Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NMrCement - Profil | Čt 28.4.2016 21:05:52

obrisek >> není jí pro tebe škoda ?

    NPike - Profil | Čt 28.4.2016 20:51:02

    obrisek >> šak je to porca jak pro vrabca.

      NGRUPA - Profil | Čt 28.4.2016 20:49:51

      obrisek >> NIKDY neuvěřím, že si dal někomu, ze svého, 300,- Korun!!! Nikdy! Už u 30,- bych měl vážné pochyby.
      ;-)
      :-)

        Nobrisek - Profil | Čt 28.4.2016 20:42:38

        Falkec >> diiik dáme kalíšek na rybach

          Nobrisek - Profil | Čt 28.4.2016 20:42:10

          Všude dobře doma nejlíp: )

            Nobrisek - Profil | Čt 28.4.2016 20:41:19

            Red carp >> dík za typ...bylo to nevšední

              Nobrisek - Profil | Čt 28.4.2016 20:39:30

              GRUPA >> Tome měl by si ze mne radost...jednak sem voněl diorem a druhak sem nechal dýžko 300.-:)

                Nobrisek - Profil | Čt 28.4.2016 20:37:34

                MrKos >> a to říká ten co nosí prestige:)

                  Nobrisek - Profil | Čt 28.4.2016 20:36:53

                  syny >> ne jen mi to zaplatil...versace: )

                    Nobrisek - Profil | Čt 28.4.2016 20:36:10

                    hraji >> nahodó sem to vychytal...jelikož je moja kvetinařka...více ocení moji snahu než koupenou kytku ve kšeftu...navíc miluje šeřík:)

                      NFalkec - Profil | Čt 28.4.2016 18:57:06

                      obrisek >> gratuluju!:)))

                        NMrKos - Profil | Čt 28.4.2016 17:57:08

                        LSD >> jedná se pravděpodobně o vyhledávaný vzor "Spejbl"

                          NLSD - Profil | Čt 28.4.2016 17:50:26

                          MrKos >>
                          :-))))))))))))))))
                          Taky mě velice zaujaly

                            NMrKos - Profil | Čt 28.4.2016 17:44:06

                            obrisek >> hezké dřeváky

                              NGRUPA - Profil | Čt 28.4.2016 16:47:42

                              obrisek >> doufám že seš navoněné a nesmrdíš jak žíněnka z fitka..
                              :-D

                                Nsyny - Profil | Čt 28.4.2016 16:23:09

                                obrisek >> tu šolnu sis pujcil od staryho Horvata? a kde mas klobouk?

                                  Nhraji - Profil | Čt 28.4.2016 16:19:15

                                  obrisek >> moc hezká kytka, jak pro rudoarmějce, ale ženské to tak neberou. Každá kytka potěší ;-)

                                    Nobrisek - Profil | Čt 28.4.2016 16:16:57

                                    Tak jsem ušetřil na kytce můžu se rozšópnót v restaorantu : )

                                      NMaty - Profil | Čt 28.4.2016 12:21:43

                                      MrCement >> Moc sem poslední roky nechodím, tak si snad vzpomenu, že jsem si tu něco rozjel :)

                                        NMrCement - Profil | Čt 28.4.2016 12:20:35

                                        Maty >> málem mi vypadl mobil. Už jsem nečekal, ze někdo zareaguje. Doufám ze to vyjde.

                                          Červené karty: Vondruš