Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

Nkuzma - Profil | Pá 11.3.2016 7:22:31

Dobré ráno :)

    NRed carp - Profil | Pá 11.3.2016 7:20:18

    Dobré ráno, dnes rovněž na cesty.

      Nmakass - Profil | Pá 11.3.2016 6:08:36

      Dobré ráno ve spolek a zvláště těm co už makají.

        NMrCement - Profil | Pá 11.3.2016 6:00:02

        A páteční nazdar ! Hola hola Kolín, Praha i Humpolec volá. Když nebudete rušit, tak vám vyfotim pana Hliníka.

          NMrCement - Profil | Čt 10.3.2016 23:50:36

          ahmed >> Vojtíšku, do očí bys mi to neřekl. https://www.youtube.com/watch?v=SQg0LloeD0w

            Nalfonz42 - Profil | Čt 10.3.2016 22:07:42

            ahmed >> Ještě, že jsem nenapsal roztomilý pohárek :-)

              Nahmed - Profil | Čt 10.3.2016 21:54:45

              alfonz42 >> škaredé pohárek a škaredé chlap.

                Nalfonz42 - Profil | Čt 10.3.2016 21:42:30

                MrCement >> Fuj... to je škaredé pohárek...

                  NMrCement - Profil | Čt 10.3.2016 21:37:10

                  Tak to zapijeme

                    NFalkec - Profil | Čt 10.3.2016 20:12:26

                    ale nervy to byly....

                      Nmakass - Profil | Čt 10.3.2016 20:02:06

                      Abe >> zétra znova.

                        NAbe - Profil | Čt 10.3.2016 19:58:10

                        a je to...

                          NAbe - Profil | Čt 10.3.2016 19:57:01

                          Zdechliny hrajte, to už vydržíte...

                            NAbe - Profil | Čt 10.3.2016 19:55:23

                            Růžo, ti už žádný oddecháč nepomůže...

                              NAbe - Profil | Čt 10.3.2016 19:53:49

                              Zdarec, dovolená komety se odkládá...?

                                Nmakass - Profil | Čt 10.3.2016 19:31:17

                                GRUPA >> snad neé. Věřím, že jim nařežó aji zétra.

                                  NGRUPA - Profil | Čt 10.3.2016 19:25:50

                                  No tak budó mět lébung až vod tůůůmoró.
                                  :-D

                                    Nmakass - Profil | Čt 10.3.2016 19:01:20

                                    Souhlas, provedl to parádně.

                                      NGRUPA - Profil | Čt 10.3.2016 18:35:26

                                      Ať žije Leoš Čermák!

                                        NMrCement - Profil | Čt 10.3.2016 18:00:19

                                        tonybal >> já ho už viděl. Kdo si připlatí .......

                                          Červené karty: Vondruš