Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

MrCement - Profil | So 30.4.2016 20:13:20

MrKos >> ty už to nehul (copýrajt ..... už si ani nevzpomínám :-) )

    MrKos - Profil | So 30.4.2016 20:10:24

    Zitra jedeme s naší UK partou na ryby. Zprava: Klárka, MrCement, dole vykukuje nějaká podrztaska, potom Ivan, Evicka - ta má splávek, dole Boris, následuje Pája a vedle něj Mája. Já su číšník, já se nepočítám.

    Kdo jde zitra s nami? Akorát ještě nevíme kam jedeme a kdy to bude. Ale to neni podstatné. Výprava bude.

      MrCement - Profil | So 30.4.2016 18:22:36

      Red carp >> dnes mne nerozplaces. Vyslzel jsem se u ohnicku. Dnes jsem byl palič numero uno.

        Red carp - Profil | So 30.4.2016 18:17:45

        MrCement >> Na lepší zatím není. K večeři budou taky jen brambory

          MrCement - Profil | So 30.4.2016 18:12:22

          Red carp >> ty pijes vodu z jezírka ? Nějak ti pění . /// Ja asi zajdu na hřiště. Cesta tam 1minuta...... Cesta zpět ...... někdy až k ránu :-) a bez casomiry

            MrCement - Profil | So 30.4.2016 18:10:18

            obrisek >> nasekal jsem trávu klokanum a nevtipkuj nebo nasekam i tobe.

              Petr64 - Profil | So 30.4.2016 18:04:37

              Red carp >> Každej normální člověk si užívá víkendové dřiny na zahradě. Já ale s vínem.;-)
              Za chvíli rozdělám oheň,osmahnu klobásky a upálím tchýni.;-)

                Red carp - Profil | So 30.4.2016 17:55:37

                MrCement >> Zdar, taky jsem zamakal na zahradě.

                  obrisek - Profil | So 30.4.2016 17:26:38

                  MrCement >> zahradu? Myslíš trávník, túje a mulčovací kůru? :)

                    MrCement - Profil | So 30.4.2016 12:30:41

                    Dnes žádné ryby. Jdu makat na zahradu. Ale nycko jsem si doladil suflata.

                      Stix666 - Profil | So 30.4.2016 10:35:18

                      Sice dorost, ale zatim to jde.

                        makass - Profil | So 30.4.2016 8:59:40

                        Dobry rano ve spolek.

                          Red carp - Profil | So 30.4.2016 8:27:13

                          Tak jsem mrkli na Orloj a další zajímavosti zadarmo. A jelikož jsme chudej oddíl, tak jsme i na Petřín vylezli po svých a zase zmizeli k nám ne ves.

                            Red carp - Profil | So 30.4.2016 8:23:11

                            Poslali jen mluvčího, že dostanu ......
                            Druhej se dokonce se dokonce cítil povýšeně

                              Red carp - Profil | So 30.4.2016 8:21:19

                              Tak jsem se byl zeptat, jestli na to dostanu nějaký dotace

                                Red carp - Profil | So 30.4.2016 8:19:16

                                Dobré ráno, už vím, jak vypadá pořádný jezírko.

                                  Falkec - Profil | So 30.4.2016 7:34:17

                                  Dobré ráno všem

                                    MrCement - Profil | So 30.4.2016 7:17:41

                                    Nazdar

                                      MarPit - Profil | Pá 29.4.2016 22:41:28

                                      Red carp >> Ne jen po ní.......

                                        Red carp - Profil | Pá 29.4.2016 22:22:12

                                        To byl cestou zpět hnus. Hned za Prahou 2 havárky. Opět musím konstatovat, že není chyba v D1, ale v těch kokotech, co po ní jezdí.

                                          Červené karty: Vondruš