Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NSpiny - Profil | Ne 17.4.2016 20:19:10

Zdravím,

nenašel by se nějakej Brňák, který by si se mnou vyrazil k vodě? Letos jsem začal muškařit a pár rad a ukázek by se mi určitě hodilo. Případně můžeme vyjet třeba na Oslavu 6. Kdyžtak SZ.

Díky

    NPetr64 - Profil | Ne 17.4.2016 18:36:10

    MrCement >> Tak proto u řeky nikdo nebyl i když se roznášelo orosené.:o)

      NStix666 - Profil | Ne 17.4.2016 17:58:45

      MrCement >> tak to si nebyl na musce

        NMrCement - Profil | Ne 17.4.2016 17:36:23

        7 lidi na Malém Splavisku? Sypali jesetery?

          Nkubas. - Profil | Ne 17.4.2016 13:41:35

          obrisek >> Vole :-))).

            NRed carp - Profil | Ne 17.4.2016 13:19:42

            Jezírko jede, kolena se fakt povedla.

              Nobrisek - Profil | Ne 17.4.2016 12:49:31

              kubas. >> aha, no toto slovo často používají muškaři a robert rosenberg:) takže sem měl na mysli že budu s tou jiggozilou mávat ze štikama nad hlavou( podběrák netřeba) :)

                Nkubas. - Profil | Ne 17.4.2016 12:14:52

                obrisek >> To já jsem pochopil, ale to slovní spojení spolu se zahájenou moc nejde dohromady právě :-)

                  Nobrisek - Profil | Ne 17.4.2016 12:03:41

                  kubas. >> no ale takhle se mluví už i u nás na Moravě, moderně, ju nou?:)

                    Nkubas. - Profil | Ne 17.4.2016 11:38:47

                    obrisek >> Štičí kásting? Do zahraničí na zahájenou nejezdím :-).

                      Nobrisek - Profil | Ne 17.4.2016 11:30:27

                      kubas. >> ok sraz 16.6 u vody. Vokážu Ti štičí kásting:)

                        Nkubas. - Profil | Ne 17.4.2016 11:24:07

                        obrisek >> Ten Sportex je moc pěknej, to se neztratí určitě :-). Jiggozilu jsem v ruce neměl, se na to pak přijdu někdy mrknout.

                          Nobrisek - Profil | Ne 17.4.2016 11:19:16

                          .

                            Nobrisek - Profil | Ne 17.4.2016 11:18:22

                            kubas. >> tak tak:) no věci se maj tak, že ty dvě do světa aby mi udělal cenu... já du do té jiggozily a travel sportexu...sice je mi trochen nanic, ale je tak krásnej:)

                              Nkubas. - Profil | Ne 17.4.2016 11:01:59

                              obrisek >> S tím zaseknout průměrnou svazoštiku, tak z vody letí už rovnou filety :-).

                                Nobrisek - Profil | Ne 17.4.2016 10:39:04

                                hoj parto, něco sem hodil na bazar, kdyby měl někdo zálusk na řízky z kapitální štiky:)

                                  NMrCement - Profil | Ne 17.4.2016 10:00:29

                                  A kdo chodí na festival česneku a na krále slováckej klobásky ?

                                    NRed carp - Profil | Ne 17.4.2016 9:49:49

                                    alfonz42 >> Tak to asi trošku natrénovali a zvládají to. V Holomoci první ročník, asi nečekali, že přijdou lidi.

                                      Nalfonz42 - Profil | Ne 17.4.2016 9:47:40

                                      Red carp >> tak asi se to tam změnilo, já tam byl naposledy před 10 lety :-)

                                        NRed carp - Profil | Ne 17.4.2016 9:47:08

                                        To bude pěkná neděle. Jdu zprovoznit jezírko.

                                          Červené karty: Vondruš