Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

Nlibec77 - Profil | So 23.4.2016 19:57:42

Red carp >> No právě! :-)))

    NRed carp - Profil | So 23.4.2016 19:35:54

    Vytahl jsem mu ho ho ven a pak sr vylezl vyfofotit. Vsak ho znas :-)

      Nlibec77 - Profil | So 23.4.2016 18:25:53

      Red carp >> To má na sobě Pepa pyžamo ,vypadá nějakej otlačenej . Pěkná rybka. :-)))

        NRed carp - Profil | So 23.4.2016 16:39:50

        20,5kg

          NRed carp - Profil | So 23.4.2016 14:18:08

          MrCement >> Pleteme celej den tekutej svetr

            NMrCement - Profil | So 23.4.2016 14:08:05

            Red carp >> můj život je utrpeni na každém kroku :-) /// dnes v noci si vemte teplé kulíšky ..... na vysocine nude sněžit a u vás taky nebude vedro.

              NRed carp - Profil | So 23.4.2016 14:02:23

              MrCement >> To je vážný. Navrhuji 2 dny ve věži, s ostrahou.

                NMrCement - Profil | So 23.4.2016 13:58:14

                Red carp >> citove vydírá tchána a cituje mi závěry vědeckých vyzkumu. Čekám ze pod stromeček dostanu Nespora.

                  NRed carp - Profil | So 23.4.2016 13:54:45

                  MrCement >> Zamkla vám sklep?

                    NMrCement - Profil | So 23.4.2016 13:21:45

                    Red carp >> je multifunkční. Jen máme prohibici.

                      NRed carp - Profil | So 23.4.2016 13:17:54

                      MrCement >> konečně smysluplné využití tchýně

                        NMrCement - Profil | So 23.4.2016 12:45:02

                        Red carp >> sekam na Vysočině mezi svestko-grusko-jablono-lipou . Na Brno mám zahradnici a jejího pacholka (tchýně a tchán :-) ).

                          NRed carp - Profil | So 23.4.2016 12:43:44

                          libec77 >> Původně určitě ze svazovky.

                            NRed carp - Profil | So 23.4.2016 12:42:59

                            MrCement >> Zatím není proč. Přijel jsem si pro většího. Sekal jsi mezi jabloňema?

                              Nlibec77 - Profil | So 23.4.2016 12:42:19

                              Red carp >> To je určitě ze svazovky . :-)))))))))))

                                NMrCement - Profil | So 23.4.2016 12:35:26

                                Red carp >> původně jsem ti chtěl pogratulovat. Nebo ti popovídat jak jsem si zajezdil se sekackou ........ Ale ...... víš co .....jdi do ..... gratuluji.

                                  NRed carp - Profil | So 23.4.2016 10:59:08

                                  Dnes to jde

                                    NMrCement - Profil | So 23.4.2016 9:50:59

                                    A dnes to půjde

                                      NMrCement - Profil | So 23.4.2016 9:50:29

                                      Red carp >> oci ti slouží

                                        Červené karty: Vondruš