Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NMaty - Profil | Čt 28.4.2016 12:15:24

obrisek >> Záleží na tom, co rádi jíte, ale Valorkou nic nepokazíš. Drží si svojí lajnu už několik desetiletí a kuchaři tam ví, co dělají.

    NMaty - Profil | Čt 28.4.2016 12:13:34

    MrCement >> příští týden mám cekem volněji, třeba by to mohlo vyjít :)

      Nmakass - Profil | Čt 28.4.2016 7:55:44

      Dobrý ráno ve spolek.

        Nhraji - Profil | Čt 28.4.2016 7:35:39

        Hezké dobré ráno přeji.

          NMrCement - Profil | Čt 28.4.2016 7:30:41

          obrisek >> já dělám trenéra mladých dam a slečen. Je to boj.

            NMrCement - Profil | Čt 28.4.2016 7:29:23

            Fishky >> inzerát je smazaný. Zase nemám parťáka na ryby :-(

              Nobrisek - Profil | Čt 28.4.2016 7:28:42

              MrCement >> ne jsem sobec :) a Ty?co máš:)

                NMrCement - Profil | Čt 28.4.2016 7:05:33

                Nazdar

                  NMrCement - Profil | Čt 28.4.2016 7:05:19

                  obrisek >> neumíš se rozdělit ?

                    Nobrisek - Profil | Čt 28.4.2016 6:45:42

                    Petr64 >> bejvavalo...u mojí ex...když mě Fullnek šplichl že mi pod voknem parkuje mercedes AMG...tipoval jsem to na cementa nebo reda...nakonenec to byl Helmut z dojču:))

                      NFalkec - Profil | Čt 28.4.2016 6:34:01

                      Dobré ráno všem.

                        NRed carp - Profil | Čt 28.4.2016 6:09:58

                        Dobré ráno, dnes to nepůjde. Mrzne, raději do kanclu, než na ryby.

                          NMrCement - Profil | St 27.4.2016 23:23:41

                          Dnes to půjde. Dnes jsem vzal na výlet Kubu

                            NPetr64 - Profil | St 27.4.2016 21:48:42

                            obrisek >> K tomu poslednímu řádku.To bydlíš přes silnici??:o)

                              NFalkec - Profil | St 27.4.2016 21:39:54

                              Fishky >> Kde ses flakal poslední dobou? :)

                                NFalkec - Profil | St 27.4.2016 21:39:12

                                Chapadlak >> Prigl sokolak popř pod Princeznou...ale zmrzneš :))

                                  NFullnek - Profil | St 27.4.2016 20:52:37

                                  obrisek >> Jé toho pašíka znám,dělal ho nějakej Fullnek a prej se mu moc povedl

                                    Nmakass - Profil | St 27.4.2016 19:44:09

                                    MrCement >> šikovný řidič jen co je pravda.

                                      Nobrisek - Profil | St 27.4.2016 19:12:46

                                      MrCement >> s rejvařama jsem běhal do svých 20 ti...teď mám ve šrajtofli lístek ''prosim nepokutovat'' jméno a číslo kápa v DPMB ..stálo mi to litr rumu: )

                                        NMrCement - Profil | St 27.4.2016 18:37:27

                                        obrisek >> tak proto nikdy nedojdeš do hospody ..... když je to dál jak 30min pěšky :-) ...... Prozradím ti tajemství. Tramvaj, električku alias šalinu si nemusíš kupovat i s řidičkou. Stačí si koupit lístek. Tajemství dvě: jde to i bez lístku a ještě si zaběháš s revizorem.

                                          Červené karty: Vondruš