Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

Nhonzin2236 - Profil | Pá 15.4.2016 19:53:42

Hoši, musíte začít chodit na členské schůze, abyste byli v obraze :)

    Nobrisek - Profil | Pá 15.4.2016 19:51:35

    kakr >> já si BP čtu často, hlavně oblíbené revíry, ale u Svitavy mě vůbec nedocvaklo že ta vyjímka na přívlač pro tento rok, nebyla udělena...:)

      Nkakr - Profil | Pá 15.4.2016 19:01:02

      Spiny >>
      Proč by tam mělo být něco, co platí obecně na MP vodě?
      Pouze se snažíme upozornit, že výjimka, která platila ještě loni už neplatí,přesto se najde dost lidí,kteří zítra budou na MP Svitavě vláčet.
      On totiž BP čte málokdo.....

        NMrCement - Profil | Pá 15.4.2016 19:00:17

        Spiny >> to si tam musíš dopsat tuzkou

          NSpiny - Profil | Pá 15.4.2016 18:55:45

          hraji >>
          Zdravím, já tam nechytám, ale jen tak pro zajímavost není Svitava 1 mimopstruhová voda? A za další - v soupisu revírů poznámku o tom, že přívlač je povolena až od 16.6. nemám.

          Diky

            Njiris - Profil | Pá 15.4.2016 16:10:36

            hraji >> Ahoj, z jakýho důvodu se to změnilo? Klidně SZ.

              Nhraji - Profil | Pá 15.4.2016 15:55:00

              Opakování je matka moudrosti.
              Výbor pobočného spolku Brno 3 upozorňuje všechny lovící, v souvislosti s 16. dubnem a zahájením sezóny na pstruhových vodách, že na revíru Svitava 1 byla změněna pravidla a přívlač je nově povolena až od 16. června 2016. Podrobnosti viz popis revíru v Soupisu MP revírů pro rok 2016.

                NHorda - Profil | Pá 15.4.2016 15:20:05

                kakr >> ted jsi ty rybolovce vyplašil, RS mohla mít zítra žně :)

                  Nkubas. - Profil | Pá 15.4.2016 14:52:47

                  honzin2236 >> Tak to jsi vstával v noci, to se pak není čemu divit :-).

                    Nhonzin2236 - Profil | Pá 15.4.2016 14:51:20

                    Popik >> Trdlik - 15.4.2016 13:49:20 >> no to musel vymyslet nejaky chuj. Myslím ze by mi rano bez telefonu bylo lip :) (vstaval jsem v 5)

                      NTrdlik - Profil | Pá 15.4.2016 13:49:20

                      Dobré odpoledne. Včerejší akce vůbec nebyla špatná. Konečně jsem si spojil místní diskutéry s obličeji, dobře se pobavil, najedl, popil a hodně nasmál. Jen ten telefon u baru jsme mohli vynechat ;-)

                        NMrCement - Profil | Pá 15.4.2016 13:46:24

                        makass >> náplním to 90kily tekute hmoty, chytnu a odnesu vylít tuto hmotu na beton. Pro zvědavé kluky ...... nosím to v zubech !

                          Nmakass - Profil | Pá 15.4.2016 13:40:48

                          MrCement >> co s těmi popelnicemi budeš dělat? Na bunkr bych řekl že jsou dvě ještě málo. ;-)

                            NSoulfish - Profil | Pá 15.4.2016 13:34:10

                            kakr >> tím jen dokážou, že neumí číst.. :)

                            do čistírny s něma

                              NMrCement - Profil | Pá 15.4.2016 13:34:08

                              Red carp >> bohudík ne. Zahazel jsem si pytliky suché směsi a tak jsem zase v kondici.

                                Nkakr - Profil | Pá 15.4.2016 13:21:25

                                Dobrý skutek je doplněn tabulemi upozorňujícími na změnu v BP, Zbyňa jich na revíru instaloval 15ks.
                                Jsem zvědav kolik rybolovců bude zítra vláčet...

                                  NKUK - Profil | Pá 15.4.2016 13:15:58

                                  MrCement >> ty jsi tak vtipný a bystrý a úchvatný človíček, že mi není ani rovno se s tebou nějak řešit.

                                    NRed carp - Profil | Pá 15.4.2016 13:09:26

                                    MrCement >> Ty v tom pití kontinuálně pokračuješ i dnes? :-)

                                      Naleš vavřina - Profil | Pá 15.4.2016 10:27:02

                                      hraji >> ... právě jsi udělal dobrý skutek ..., :-)

                                        Nhraji - Profil | Pá 15.4.2016 10:21:32

                                        Výbor pobočného spolku Brno 3 upozorňuje všechny lovící, v souvislosti s 16. dubnem a zahájením sezóny na pstruhových vodách, že na revíru Svitava 1 byla změněna pravidla a přívlač je nově povolena až od 16. června 2016. Podrobnosti viz popis revíru v Soupisu MP revírů pro rok 2016.

                                          Červené karty: Vondruš