Brněnské jádro | MRK.cz

Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NGRUPA - Profil | Po 2.5.2016 22:00:26

To co dva lidi kopou ručně dva dny, vydlabe za hodinu.

    NGRUPA - Profil | Po 2.5.2016 21:59:34

    Třetí den...
    :-)

      Nhraji - Profil | Po 2.5.2016 21:58:42

      GRUPA >> to máte blbý, že nemáte na normální jídlo. ;-)

        NGRUPA - Profil | Po 2.5.2016 21:58:39

        Druhý den, pan chytrý, zvládneme to ručně...

          NGRUPA - Profil | Po 2.5.2016 21:57:41

          Jeden den buržoazie..

            NRed carp - Profil | Po 2.5.2016 21:49:35

            Čí jsou ty chaty v Kovalovicích?

              Nhraji - Profil | Po 2.5.2016 21:47:29

              Red carp >> zaléváme, rybaříme, jen o tom nepíšeme.

                NRed carp - Profil | Po 2.5.2016 21:44:27

                Tak co je? Nezaléváte, nerybaříte....
                Tak aspoň večerní lekce angličtiny
                https://www.facebook.com/litebrno/videos/1069497943​107619/

                  Nhraji - Profil | Po 2.5.2016 7:30:05

                  Hezké dobré ráno přeji

                    NRed carp - Profil | Po 2.5.2016 7:25:57

                    Dobré ráno, dnes to nepůjde, jelikož to šlo včera.

                      NFalkec - Profil | Po 2.5.2016 6:32:46

                      Dobré ráno všem.

                        Nmakass - Profil | Po 2.5.2016 6:03:48

                        Dobrý ráno ve spolek.

                          NRed carp - Profil | Ne 1.5.2016 13:34:34

                          Králík už je minulostí, jdeme na ně.

                            Nlibec77 - Profil | Ne 1.5.2016 10:26:40

                            MrCement >> A co tuhle ? :-)

                            https://www.youtube.com/watch?v=f11-n9V3ofc

                              NRed carp - Profil | Ne 1.5.2016 9:33:33

                              Ještě že máme hasící žáby

                                NRed carp - Profil | Ne 1.5.2016 9:32:35

                                Dobré ráno, tady taky hořelo

                                  Nmakass - Profil | Ne 1.5.2016 7:54:16

                                  Dobrý ráno ve spolek. Dneska žadná práce.

                                    NMrCement - Profil | Ne 1.5.2016 7:47:37

                                    Nazdar ! dnes vstaneme s písní ...... práce (mnozí z vás neví co to je ! ) https://www.youtube.com/watch?v=tTIl2jXjjHs

                                      NKolis - Profil | So 30.4.2016 21:34:35

                                      Petr64 >> o)))

                                        NPetr64 - Profil | So 30.4.2016 21:33:48

                                        Kolis >> Afjee není afjeé. Čert aby se v nich vyznal.:o))

                                          Červené karty: Vondruš