Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NRed carp - Profil | Čt 21.4.2016 6:56:19

Dobré ráno, hlásím mráz

    NMrCement - Profil | Čt 21.4.2016 6:48:11

    Nazdar. Dnes to půjde převážně na dálnici.

      NFalkec - Profil | Čt 21.4.2016 6:25:59

      Dobré ráno všem.

        Nmakass - Profil | Čt 21.4.2016 6:06:10

        Dobrý ráno všem ve spolek. Dneska to pujde akorat v práci. ;-)

          NFullnek - Profil | St 20.4.2016 21:54:29

          Red carp >> Zítra je teprve čtvrtek a ty už o pondělí,fuj,fuj,fuj

            NRed carp - Profil | St 20.4.2016 21:50:02

            MrCement >> A budeme se těšit na pondělí, že si trošku odpočineme :-)

              NMrCement - Profil | St 20.4.2016 21:47:52

              Red carp >> to já taky. Mošnov , Těšín , Sereď a je tu víkend :-)

                NRed carp - Profil | St 20.4.2016 21:45:35

                Make it a better place. Jdu spát, zítra zase na cesty.
                https://www.youtube.com/watch?v=fzDft0DZRUw

                  NMrCement - Profil | St 20.4.2016 21:38:02

                  Fullnek >> ne. Ne. Ne. Budu jezdit dál na Sobi25.

                    NFullnek - Profil | St 20.4.2016 21:36:49

                    MrCement >> Jako myslíš obtisknout do hlíny,plastelíny nabo tak něco?

                      NMrCement - Profil | St 20.4.2016 21:34:40

                      Fullnek >> aspoň mi ho okopiruj. Ja si ho chci udělat . Ale není čas.

                        NFullnek - Profil | St 20.4.2016 21:33:47

                        MrCement >> Řidičák shodou okolností mám,ale asi ti nepomužu

                          NRed carp - Profil | St 20.4.2016 21:32:07

                          MrCement >> U nás lidi problémy vyhledávají a vyrábějí schválně. Tam je vyřeší s úsměvem a v klidu. Hodně jsem o tom přemýšlel a dost lidí jsem za ten týden poslal kam patří :-)

                            NMrCement - Profil | St 20.4.2016 21:29:09

                            Red carp >> Jo Jo. Oni jsou přátelští a komunikativni (ale znám je povrchně, bohuzel ). Lidi se málo smějí , řeší nepotrebnosti a pak umrou.

                              NRed carp - Profil | St 20.4.2016 21:22:46

                              MrCement >> Za celou dobu jsem v Honolulu neviděl nikoho nasranýho, protivnýho,... Naopak všichni příjemní, milí... až jsem přemýšlel jestli něco neberou :-)
                              Příroda krásná, ale ti lidi byli ještě lepší. Musím konstatovat, že po týdnu mi začínají chybět, je to jinej svět :-(

                                NPetr64 - Profil | St 20.4.2016 21:21:05

                                MrCement >> A nejsme?:-)

                                  NPetr64 - Profil | St 20.4.2016 21:20:19

                                  obrisek >> Číst to nebudu.:o))

                                    NMrCement - Profil | St 20.4.2016 21:20:19

                                    libec77 >> maximálně obřískú tr

                                      NMrCement - Profil | St 20.4.2016 21:18:16

                                      Red carp >> ja málem taky. Ale nechat zde vsechny kamarády (no...... všechny ...... tak dva ..... i jeden je dost). Ale ja si dělám emeriku každý druhý den :-)

                                        Nlibec77 - Profil | St 20.4.2016 21:17:04

                                        MrCement >> Musíš mu za ni dát koruny ,na to Vobříz slyší ! :-)))

                                          Červené karty: Vondruš