Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

obrisek - Profil | Čt 21.4.2016 16:48:02

MrCement >> svatba stojí love :)

    Red carp - Profil | Čt 21.4.2016 16:24:12

    MrCement >> S bolenem ho neoženíš

      MrCement - Profil | Čt 21.4.2016 16:19:46

      Red carp >> bolena na paprice ?

        Red carp - Profil | Čt 21.4.2016 16:15:44

        MrCement >> A už jsi mu nabídl adekvátní výměnu za sestru?

          MrCement - Profil | Čt 21.4.2016 16:13:29

          obrisek >> měl by ses oženit

            obrisek - Profil | Čt 21.4.2016 16:09:35

            hraji >> tak kolik bylo vláčkařů na S1 našel se někdo?Já jsem ještě s žížalkó nebyl, práce v hokně, práce doma...

              hraji - Profil | Čt 21.4.2016 13:49:40

              Red carp >> no hezké, asi se kuchaři v restaurantu něco připálilo

                Red carp - Profil | Čt 21.4.2016 13:25:22

                Trocha kulturního obohacení. I drakovi se dnes kouřilo od huby.

                  MrCement - Profil | Čt 21.4.2016 12:33:57

                  Všechno vybourat a znovu ! Jdu na ryby !

                    obrisek - Profil | Čt 21.4.2016 12:06:41

                    hraji >> není, králík by tam nechal špek:)

                      hraji - Profil | Čt 21.4.2016 11:29:53

                      obrisek >> to je oběd pro králíka? ;-)

                        obrisek - Profil | Čt 21.4.2016 11:26:56

                        Petr64 >> tak co zahrádkářu...kde to vázne? :)

                          obrisek - Profil | Čt 21.4.2016 10:58:00

                          MrCement >> ajfel The kamioňák, jezdí podle aplikace waze. Nemůže si ji vynachválit.žere málo dat, přitom si online a každý kdo ji má, může informovat o aktuálním stavu na silnicích.Stačí vybrat ikonu, bouračky, zácpy, švestky a kliknót. Další uživatele to zvukově upozorní při přiblížení k tomu bodu...

                          Jo a k ségře....rozmyslel sem si to...Je hrozně panovačná a já sní vydržím u jednoho stolu max hodinu:)

                            MrCement - Profil | Čt 21.4.2016 9:06:18

                            Chlapci, žerty stranou. Plošné lovy rychlojezdců dnešního dne v plném proudu.

                              hraji - Profil | Čt 21.4.2016 8:20:35

                              MrCement >> určitě ano

                                MrCement - Profil | Čt 21.4.2016 8:12:08

                                hraji >> Jirko, dohlednu tím dalekohledem na nudaplaz z protějšího břehu ?

                                  hraji - Profil | Čt 21.4.2016 8:08:13

                                  Mám tu na prodej dva dalekohledy. Jeden je ruský (TENTO), se skleněnou optikou, má parametry 12x40, k mání je za 500 korun, druhý je čínský (Breaker Cobra), o optice nelze zjistit nic, parametry jsou 25x60, ten by byl za 250 korun. A dále tu je moc hezká, hnědo-zelená zateplená bunda, nikdy nenošená, značky je Lalande, velikost XXL, na ryby na jaře a na podzim skvělá. Cena je 400 korun. Televizní sluchátka, průměr 40 mm, šňůra 6 metrů, nová, cena 150 korun. DVD přehrávač Proline DVD1270, málo používaný, cena je 400 korun, DVB-T receiver DVB-T350 (set top box), nepoužitý, cena 300 korun. Stojan na mikrofon+bezdrátový mikrofon+2 normální drátové mikrofony- používané - 800 korun komplet, sadu klasických vaťáků, nepoužité, velikost odhaduji na XL až XXL, cena 150 korun. Vše k vidění v Brně.

                                    hraji - Profil | Čt 21.4.2016 7:27:50

                                    Hezké dobré ráno přeji

                                      Red carp - Profil | Čt 21.4.2016 7:11:53

                                      MrCement >> Pořád je co zlepšovat, zavolám zahradníka, že takhle to už nejde.

                                        MrCement - Profil | Čt 21.4.2016 7:04:40

                                        Red carp >> ty nemáš vyhrivany trávník ?

                                          Červené karty: Vondruš