% podporuji