Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NFalkec - Profil | Pá 15.4.2016 10:19:52

:D

    NGRUPA - Profil | Pá 15.4.2016 10:16:57

    MarPit >> ale má talent. To se musí nechat.
    :-)

      NMrCement - Profil | Pá 15.4.2016 10:11:46

      Mír všem trpaslíkům. No nic. Jdu loupat melouny.

        NMarPit - Profil | Pá 15.4.2016 10:07:57

        GRUPA >> :-D Dokonce si sám sobě odepisuje....... něco je špatně. :-D

          NGRUPA - Profil | Pá 15.4.2016 10:06:34

          MrCement >> ty musíš hulit fakt silnej matroš.
          ;-)

            NMrCement - Profil | Pá 15.4.2016 9:28:47

            MrCement >> kde máš hůlky ?

              NMrCement - Profil | Pá 15.4.2016 9:24:42

              Než zalejeme, tak si zasportujeme ......

                NFalkec - Profil | Pá 15.4.2016 8:48:18

                Dobré ráno všem.

                  NMrKos - Profil | Pá 15.4.2016 7:51:57

                  Nuže bych rád poděkoval za včerejší příjemnou společnost všem váženým kolegům, dvěma přítomným dívkám, a taktéž čtyřem novým kolegům, které jsem rád poznal. A pojedeme zase.

                    Nmakass - Profil | Pá 15.4.2016 7:39:14

                    Dobrý ráno ve spolek.

                      NMrCement - Profil | Pá 15.4.2016 7:39:09

                      Red carp >> a znepratelim si fotra mojí téměř osudové lásky

                        NRed carp - Profil | Pá 15.4.2016 7:29:51

                        MrCement >> Nejdřív si musím někoho znepřátelit, nemůžu tam dojít jen tak bez adrenalinu.
                        Hoď foto lebky.

                          Nhraji - Profil | Pá 15.4.2016 7:28:30

                          Hezké dobré ráno přeji.

                            NMrCement - Profil | Pá 15.4.2016 7:12:59

                            Red carp >> baví je flusani po netu. Kdoví zda žijí :-) Ale na tebe se těšíme panacku. Včera jsem se zamiloval ........ ach ty černé brýle, tvar lebky, dlouhoprst a minimální věkový rozdíl. Navíc její fotr je rybář. Naučím ho vázat muškY

                              NRed carp - Profil | Pá 15.4.2016 6:57:39

                              MrCement >> Žádní kohouti se do sebe nepustili? Žádní bývalí kamarádi nepřišli?

                                NMrCement - Profil | Pá 15.4.2016 6:35:14

                                Red carp >> děvčata se nám krapet přiopila..... ale hosi maji sve kohouty naprosto v richtiku.

                                  NMrCement - Profil | Pá 15.4.2016 6:33:47

                                  Nazdar

                                    NRed carp - Profil | Pá 15.4.2016 6:24:44

                                    Dobré ráno, vstávejte opilci, zaspal vám kohout. Hurá na cesty.

                                      NMrCement - Profil | Pá 15.4.2016 0:05:49

                                      A umělecké umelofoto

                                        NMrCement - Profil | Čt 14.4.2016 23:57:32

                                        Petr64 >> u vody či u piva ....čas ukaze. Kejhajici kukacky asi nepotrebuje nikdo.

                                          Červené karty: Vondruš