Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NRed carp - Profil | St 4.5.2016 10:45:05

hraji >> Myslím, že tebe lze zařadit do toho 1%

    Nhraji - Profil | St 4.5.2016 10:42:08

    Red carp >> mám roky předplacený snad jediný časopis, který se věnuje výhradně lovu ryb na plavanou, Pole Fishing. Jak název napovídá, je anglický. Když chci číst angličtinu, přečtu si ji v klidu.

      NRed carp - Profil | St 4.5.2016 10:33:04

      Tude >> Vydrýsek - 4.5.2016 10:14:38 >> Is there somebody who can read english? :-)
      Do not worry about boys from Mrkos village.

        NVydrýsek - Profil | St 4.5.2016 10:14:38

        Red carp >> tak to máš štěstí

        stejně vylezou zmrdi z Mrkosova a budou répat

          NRed carp - Profil | St 4.5.2016 9:47:43

          Tude >> Vydrýsek - 4.5.2016 8:22:12 >> Zdar, proč zesměšnil? Já naopak považuju tvůj počin za skvělý, skoro až hrdinský. Pokud by se to někomu zdálo směšné, budu první, kdo se tě zastane. Upozornil jsem na to znovu, jelikož by mělo padnout pochvalné slovo od kolegů rybářů, že to zvládáš. Já sám moc dobře vím, co to znamená a jak je složité si najít čas a překonat lenost, kvůli které to 99% populace nezvládlo. Za mě máš 1*
          Ještě drobná připomínka - není to můj styl někoho zesměšňovat přes "anonymní" internet. Pokud mi někdo bude připadat směšný a budu mít potřebu mu to říct, udělám to napřímo.
          Rybám a angličtině zdar.

            NVydrýsek - Profil | St 4.5.2016 8:22:12

            Red carp >> kolego proč na ten svůj příspěvěk neustále upozorňuješ? předpokládám aby jsi mne zesměšnil, že?

              Nhraji - Profil | St 4.5.2016 7:23:15

              Hezké dobré ráno přeji

                NRed carp - Profil | St 4.5.2016 7:10:55

                GRUPA >> Dobré ráno. Předvčerejší lekce byla celá v češtině :-)

                  NFalkec - Profil | St 4.5.2016 6:56:31

                  Dobré ráno všem.

                    Nmakass - Profil | St 4.5.2016 6:06:43

                    Dobrý ráno ve spolek.

                      NMrCement - Profil | St 4.5.2016 0:50:45

                      Red carp >> jsem se musel stabilizovat. Zabijaku :-)

                        NGRUPA - Profil | Út 3.5.2016 21:58:00

                        Lol
                        ;-)

                          NGRUPA - Profil | Út 3.5.2016 21:57:36

                          Red carp >> pokud lekce, tak bych prosím prosil i odkaz na text v češtině, ať lze nějak doplnit neznalé fráze bez použití třetí osoby.
                          Děkuji.

                            NRed carp - Profil | Út 3.5.2016 21:34:56

                            Sice na moje večerní lekce angličtiny serete (včera žádná reakce na aktéra, tudíž jste to ani neviděli), ale dám vám ještě šanci vy nevzdělanci.
                            Jdu spát, čeká mě náročný den
                            https://www.youtube.com/watch?v=x7bIbVlIqEc&list=PL​Shr7VPUTJWjFL92vvXRMDVHijE9b9XfZ&index=3&shuffle=14​865

                              NGRUPA - Profil | Út 3.5.2016 21:16:22

                              obrisek >> ten zvládne hlavně blbě mlet pantem.
                              :-D

                                NGRUPA - Profil | Út 3.5.2016 21:15:48

                                obrisek >> no jo no. Můj názor znáš. Jsem zvědavej, kolik ti jich projde rukama, než klekne ta moje...

                                  NSeržant55 - Profil | Út 3.5.2016 21:02:01

                                  MrCement >> To je jasný na vině je to KAKAVO!

                                    NRed carp - Profil | Út 3.5.2016 20:49:08

                                    Fullnek >> No vidíš, myslím, že jsme všichni dost stejní :-)

                                      NFullnek - Profil | Út 3.5.2016 20:45:22

                                      Red carp >> Naposledy v pátek,byly jsme v Bořeticích ve viném sklépku,akorát byl gulášek,moc vína a docela dost obložených mís

                                        Červené karty: Vondruš