Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NKolis - Profil | So 30.4.2016 21:07:40

Petr64 >> Koho? Čo? O čom? (tuším jsem to předtušil) o))

    NKolis - Profil | So 30.4.2016 20:52:13

    Petr64 >> To je mi celkem jedno, mi nevadí ,o)

      NPetr64 - Profil | So 30.4.2016 20:51:24

      Kolis >> Fčíl se omluv TY. ;-)

        NKolis - Profil | So 30.4.2016 20:50:47

        obrisek >> Tak ho raději nehazej, ale skoro to klaplo o)

          NPetr64 - Profil | So 30.4.2016 20:50:04

          obrisek >> Takže došlo k záměně afjela za Afjeeho? Ok beru zpět.;-)

            NPetr64 - Profil | So 30.4.2016 20:47:10

            Kolis >> Kabáty nemusím,ale budiž ti odpuštěno.;-)

              Nobrisek - Profil | So 30.4.2016 20:46:38

              Hoši ajfel není aleš a má skoro dva metry...hodil bych jeho fotku, ale je hrozně tajnej tak nemůžu:)

                NKolis - Profil | So 30.4.2016 20:41:33

                  NPetr64 - Profil | So 30.4.2016 20:41:09

                  Kolis >> ;-)

                    NPetr64 - Profil | So 30.4.2016 20:40:12

                    Kolis >> Nemáš dráždit hada bosou nohou. ;-)

                      NPetr64 - Profil | So 30.4.2016 20:39:11

                      obrisek >> Aleš pracuje? Rukama?? ;-)

                        NKolis - Profil | So 30.4.2016 20:37:06

                        obrisek >> Jestli je Ajfele ten kdo si myslím (možná se mýlím), tak to do roka a dne spadne o))

                          NMrCement - Profil | So 30.4.2016 20:36:26

                          Hoří nám mastal

                            Nobrisek - Profil | So 30.4.2016 20:33:53

                            .

                              NKolis - Profil | So 30.4.2016 20:33:43

                              Petr64 >> Šach-mat druhým tahem, jsem F pasti... o))

                                Nobrisek - Profil | So 30.4.2016 20:31:23

                                .

                                  Nobrisek - Profil | So 30.4.2016 20:30:08

                                  Petr64 - a to já sem s Ajfelem zamakal na dvorku...Ještě to není hotové, ale rýsuje se to dobře:)

                                    NPetr64 - Profil | So 30.4.2016 20:28:03

                                    Kolis >> Pavle.Tomu nevěřím,protože màš tchyni rád.:-)

                                      Nobrisek - Profil | So 30.4.2016 20:26:18

                                      MrCement >> no sekl jsem se...typoval bych na Tebe pštrosa:)

                                        NKolis - Profil | So 30.4.2016 20:16:54

                                        Petr64 >> Kecánky.... o)) na to upálení si počkám, ať mám inspiraci a návod.... o)

                                          Červené karty: Vondruš