Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NMrCement - Profil | So 16.4.2016 8:58:13

Dalimil >> pane kolego ! No tak ! Dnes tuto aktivitu nazýváme spinning

    N[uzivatel odstranen] - Profil | So 16.4.2016 8:54:29

    Soulfish >> co to je, ta přívlač? všichni o tom mluví a nikdy to nikdo neviděl...

      NSoulfish - Profil | So 16.4.2016 8:38:02

      Spiny >> tak hlavně tam není napsáno, že by byvla povolená od 16.4. že áno...

      v minulých bp to bylo, teď už to tam není ;-)

        NMrCement - Profil | So 16.4.2016 8:33:21

        Nazdar. Brněnské kinkong ...... přeřízne ytong !

          Nmakass - Profil | So 16.4.2016 7:29:16

          Dobrý ráno ve spolek.

            Nalfonz42 - Profil | Pá 15.4.2016 23:28:26

            Petr64 >> Nejen tobě... bacha tady, probíhá tam asi školení používaní radarů, tento týden po třetí :-)

            https://mapy.cz/s/AXa2

            edit: na druhé straně směrem do města.

              NMrCement - Profil | Pá 15.4.2016 21:24:14

              Večerní hudební vikýř ! - https://www.youtube.com/watch?v=xACZHv-sLCg

                NMarPit - Profil | Pá 15.4.2016 21:12:13

                GRUPA >> :-D Neber drogy........, nikdy nikomu neber drogy. :-D

                  NMrCement - Profil | Pá 15.4.2016 20:46:50

                  obrisek >> to mám. Reprezentuji naši vísku a jsem prezident veloklubu SOBI. Povinnou výbavu ale každý zodpovědný bicyklista musí mít. Kila nekila. Však si vypracujes lýtka.

                    NPetr64 - Profil | Pá 15.4.2016 20:44:59

                    MrCement >> 1,3km na koupaliště po polňačce?Na to mi stačí povinná výbava "Bolo,futro,noty".:-)

                      Nobrisek - Profil | Pá 15.4.2016 20:42:45

                      MrCement >> jednó sem na švestkách viděl povinnou výbavu na kole, mělo tak 30kg (blatníky, odrazky, kryt na řetěz, lékárnička, pumpička a dalších milion věcí) na ostatní kola, pokud chceš legálně vyjet, musíš mít registraci u nějakého sportovního klubu, že si závodník a jedeš tréning...no fakt:)

                        NMrCement - Profil | Pá 15.4.2016 20:37:29

                        Petr64 >> tak pohledej i helmu , lekarnicku a hlavně sepis dobrou smlouvu s pojistovakem. No a pak můžeš vyrazit směle do provozu. Povinná vybava - bez te by to taky nešlo.

                          NPetr64 - Profil | Pá 15.4.2016 20:31:07

                          MrCement >> Tak sobi 30 nemám,ale kouknu se ráno do kůlny,co to mám za skládačku.Mohl bych ju konečně dát do provozu.:-)

                            NMrCement - Profil | Pá 15.4.2016 20:29:50

                            Petr64 >> Na Sobi30 rychlostí 25 ? :-)

                              NPetr64 - Profil | Pá 15.4.2016 20:28:01

                              MrCement >> Radary v Brně?Kde?Projížděl jsem rychlostí cca 25km/h.

                                NMrCement - Profil | Pá 15.4.2016 20:22:18

                                Petr64 >> jednoho dne to vyjde. Dřív to taky šlo , tak to půjde . Ja taky casto nemohu a svých 70000 km si odjezdim za rok. Dnes to byla radarova smršť po Brně

                                  NPetr64 - Profil | Pá 15.4.2016 20:17:10

                                  MrCement >> Já rány nemám a víš,že v době kdy jdete na pivo jsem z 99% mimo Brno.Na ryby chodíte taky jinam,takže to asi zůstane otevřený.

                                    NMrCement - Profil | Pá 15.4.2016 20:17:03

                                    Koupil jsem dnes myš na dálkové ovládání. Kočka šílí.

                                      NMrCement - Profil | Pá 15.4.2016 20:15:34

                                      Petr64 >> nehodlám solit rány a tak hlubší debaty až u vody či piva.

                                        NPetr64 - Profil | Pá 15.4.2016 19:58:24

                                        MrCement >> Kukačka nekejhá.Navíc nevím,jak to bylo myšlený.

                                          Červené karty: Vondruš