MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

Kyjský rybník, Džbán

Jaké máte zkušenosti s těmito revíry.....nej místa, nej úlovky, nej zážitky....

Autor diskuse: LÁDÍK ®
Zařazeno do: kaprařina - revíry, cestování, 24.10.2008


KOLIK MĚŘIL VÁŠ NEJVĚTŠÍ ULOVENÝ KAPR?

A)40 centimetrů 2%
B)50 centimetrů 0%
C)60 centimetrů 7%
D)65 centimetrů 12%
E)70 centimetrů 10%
F)75 centimetrů 2%
G)80 centimetrů 2%
H)85 centimetrů 19%
I)90 centimetrů 31%
J)více než 100 centimetrů 14%

Od 15.3.2019 hlasovalo 42 čtenářů.

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 2.077 | Vybrat stránku | Starší >> | Konec ]

N Specialista - ® St 29.1.2020 9:25:30
LÁDÍK >> za tohle jsme klíčema necinkali!..
N LÁDÍK - ® St 29.1.2020 8:43:27
Kluci. Já už doopravdy nevím?! V pondělí jsem jel vyměnit auto za novou Daciu. Říkám si paráda. Včera cesta na Moravu opět- porada. Na poradě nám bylo sděleno, že následuje k 31. 01. 2020 větší propouštění z důvodu dlouhodobě špatné ekonomické situaci, které se bude týkat zejména nových lidí z oblasti Facility, úklidu a ostrahy. Já jsem tam rok a 2 měsíce. Na starost mám celé Čechy- Facility, úklid. Dalších 6 lidí ( podřízených manažerů ) také. Snad alespoň dostaneme odstupné?! No nic. Nebudu Vás tady rušit. Mějte se, zatím :-( Musím rychle něco najít, kvůli mým holkám.
N LÁDÍK - ® Út 28.1.2020 14:02:43
chřenovák >> No, dobře :-) V pátek připomenu, ať náhodou nezapomeneš :-)
N chřenovák - ® Út 28.1.2020 9:42:48
LÁDÍK >> Já jsem byl bezprutu 😂
O víkendu určitě vyrazím 👍
N LÁDÍK - ® Út 28.1.2020 9:17:38
chřenovák >> Tak nahodit a šup sem s reportem :-))))))))))))) Čekáme :-))))))
N chřenovák - ® Po 27.1.2020 16:03:36
Paul Delpiaz >> Tak jsem raději pracoval 😂
N Lálos - ® Po 27.1.2020 15:27:57
Paul Delpiaz >> vidím to stejně :-) já tam teda ještě chytil pár plotic a malých cejnů, jinak je to pro mě mrtvej úsek
N Paul Delpiaz - ® Po 27.1.2020 14:33:51
chřenovák >> tam ryby nežijou :) chodil jsem hezkých pár let na Suchdol na vejšku a tady se několikrát stavoval s prutem. Kromě okouna a tlouště jsem tam nikdy nic nechytil.
N chřenovák - ® Po 27.1.2020 11:28:12
Dneska by to šlo 😂
N LÁDÍK - ® Po 27.1.2020 8:35:55
Gandy >> V pohodě. Jak říkám: ,, Co člověk, to názor, postoj, zkušenost. '' Nene, kolečko nebylo :-) Miluji Ryponě, alespoň pozvednou náladu :-)))))))
N Gandy - ® Ne 26.1.2020 20:48:09
LÁDÍK >> Vidíš a já mám zase naprosto opačnou zkušenost. Jistě ti tvý jedou na ryby i s kolečkem, aby uklidili nejen po sobě, ale i po ostatních a možná i nějakou tu vrbu bobrem podkousnutou novou nahradí ;-)
Rypoň jeden, už by měl Ládíka nechat, že? :-D

