Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NPetr64 - Profil | Po 18.4.2016 21:29:53

honzin2236 >>Raději ne. To by byl ošklivej pohled.

    Nhonzin2236 - Profil | Po 18.4.2016 21:29:11

    Petr64 >> no toho mlíka :)

      NRed carp - Profil | Po 18.4.2016 21:28:07

      Ale no tak, to jste svazáci?
      Jedna výuková, lapnout dívky a spát.
      https://www.youtube.com/watch?v=Op7ju5l2uAs&list=PL​Shr7VPUTJWjFL92vvXRMDVHijE9b9XfZ&index=16

        NPetr64 - Profil | Po 18.4.2016 21:28:05

        honzin2236 >> Foto čeho?

          Nhonzin2236 - Profil | Po 18.4.2016 21:27:40

          Petr64 >> on kecá. Dokud nedá foto, tak se tomu nedá věřit :)

            NPetr64 - Profil | Po 18.4.2016 21:25:42

            MrKos >> Tak to teda mlčím.

              NMrKos - Profil | Po 18.4.2016 21:24:37

              Petr64 >> tak zrovna takové by jsi u nás doma hledal dlouho a marně...

                NPetr64 - Profil | Po 18.4.2016 21:23:17

                MrKos >> Plnotučné krabicové,velmi odstředěné,udržované chemií?Dobrou chuť.:-)

                  NMrKos - Profil | Po 18.4.2016 21:18:48

                  Petr64 >> ano, bylo z plnotučného mléka :-) už neni

                    NPetr64 - Profil | Po 18.4.2016 21:17:27

                    MrCement >> Fčíl rožnu kontrolku.....Na tmel seru.:-)

                      NPetr64 - Profil | Po 18.4.2016 21:17:20

                      Tude >> Vydrýsek - 18.4.2016 21:12:02 >> No právě.To nejde a ty to víš.:o))

                        NPetr64 - Profil | Po 18.4.2016 21:17:02

                        MrKos >> Protože chceš,aby se dost lidí z kakajíčka pokálelo.:-)

                          NMrCement - Profil | Po 18.4.2016 21:12:17

                          Petr64 >> Petře, jsi tmelem BJ !

                            NMrKos - Profil | Po 18.4.2016 21:12:12

                            Petr64 >> naopak, připíjím na zdraví. Vidíš někde v mém příspěvku nenávist, kde byla?

                              NVydrýsek - Profil | Po 18.4.2016 21:12:02

                              Petr64 >> proč ta silný slova - vždyť píšu mějte se rádi

                                NPetr64 - Profil | Po 18.4.2016 21:10:41

                                MrCement >> Dobrý??:o)

                                  NPetr64 - Profil | Po 18.4.2016 21:10:28

                                  KUK >> Proč tolik zloby a nenávisti??:-)

                                    NPetr64 - Profil | Po 18.4.2016 21:10:17

                                    Tude >> Vydrýsek - 18.4.2016 20:49:02 >> Proč tolik zloby a nenávisti??:-)

                                      NPetr64 - Profil | Po 18.4.2016 21:10:00

                                      MrKos >> Proč tolik zloby a nenávisti??:-)

                                        NMrKos - Profil | Po 18.4.2016 21:08:40

                                        Mnoho kolegů již napsalo, ze na MRKu ze sebe hlupaka musí každý udělat sám. Někomu se to daří více, někomu naopak méně. A tak to asi má i být.

                                        Tož zalejeme na to. Mám zrovna akurátně teplé kakajíčko. Ať vám voní a chutná.

                                          Červené karty: Vondruš