Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

Red carp - Profil | Pá 22.4.2016 8:38:56

MrCement >> Jen aby to nebyla "jen" desítka :-)

    MrCement - Profil | Pá 22.4.2016 8:38:49

    Pane MrKos. Ten samosek ale funguje !

      MrCement - Profil | Pá 22.4.2016 8:25:24

      Fullnek >> ja taky dlouho nevydrzim. Limit splněn.

        MrCement - Profil | Pá 22.4.2016 8:24:05

        Red carp >> ty umis ukecavat !

          Red carp - Profil | Pá 22.4.2016 8:17:56

          MrCement >> V pondělí pošlu fotky. Nestačila by ti dvacítka?

            Fullnek - Profil | Pá 22.4.2016 8:14:52

            MrCement >> Mám na to jen dopoledne,na S1nejedu.Stíhám tak LŘ1,Tak ať se daří

              MrCement - Profil | Pá 22.4.2016 8:12:48

              Red carp >> věk dobrý .....Ale nebylo by foto ? Zajímalo by mne jaké má ....... oči. Asi si najdu taky asistentku.

                MrCement - Profil | Pá 22.4.2016 8:11:14

                Fullnek >> S1

                  Red carp - Profil | Pá 22.4.2016 7:45:54

                  Dobré ráno, ještě na chvilku do kanclu a hurá na ně. A ne že mi tu třicítku budete závidět.

                    Fullnek - Profil | Pá 22.4.2016 7:33:35

                    MrCement >> Čau-kde jseš?dojedu

                      hraji - Profil | Pá 22.4.2016 7:18:22

                      Hezké dobré ráno přeji

                        Falkec - Profil | Pá 22.4.2016 6:43:11

                        Dobré ráno všem. Těm na rybách hodně zdaru! .)

                          MrCement - Profil | Pá 22.4.2016 6:27:17

                          Nazdar. Dnes to jde ! A rovnou zalejeme

                            makass - Profil | Pá 22.4.2016 6:07:49

                            Dobrý ráno ve spolek.

                              obrisek - Profil | Čt 21.4.2016 21:38:31

                              Petr64 - :)

                                Petr64 - Profil | Čt 21.4.2016 21:19:40

                                Tak na tohle už dse cejtím starej.Co ale dělat,když timladí rafani se na to necejtí.:o))

                                  Petr64 - Profil | Čt 21.4.2016 20:29:45

                                  makass >> Ony někdy neberou?Možná když je -20°C a i o tom by se dalo diskutovat.:o))

                                    makass - Profil | Čt 21.4.2016 20:18:11

                                    Petr64 >> Berou?

                                      Petr64 - Profil | Čt 21.4.2016 19:47:48

                                      obrisek >> Nemám čas.:-(

                                        obrisek - Profil | Čt 21.4.2016 16:51:42

                                        a co sem vám udělal že mě ženete do svatby?...že mi závidíte můj bezstarostný mládenecký život :)

                                          Červené karty: Vondruš