Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

Nhonzin2236 - Profil | St 4.5.2016 12:13:54

Red carp >> hraji to má v malíku. Mediální hvězda a neztratí se ani v anglickém rozhovoru :)

https://www.youtube.com/watch?v=0caFqIpT3F4

    NRed carp - Profil | St 4.5.2016 12:09:56

    MrCement >> Dobrá nepošlu jí, já jí taky vidět při předávání informace nemusím.

      NMrCement - Profil | St 4.5.2016 12:09:44

      Tude >> Vydrýsek - 4.5.2016 10:14:38 >> Dzony Vydrysku, prý jsi měl test na 100 a 99 %. Ja kdybych měl ze 100 bodového testu méně než 120bodu, tak si udelim trest (třeba polknu pastelku).

        NMrCement - Profil | St 4.5.2016 12:07:30

        Red carp >> to bys mi do očí neřekl. Musel by ses moc ohnout a kruplo by ti v zádech :-)

          NRed carp - Profil | St 4.5.2016 12:03:29

          MrCement >> Nebo pošlu tchýni

            NRed carp - Profil | St 4.5.2016 12:03:00

            MrCement >> Mám, ale tohle si vyřídím sám

              NMrCement - Profil | St 4.5.2016 12:01:17

              Red carp >> teď jsem to dočetl do konce. Pusu? Nemáš dceru ? Že bys to poslal po ní..... :-)

                NMrCement - Profil | St 4.5.2016 12:00:14

                Red carp >> ach jo. Ty jsi to odhalil. Určitě jsi absolvoval kurz kritického myšlení.

                  NRed carp - Profil | St 4.5.2016 11:57:20

                  MrCement >> Za to, že jsi řekl, že to není nic moc natočené? To máš pravdu a neuráží to Vydrýska. Máš u mně 3x líbí a pusu.

                    NMrCement - Profil | St 4.5.2016 11:55:58

                    Chlapci. Tento týden pivo nedám neb jedu na horskou chatu již v dny pracovní :-( Ale zajít musíme. Co tak neděle ???

                      NMrCement - Profil | St 4.5.2016 11:54:25

                      Red carp >> asi kopanec do zadku...... ze? A zepredu! Au

                        NMrCement - Profil | St 4.5.2016 11:53:38

                        Tude >> Vydrýsek - 4.5.2016 10:14:38 >> nic moc natočené, ale tvaris se tam roztomile.

                          NRed carp - Profil | St 4.5.2016 11:52:08

                          honzin2236 >> Kdepak, video bylo taky pravé :-)

                            Nhonzin2236 - Profil | St 4.5.2016 11:50:07

                            Red carp >> to sem rád, že jen tu virtuální :))

                              NRed carp - Profil | St 4.5.2016 11:44:03

                              honzin2236 >> Říkal jsem, že ho budu bránit - máš u mně facku za bukvu :-)

                                Nhonzin2236 - Profil | St 4.5.2016 11:26:21

                                Tude >> Vydrýsek - 4.5.2016 10:14:38 >> Máš to pěkně natočené, ale tváříš se tam jak bukva :)))

                                  NMrCement - Profil | St 4.5.2016 11:23:35

                                  Nazdar. Tady je to samej student a já abych na vás makal. Lopatou naplacato všem ! Nazdar 2.

                                    Nkakr - Profil | St 4.5.2016 10:56:17

                                    Red carp >>
                                    No máš pravdu, byl jsem kapánek při zemi...

                                      NRed carp - Profil | St 4.5.2016 10:54:56

                                      kakr >> Myslím, že jsi podcenil ty procenta

                                        Nkakr - Profil | St 4.5.2016 10:53:46

                                        Red carp >>
                                        Číst anglicky umím, textu nerozumím.
                                        Úplně stejně je na tom nejméně 50% rybářů, kteří si přečtou BP česky a textu nerozumí, nebo nechtějí rozumět.

                                          Červené karty: Vondruš