Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

Njilus - Profil | Pá 11.3.2016 21:27:46

pravdu maš,ale nenašel jsem nikde jak to vypada se zarybněnim a že je mimopstruhovka neni uplně pravda,maji taky oboji.

    NGRUPA - Profil | Pá 11.3.2016 21:24:03

    jilus >> Svratka je (mimopstruhová) je v péči MO-1 a MO-2, tak si najdi jejich web a dočti se všeho čeho žádáš. Je to snadné.

      Njilus - Profil | Pá 11.3.2016 21:19:25

      okolo města svratky,pstruhovka nebo mimopstruhova je mi celkem buřt,jen jak to tady vypada,jestli tu ryby jsou,občas se zarybnuje a čim?

        NGRUPA - Profil | Pá 11.3.2016 21:12:48

        jilus >> co to je "voda okolo Svratky" ?

          Njilus - Profil | Pá 11.3.2016 21:08:33

          jenom otazečka mimo diskusi,nevite nekdo jak je zarybněna voda okolo svratky,jesttli ma cenu nahanět na tuhle vodu povolenku?

            NMarPit - Profil | Pá 11.3.2016 20:42:54

            Abe >> Třeba jim to tam půjde líp. :-D

              NAbe - Profil | Pá 11.3.2016 20:39:35

              MarPit >> ...třeba půjdou trénovat s pruty na Slovákovu

                NMarPit - Profil | Pá 11.3.2016 20:37:39

                GRUPA >> Myslím, že už se nemůžou dočkat břehů Svratky či Svitavy. :-D

                  Nmakass - Profil | Pá 11.3.2016 20:14:48

                  to musijó urvat

                    NGRUPA - Profil | Pá 11.3.2016 20:05:50

                    Drama vrcholí !!

                      Nmakass - Profil | Pá 11.3.2016 18:49:14

                      pěkná rybička od Dostálka.

                        NMrCement - Profil | Pá 11.3.2016 17:57:11

                        makass >> tak to každopádně

                          Nmakass - Profil | Pá 11.3.2016 17:56:18

                          A hoši pojďme, vyhrajem dneska.....

                            Nhraji - Profil | Pá 11.3.2016 11:10:30

                            kuzma >> ano, bude to stejné jako vloni

                              Nkuzma - Profil | Pá 11.3.2016 11:09:19

                              hraji >> Dobře, jak pojedu z práce odpoledne, tak na to mrknu. Já se 9týho určitě ukážu. Vím že kluci už loni něco takovýho absolovovali, mám pocit že šli z bílovic do obřan.

                                Nhraji - Profil | Pá 11.3.2016 10:59:34

                                kuzma >> 9. dubna. Dnes se objevily po Bílovicích plakáty s informacemi. Bylo by fajn, kdybyste si tam uklidili.

                                  Nkuzma - Profil | Pá 11.3.2016 10:58:41

                                  hraji >> Kolikátého přesně ? Předpokladám, že to bude sobota. Každopádně zkusím nějaký kamarády domluvit.

                                    Nhraji - Profil | Pá 11.3.2016 9:55:36

                                    kuzma >> hele, v dubnu bude brigáda v Bílovicích. Zorganizuj trochu kamarády

                                      NFalkec - Profil | Pá 11.3.2016 9:33:24

                                      Dobré ráno všem

                                        Nhraji - Profil | Pá 11.3.2016 7:28:34

                                        Hezké dobré ráno přeji

                                          Červené karty: Vondruš