Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NMrCement - Profil | Pá 29.4.2016 16:52:30

Punk žije!

    NMrCement - Profil | Pá 29.4.2016 16:51:04

    Máme kamarádku Soňu a ta se mi smála, ze nosím bílé tenisky. Je povrchní. Ale ja na ni vyzrál.

      NRed carp - Profil | Pá 29.4.2016 16:23:04

      MrCement >> Zatím lovím v Praze

        NTWIN 69 - Profil | Pá 29.4.2016 15:09:31

        MrCement >> Hlavně nejezdit na V.Bíteš.Je to komplet ucpaný kamionama.

          NMrCement - Profil | Pá 29.4.2016 15:07:50

          Red carp >> pokud jedeš z Prahy tak sjed na 153km ....... kolona je tak 10-15km plus te stáhnou z dalnice

            Nobrisek - Profil | Pá 29.4.2016 10:09:31

            Maty >> to sem nikdy neměl, trochu mě to připomnělo dýňovou polívku, kterou rád klohním na podzim...

              Nhraji - Profil | Pá 29.4.2016 10:02:32

              Přidal jsem do kalendáře akcí dětské rybářské závody, které se konají 21. května v Holáskách. Kdo má juniory, tak neváhejte

                Nobrisek - Profil | Pá 29.4.2016 9:54:23

                jo pivko bych někdy s vámi na vápně udělal...Během května mám v plánu uskutečnit šnečí hody.
                MENU
                Stránský šnek s bylinkovým máslíčkem, zapečená bageta.Pampeliškový salát.
                :)

                  Nobrisek - Profil | Pá 29.4.2016 9:11:56

                  Red carp >> sex je pro děcka...lépe se dobře najíst a překulit se na gauč:))

                    NMaty - Profil | Pá 29.4.2016 8:51:02

                    obrisek >> Krém ze žlutých paprik? :) ten je super, tomu nikdy neodolám :)

                      Nmakass - Profil | Pá 29.4.2016 7:58:47

                      Falkec >> nikde nikdo, ovšem ryby moc nekoušou. Alespoň mám zdarma operu labutí jezero.;-)

                        NMrCement - Profil | Pá 29.4.2016 7:36:24

                        Red carp >> ten serik mi tam zapadá.

                          NRed carp - Profil | Pá 29.4.2016 7:34:52

                          MrCement >> A sehráli na nás Valorku na Vápně

                            NMrCement - Profil | Pá 29.4.2016 7:33:46

                            Red carp >> ještě se v tom lehce poryjeme a zjistíme, ze obrisek byl ve Valorce s Fuldou.

                              Nhraji - Profil | Pá 29.4.2016 7:33:30

                              Hezké dobré ráno přeji

                                NRed carp - Profil | Pá 29.4.2016 7:29:40

                                MrCement >> Mám to z kanclu 30m, ale ještě jsem tam za těch 15 let nebyl.

                                  NMrCement - Profil | Pá 29.4.2016 7:23:28

                                  Red carp >> já myslel, ze tam všichni chodite a nakonec zjistíme, ze tam chodí jen dvě místní bukvice, cucaji celý večer dva lahvace a mrkaji.

                                    NRed carp - Profil | Pá 29.4.2016 7:05:19

                                    MrCement >> Třeba nás vezme někdy na legendární Vápno.
                                    Jinak dobré ráno všem a hurá na D1.

                                      NFalkec - Profil | Pá 29.4.2016 6:47:26

                                      makass >> jak to tam jde?

                                        Červené karty: Vondruš