Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NMrCement - Profil | Pá 29.4.2016 6:20:25

Nazdar !

    Nmakass - Profil | Pá 29.4.2016 6:09:44

    Dobrý ráno ve spolek.

      NFalkec - Profil | Pá 29.4.2016 6:01:46

      Dobré ráno všem.

        NMrCement - Profil | Čt 28.4.2016 22:55:16

        Red carp >> myslíš ze to nemusím hlásit ? Erno ...... sterace ? stírají ! /// je to pěkné, ze je zamilovaný ten náš obrisek. Ale. Mohl nás pozvat taky do hogofogo.

          NRed carp - Profil | Čt 28.4.2016 22:46:14

          MrCement >> Jsem rád, že mi to hlásíš i ty, ale myslel jsem u Obrisku

            NMrCement - Profil | Čt 28.4.2016 22:44:53

            Red carp >> jooooo...... s tebou mě baví svět

              NRed carp - Profil | Čt 28.4.2016 22:41:58

              obrisek >> Země se zachvěla?

                Nobrisek - Profil | Čt 28.4.2016 22:34:24

                MrCement >> máš recht chtěl jsem jít napřed do mila koupit masňaky...hodit tam jednoho do posledního chodu...ale vyměkl sem.kdyby to neuznaly,chybělo by mi 18 korun: )

                  NMrCement - Profil | Čt 28.4.2016 21:29:08

                  obrisek >> neměl jsi platit. Mají to špatně. Výsledek musí být dvakrát podtržený !

                    Nobrisek - Profil | Čt 28.4.2016 21:27:11

                    MrCement >> co to je?:)

                      Nobrisek - Profil | Čt 28.4.2016 21:26:46

                      Pike >> ne splachnót to brnem...doma si dám na dobrou noc žebra s medem a Chili: )

                        NMrCement - Profil | Čt 28.4.2016 21:17:52

                        obrisek >> jak chutnal ten couvert ?

                          NPike - Profil | Čt 28.4.2016 21:17:27

                          obrisek >> šli ste pak na guláš se sedmi?

                            Nobrisek - Profil | Čt 28.4.2016 21:16:21

                            GRUPA >> to mám doma každý den...the květinářka:)

                              NMrCement - Profil | Čt 28.4.2016 21:16:20

                              obrisek >> kde na to bereš ? nebudu snad ani hádat. Určitě děláš hodinového manžela ....

                                Nobrisek - Profil | Čt 28.4.2016 21:15:22

                                Pike >> držím dietu do plavek: )

                                  NMrCement - Profil | Čt 28.4.2016 21:15:20

                                  obrisek >> já fotím Soničce WC. Ona to sbírá.

                                    NGRUPA - Profil | Čt 28.4.2016 21:15:07

                                    obrisek >> to je hovno, v MO-MO sushi měli v umyvadle květy a nějaký šutry a chcal si na fruity v pisoáru.
                                    :-)

                                      Nobrisek - Profil | Čt 28.4.2016 21:14:40

                                      GRUPA >> fakt...mohl sem si to dovolit...jel sem 2kou:)

                                        Nobrisek - Profil | Čt 28.4.2016 21:13:33

                                        MrCement >> ne!!!jedna spešl pro tebe: )

                                          Červené karty: Vondruš