Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NRed carp - Profil | Út 3.5.2016 20:42:11

Fullnek >> Neříkej, že to taky neděláš.. :-)

    NFullnek - Profil | Út 3.5.2016 20:41:13

    MrCement >> TVL-ty jseš jak žiravina

      NRed carp - Profil | Út 3.5.2016 20:39:41

      MrCement >> Tak to je divný

        NMrCement - Profil | Út 3.5.2016 20:36:57

        Red carp >> pár týdnů zpět mi z něj bylo divně . A to jsem měl jen na 2 topinky. A taky vanu piva, kýbl panaku a jedno kakao.

          NRed carp - Profil | Út 3.5.2016 20:34:18

          MrCement >> S tataráčkem je moc dobrá.

            NMrCement - Profil | Út 3.5.2016 20:32:37

            Red carp >> ano. Dam si raději topinku.

              NRed carp - Profil | Út 3.5.2016 20:30:03

              MrCement >> Máš recht, najít si děvče a jezdit ho dlouhodobě přemlouvat tak daleko nemá cenu.

                NMrCement - Profil | Út 3.5.2016 20:18:30

                Red carp >> takový konec světa, úplně nová megafabrika a ta recepční. Ta měla....... vše na svém místě.Ale měla smůlu......jak jsem ve službě, tak s děvčaty ne špás uji.

                  NRed carp - Profil | Út 3.5.2016 20:13:45

                  MrCement >> Asi máš proč. Já byl celej den v kanclu a jsem z toho taky unavenej. Už se těším na nějakej výlet. V pátek jedu na létající draky a pak hned Černíč :-)

                    NMrCement - Profil | Út 3.5.2016 20:06:53

                    A už ze Stříbra v Brně. Utahanej jak kačer na provázku.

                      Nobrisek - Profil | Út 3.5.2016 17:24:43

                      GRUPA >> a dive na ten kauf...2014
                      2x80ah a 2x60 =3400.-

                        Nobrisek - Profil | Út 3.5.2016 17:16:31

                        GRUPA >> eon zvládne všechno, i řídit bagr? :)

                          NMrCement - Profil | Út 3.5.2016 8:04:05

                          Nazdar. Stříbro oooooooo

                            Nhraji - Profil | Út 3.5.2016 7:26:04

                            Hezké dobré ráno přeji. Dnes to určitě půjde.

                              NRed carp - Profil | Út 3.5.2016 7:22:31

                              Dobré ráno, dnes by to mohlo jít.

                                NFalkec - Profil | Út 3.5.2016 6:26:14

                                Dobré ráno všem.

                                  Nmakass - Profil | Út 3.5.2016 5:59:16

                                  Dobrý ráno ve spolek.

                                    NGRUPA - Profil | Po 2.5.2016 22:03:24

                                    Prý.....
                                    To nesníte, to je pro šest osob...
                                    Stačilo nám 22 minut.:-)

                                      NGRUPA - Profil | Po 2.5.2016 22:01:33

                                      hraji >> ano, jsme chudí.
                                      Šetříme, na bagr.
                                      :-D

                                        Nhraji - Profil | Po 2.5.2016 22:01:21

                                        GRUPA >> nu vot, kakája těchnika,

                                          Červené karty: Vondruš