Měl jsem doma Glocka, Heckler and Koch a ČZ. Nebyly moje, ale v té době mé drahé polovičky. Takže teď mám jen Slávii 631 ;-)
N LÁDÍK - ® Ne 26.1.2020 7:39:16
Lálos >> Ahoj. Bohužel klasický nešvar v tomto období na mnoha revírech. Pomalu vše, co je na břehu jde směr led. Strašná zábava :-( Jinak děkujeme za fotku.
N LÁDÍK - ® Ne 26.1.2020 7:37:31
Gandy >> Ahoj. Například kluci- rybáři ( mladí, staří ) z Ukrajiny, při kontrole mou maličkostí na Hostivaři často ukazovali i pasy, pracovní povolení a právě zmiňované bouchačky :-) Bál jsem se... Ty máš Glocka?! Jak to?! Ano, vše je na hlavu postaveno. To máš pravdu!!! Ano, vytáhneme :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))​)))))))))))))))))))))))))))
N Lálos - ® So 25.1.2020 20:05:52
Dneska jsem jel kolem Džbánu, tak jsem se mrknul, jak to tam vypadá. Zamrznuto asi jako všude na stojácích. Co mě zamrzelo je to, že nechápu pohnutky lidí, co hážou různý předměty na led, klacky ze břehu ještě OK, ale PET láhve a flašky od chlastu...asi velká zábava 🙁
N Gandy - ® Pá 24.1.2020 15:14:44
LÁDÍK >> No ještě jsem tě u vody nepotkal. Musím to letos napravit. Dojedu to tam k vám zplundrovat.

Samozřejmě není jen jeden blbec u vody a na druhou stranu se i mezi členy RS najdou výjimky.

Po pravdě bych se bál u vody kontrolovat kohokoliv bez přítele Glocka v pohotovostním režimu, ke všemu když máš doma rodinu. Jenže dnes se musíš nechat zastřelit a až pak se bránit, aby jsi nebyl tahan po soudech. Vše je postaveno na hlavu...

Tak snad se letos konečně potkáme 😉👍 a vytáhneme nějaké monstrum, že i JV nedokáže takové vymyslet 🙊🙉🙈
N LÁDÍK - ® Pá 24.1.2020 12:55:21
Gandy >> Jen jsem vyjádřil svůj osobní názor. Nic víc. Nic míň. Rybáři, kteří se chovají jako .......: Je jich mnoho. Nemáš ale pravdu, že se při kontrole vyhýbám UK apod. Kontroluji poctivě všechny. Mladé, staré, mluvící jinou řečí atd. Na chyby prdím, sám je občas udělám :-)
N Gandy - ® Pá 24.1.2020 8:27:33
LÁDÍK >> Takže jsi mi sebral papíry, ne? Ale asi mu je zase vrátili a nebo ne a tak musel začít chytat venku. Takže by ti měl být vděčný, že jsi nastartoval jeho kariéru 😉 Je to za ty roky jediný rybář, který se tak choval? Nebo byly dva, tři, že si ho pamatuješ? 🤔
Systém je nastavený tak, že se můžeš chovat jako prase a stále budeš chytat. Vím, že RS moc sama nezmůže. Na druhou stranu vás vnímám jako revizory v MHD. Ve vagónu bude deset cikanů, deset bezdomovců a pět "normálních" pasažérů. Zkontroluje ty normální. Jedni by vám mohli naložit, na druhých si nic nevezme, tak alespoň něco pro vykázání činnosti. Revizory znám osobně tři. Dva mi to i takto řekli. Třetí dělá revizora, protože chodí na bojová umění a do posilovny. V běžném životě nemá šanci dostat se do konfliktů, aby to vyzkoušel. RS si oběhne na pohodu rybníček, ale jak slyší ruštinu, tak stáhne ocásek a běží domu na oběd.
Běžte se někdy podívat, jak vypadá vrácení ulovkovych lístků. Pokud jsou vyplňovány tak většinou, ale ne jen u těchto lidí špatně nebo vůbec. Tři roky jsem toho byl svědkem. Někdy totálně prázdné, jindy napsáno třeba v jedné návštěvě u vody 5x kapr nic vic. Uvedeny i soukromé revír. U vody se chovají jako hovada, v papírech bordel. Ale papíry mají a nové dostávají. Jen nejsou v médiích, takže nejsou "cíl". Koho by zajímalo, že se tak choval sousede o Ivan. Tím chci říci, že takových jsou u vody stovky a ne jen jeden. To neznamená, že se ho zastávám. Naopak beru na vědomí. Cítím se zklamán, ale má bonusy za pořady v TV a jiné akce. Narozdíl od těch ostatních.

