Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

Petr64 - Profil | So 16.4.2016 13:55:19

MrCement >> Nechám eskadru eskadrou a jedu na ryby autem.

    MrCement - Profil | So 16.4.2016 13:43:23

    Petr64 >> ESKAdra

      Petr64 - Profil | So 16.4.2016 13:36:44

      MrCement >> Koukl jsem do kůlny a našel tam tohle. Sobi to není,takže to opravovat nebudu. Nestanu se tudíž ani členem žádnýho veloklubu.:-)

        GRUPA - Profil | So 16.4.2016 13:03:22

        MrCement >> uvidíme.

          MrCement - Profil | So 16.4.2016 13:00:03

          GRUPA >> příští sraz doufám dojdes. Dle počasí to vidím na společný rybolov s grilem nebo pivní zahrádku bez ryb.

            GRUPA - Profil | So 16.4.2016 12:59:29

            🐷
            :-)

              GRUPA - Profil | So 16.4.2016 12:57:50

              MrCement >> furt jen slibuješ. Sprcha je, Céma je, ale čas, ten není.

                MrCement - Profil | So 16.4.2016 12:55:28

                GRUPA >> a to jsme spolu nebyli ještě ve sprse :-)

                  MrCement - Profil | So 16.4.2016 12:54:26

                  Zákusek si zaslouzim. Muff in

                    GRUPA - Profil | So 16.4.2016 12:53:06

                    MrCement >> tak velký hlen vidím poprvé.

                      MrCement - Profil | So 16.4.2016 12:50:35

                      Red carp >> taky jsi vzdal snidani v trávě a dal si oběd na dlažební kostce ?

                        Red carp - Profil | So 16.4.2016 12:13:50

                        obrisek >> Zatim nic kladneho nemam, fronty, produkty vyprodane, rekl bych organizacne nezvladnute.

                          obrisek - Profil | So 16.4.2016 10:50:19

                          Red carp >> tak pak hod info ať se přiučím :)

                            Red carp - Profil | So 16.4.2016 9:36:04

                            obrisek >> To vypadá moc hezky. Rád degustuji a myslím, že na festivalu budou desítky variací.

                              MrCement - Profil | So 16.4.2016 9:27:03

                              Komu čest..... tomu čest

                                obrisek - Profil | So 16.4.2016 9:26:30

                                Red carp >> proč až do olomóce...včera sem dělal roládu pro změnu :)

                                  obrisek - Profil | So 16.4.2016 9:13:48

                                  hraji - kólik kólik :)

                                    Red carp - Profil | So 16.4.2016 9:13:19

                                    Dobré ráno všem. Tak jsem se pokusil doplnit plzňový deficit způsobený 3týdenní absencí. Trochu bolí hlavička, tak vyrážím směr Holomóc na tvarůžkový festival.

                                      MrCement - Profil | So 16.4.2016 9:03:29

                                      Dalimil >> ano

                                        [uzivatel odstranen] - Profil | So 16.4.2016 9:00:24

                                        MrCement >> tak to je ono?

                                          Červené karty: Vondruš