Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NMrCement - Profil | Ne 17.4.2016 8:50:16

Nazdar.

    NRed carp - Profil | Ne 17.4.2016 8:29:38

    alfonz42 >> Tak tam jsem loni taky byl a bylo to proti Holomóci naprosto super.

      Nmakass - Profil | Ne 17.4.2016 8:08:46

      Dobrý ráno všem ve spolek.

        NAbe - Profil | Ne 17.4.2016 7:00:16

        Přeji dobré nedělní ráno...jdu si po včerejšku složit cajdák a uložit do báglu a vyvěrat podběrák, bo na to jsem v zápalu zpracování ryby domácí úplně zapomněl, ještě že je iželytu...Petrův zdar.

          Nalfonz42 - Profil | So 16.4.2016 23:06:38

          Red carp >> Stejné jako v Ivančicích slavnosti chřestu...

            NMrCement - Profil | So 16.4.2016 22:41:06

            Red carp >> všechny ?

              NRed carp - Profil | So 16.4.2016 22:38:39

                NRed carp - Profil | So 16.4.2016 22:08:23

                MrCement >> Dnešní ryby - květná zahrada Kroměříž.

                  NMrCement - Profil | So 16.4.2016 21:55:18

                  Red carp >> tak to máme podobné. Já to ale nacpu mezi 4:33 - 7:56 :-)

                    NRed carp - Profil | So 16.4.2016 21:54:08

                    MrCement >> Dobrá volba. Já mám tolik plánů, že mám pochybnosti, že se to dá stihnout :-) Ale ryby jsou tam taky. Od 15:36 do 18:47

                      NMrCement - Profil | So 16.4.2016 21:51:30

                      Red carp >> zítra někde posedim u vody. Už se těším.

                        NRed carp - Profil | So 16.4.2016 21:35:27

                        MrCement >> Nyní to nepotřebuju, podařilo se mi zhubnout ze 103 na 97 a kopanec do břicha si odpustím :-)

                          NMrCement - Profil | So 16.4.2016 21:30:21

                          Red carp >> příště bez na den medvediho česneku. Obvykle jsem na wc max 2min........ Nyni už skoro hodinu a nenudim se. Ráno jsem měl 100kg přesně. Teď tak 96kg a prokopnute břicho :-)

                            NRed carp - Profil | So 16.4.2016 21:21:02

                            Večerní lekce angličtiny
                            https://www.youtube.com/watch?v=xw6bbTxbTds

                              NRed carp - Profil | So 16.4.2016 21:19:00

                              MrCement >> Tam už asi nikdy nepojedu. Lidí jako sraček, v poledne už nic neměli, všude fronty,... hodně nezvládnutý.

                                NMrCement - Profil | So 16.4.2016 21:14:40

                                Red carp >> dík za tip. Vkladam mezi moznosti. Tvaruzkove zakusky uz máš za sebou ?

                                  NRed carp - Profil | So 16.4.2016 21:04:44

                                    NMrCement - Profil | So 16.4.2016 21:00:59

                                    Prdolove - jaké si mám koupit na ryby křeslo ? Zatím jsem videl festovní Sonu a jeden bezrybka huhlal Korum (typ nevim). Někdo nějaké tipy ?

                                      NAbe - Profil | So 16.4.2016 17:06:02

                                      MrCement >> Zdarec, koukám, každý chvilku tahá pilku, jak kdo na co a nebo na koho...? :-)

                                        Nobrisek - Profil | So 16.4.2016 16:58:10

                                        A taková tu ještě nebyla :)

                                        https://www.youtube.com/watch?v=MQlgYuesVEU

                                          Červené karty: Vondruš