Psáno v MHD na mobil, tak se klepu, kolik je tam chyb 🤭
N LÁDÍK - ® Pá 24.1.2020 6:16:19
Gandy >> Ahoj. Co se týká negativních zkušeností. Vltava- chytání na více prutů, v době hájení. Prováděl jsem s kolegy kontrolu. Hostivař- chytání mimo dobu lovu, více prutů, arogantní řeči vůči rybářům kolem sebe. Dtto kontrola. Údajně se takto choval i na Probošstkých jezerech. Což nemohu potvrdit, nezažil jsem. Nechtěl jsem své zkušenosti detailněji rozebírat a přitápět pod kotlíkem 🤔 Ale jak jsem psal. Je každého věc, zda si JV oblíbí nebo ne?!
N LÁDÍK - ® Pá 24.1.2020 6:08:46
chřenovák >> Ano. Šikulka 😁🤣🤗
N Gandy - ® Čt 23.1.2020 21:52:24
Překvapení se nekoná. Čekal jsem, zda příjdeš i s nabídkou "osobního" řešeni. Hemzy, tupec, masturbace, ubožák a nakonec vyhrožování. Každý si na tebe asi udělá názor sám.

Takže jsi s tlupou tupě koukal a nic neudělal. Pak jste jen společně hemzali a uboze masturbovali. Mohl jsi mu to taky vysvětlit mezi čtyřma očima. Jistě by to bylo jako setkání Kamazu s Trabantem (snad jsi to v rámci svých auto.....kých přirovnání počapal).

Jsem rád na tvém ignorlistu a doufám, že tam budu do konce tvého života!
N Specialista - ® Čt 23.1.2020 21:20:01
Gandy >> no já mám i tu osobní zkušenost a když jsi tak vtipný a rovněž důkladný detektiv a vypátral jsi mou jedinou hrubku na Mrku a tak u toho už pár dní masturbuješ, určitě si najdeš i velmi podrobně popsanou tuto (nejen) moji osobní zkušenost. Bylo nás tam několik, kteří kroutili hlavou nad počtem prutů a hlavně nad zacházením s úlovkem - štika cca 60, držena v zimních rukavicích, několikrát upadnuvší do sněhu, focena v X polohách X minut.
No a jelikož stejně jako s Uxou se budu bránit přílivu lidské hlouposti, vítej na mém ignorlistu.
PS: přečti si po sobě zápis, zda tam nemáš chybu, ať si tě nedobírá podobný ubožák, jako jsi sám.
No a kdyby jsi to chtěl probrat jako chlap s chlapem osobně mezi čtyřma očima, nemám s tím problém, třeba tě humor nepřejde.
N Gandy - ® Čt 23.1.2020 21:04:13
Napsal jsem, že s Katlováčkem byla naprostá spokojenost a proti JV osobně nic nemám.
Od autospecialisty jsem se dozvěděl, že mám HEMZY a milion důkazů, proč je JV špatný.
Pro mě jsou to důkazy zprostředkované. Někde říká, že nějak podvádí, tak OK, sám se k tomu přiznává. Kdo to umí? ;-) Někdo ho viděl při nějakém protiprávním jednání? Zakročil nějak?
Ládíku píšeš: "Já osobně mám s tímto rybářem negativní zkušenosti z Vltavy a Hostivaře." Jsi první koho znám, že s ním má osobní špatnou zkušenost. Nepíšeš ale jakou. Strach z démona JV? ;-)
Autospecialista píše, že na Karlováčku se nic nenaučí. WOW! Specialisto, máš osobní zkušenost s tímto táborem? Byl jsi tam? Nebo máš jen pocity jako s tím soudem, co jsi tu zmínil?

Na JV mám pozitivní názor. Znám ho z TV pořadů S Jakubem na rybách a s Jakubem v přírodě. Jeho pořady o lovu velkých ryb jsem viděl asi dva. Podobných s jinými lovci existuje spousta. Spojuje je jedna důležitá věc. Něco jako u porna, stačí vidět pět minut a účel splněn. Jen je u nich potřeba vidět na rozdíl od péčka posledních pět minut. Protože pokaždé největší ryba zabere až poslední den nejlépe se západem slunce :-D Podle toho nikoho fakt soudit neumím.

