Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

MrCement - Profil | Po 18.4.2016 21:03:39

KUK >> :-)

    KUK - Profil | Po 18.4.2016 21:02:38

    Tude >> Vydrýsek - 18.4.2016 20:49:02 >> už lezó. Zapršelo a lezó. Jen je sesbírat.

      MrCement - Profil | Po 18.4.2016 20:59:27

      Ale ja vás mám kluci furt rád. Jste dobrá dvojka.

        Vydrýsek - Profil | Po 18.4.2016 20:49:02

        KUK >> jó to bude on

        a koukni třeba na jeho zápis v ML St 17.4.2013 21:01:44, nás bude poučovat a sám...

        no coment

          KUK - Profil | Po 18.4.2016 20:42:52

          Tude >> Vydrýsek - 18.4.2016 20:25:26 >> ty není to ten co nás učil podávat si ruce na rybách, jezdit na cejny ve tření do Pouzdřan a na boleny ve tření a malý potočáky do Bítýšky?

            Vydrýsek - Profil | Po 18.4.2016 20:25:26

            dnešní dobrounočka

            mějte se rádi


              obrisek - Profil | Po 18.4.2016 16:27:58

              Tak zalejeme na Káru...

                pospi11 - Profil | Po 18.4.2016 14:42:11

                Dik moc ;-)

                  Trdlik - Profil | Po 18.4.2016 12:02:54

                  honzin2236 >> Já o hoďku později, ale trápilo mě to celou noc. Napoprvé mi bylo líto Cementa odmítnout, ale příště pokud, tak jedině zelenou na vyčištění zubů :-)

                    makass - Profil | Po 18.4.2016 11:29:23

                    pospi11 >> na Olpetu nebo Kocabku si můžeš určitě zajit.

                      Falkec - Profil | Po 18.4.2016 9:24:53

                      Dobré ráno všem

                        Red carp - Profil | Po 18.4.2016 8:16:53

                        Tak jak jdou pstruzi? Mám sice navázáno, ale letos jsem si nevzal pstruhovou povolenku.

                          MrCement - Profil | Po 18.4.2016 8:11:53

                          Nazdar

                            hraji - Profil | Po 18.4.2016 7:40:39

                            jiris >> změnilo se to, protože se časem ukázalo, že pro výjimku na přívlač od 16. dubna není vlastně důvod. Tak se Svitava 1 vrátila do klasického MP režimu. A čas ukáže, zda to je či není dobré.

                              hraji - Profil | Po 18.4.2016 7:36:41

                              Hezké dobré ráno přeji.

                                pospi11 - Profil | Po 18.4.2016 7:20:39

                                Petruv zdar, v Holaskach byly vytraveny vsechny rybniky, nebo jen nektere? Chtel bych tam vyrazit na liny.

                                  Red carp - Profil | Po 18.4.2016 6:58:43

                                  Dobré ráno, ideální den na úřady.

                                    makass - Profil | Po 18.4.2016 6:06:39

                                    Dobrý ráno ve spolek. Všude po cestách samý rousnice.

                                      quietJT - Profil | Ne 17.4.2016 21:49:41

                                      Ja radsi vyrazim na rousnice :)

                                        MrCement - Profil | Ne 17.4.2016 21:39:22

                                        Krásně prší. Dnes by se dal navázat kontakt s nejakou extraterestrickou bytostí.

                                          Červené karty: Vondruš