Ládíku píšeš, že chytal mimo sezónu na šest prutů, ale měl vyjímku. On je šmejd nebo ten kdo mu jí dal? Chová se u vody proti předpisům? Někdo to viděl? Nic s tím neudělal, nenahlásil, jen večer chlapům v hospodě? To vše je k smíchu. Nebo k pláči. Za více jak 35let u vody jsem měl 2!!! kontroly!!! Když jsem zkoušel sehnat RS, tak nik. Lov na tři pruty, přívlač v březnu, odnášení podměrečných ryb. To vše se děje u vody každý den. Ale třídní nepřítel musí být mediálně známý...

Proč mi JV nevadí a ve finále na něj mám pozitivní názor? Za mých mladých let byl rybářským idolem převozník Prošek. Ryby mu skákaly do pytle samy. Neřešilo se Catch and Release. V současné dobře je to Vágner a pak koulíšaci v půltunovými kapry na přebalech svých produktů. Například soused nebo švára JV nesnáší. Důvod? Je to prostě č...k. To jim stačí, žádný jiný nemají. Prostě někde slyšeli, že snad něco něco, co to už bylo neví... Soudím co vidím, něco mi někdo zprostředkuje. A tak pro specialistu, ne každý v Audi či BMW musí být nutně hovado. Snad nejsi úplný tupec a počapal jsi to.

Hezkí večer ribářy a rybářki :-P
N chřenovák - ® Čt 23.1.2020 12:54:27
LÁDÍK >> Takže jaro se blíží 😂
N LÁDÍK - ® Čt 23.1.2020 12:51:55
chřenovák >> U nás zatím ne. Oblačno, 2 nad nulou. Mírný vítr. Takže... :-)))
N chřenovák - ® Čt 23.1.2020 10:01:35
LÁDÍK >> Ono je už pěkně dneska 😎
N LÁDÍK - ® Čt 23.1.2020 8:01:42
Rybkin >> Ahoj, nevím zda o víkendu, ale v týdnu má přijít oteplení...
N LÁDÍK - ® Čt 23.1.2020 8:00:46
chřenovák >> Ahoj. Děkuji, děkujeme za zaslání odkazu, informace.
N chřenovák - ® St 22.1.2020 19:25:59
Rybkin >> Bude slušně 😂😂
N LC - ® St 22.1.2020 19:24:00
chřenovák >> Díky za info.
N Rybkin - ® St 22.1.2020 19:11:45
chřenovák >> Hlavně at je o vikendu slušně,nerad bych strašil doma
N chřenovák - ® St 22.1.2020 19:09:16
Rybkin >> Snad nebude ráno mrznout, když teď začalo pršet 😂
N chřenovák - ® St 22.1.2020 18:54:38
Rybkin >> U Eriky je led taky
Na soutok jsem se kouknul ještě nemám v u sebe povolenku až o víkendu si ji vezmu z Chřenovic, která tam na mě čeká 👍
N Rybkin - ® St 22.1.2020 18:25:55
chřenovák >> Máš nahozeno předpokládám:-)
N chřenovák - ® St 22.1.2020 18:23:09
Rybkin >> Krusta ledu asi jak na soutoku

Červené karty: salfi, mascha, Piškothonza

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 2.077 | Vybrat stránku | Starší >> | Konec ]

[ otázky | kaprařina | revíry, cestování ]

Co je nového - kaprařina + obecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniDoprodej Sportex Competition NT

Za 2.159
Doprodej modelů Sportex Competition NT za super ceny. Akce platí pouze do vyprodání skladových zásob. Doprava zdarma!!!

akce, rybareniPruty Chub Outkast korek, duplon

Za 2.590
Nové modely tenkých a osvědčených prutů s duplon a korkovou rukojetí 12ft 3,0 a 3,5lb za nejnižší cenu. Při koupi 2ks další zvýhodnění, pevné pouzdro na pruty zdarma a možnost koupit s obrovskou slevou Chub Spod rod

Oznámení - kaprařina
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - kaprařina
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
Rybářské centrum BIG FISH Rybářské centrum BIG FISH

Plzeň, Goethova 6