Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

*FishMan* - Profil | So 12.3.2016 15:51:38

Něco kouše :)

    MrCement - Profil | So 12.3.2016 15:48:31

    Red carp >> vánoce ?

      Red carp - Profil | So 12.3.2016 15:38:51

      Zdar, dneska by to šlo. Osm kousků.

        obrisek - Profil | So 12.3.2016 12:52:06

        MrCement >> nene, jen sem si chtěl zpříjemnit sobotní směnu na cejlu:)

          Abe - Profil | So 12.3.2016 12:06:36

          Hoši, výroční členská chůze proběhla, budou změny...Petrův zdar

            MrCement - Profil | So 12.3.2016 12:01:58

            obrisek >> slavis den vstupu CR do NATO ?

              obrisek - Profil | So 12.3.2016 10:26:14

              Hoši steaky už proběhly...chtělo to změnu :)

                libec77 - Profil | So 12.3.2016 9:56:33

                GRUPA >> Přesně tak , na gril v celku nebo na plátky. záleží jestli nás nehoupe!

                  GRUPA - Profil | So 12.3.2016 9:53:54

                  obrisek >> škoda masa do trouby...
                  To chtělo GRIL !!!

                    obrisek - Profil | So 12.3.2016 9:27:29

                    Dnes jsem si přivstal...ve 4 zaděláno v 6 hotovo...nízký roštěnec z mladého býčka, stařené 31 dní...heč :)

                      makass - Profil | So 12.3.2016 7:36:15

                      Dobrý ráno všem ve spolek.

                        Abe - Profil | So 12.3.2016 6:57:15

                        Přeji dobré ráno, tak kdo je z MO (PS) MRS Brno 4, tak šupky hupky na VČS - Holzova, školní jídelna. Petrův zdar.

                          Petr64 - Profil | Pá 11.3.2016 21:49:21

                          GRUPA >> U komety se to dalo po závěru sezony čekat.

                          Začni.Nebudeš se muset hned omlouvat.Vona byla indície k nahlídnutí už část jeho věty "okolo města svratky". :o))

                            GRUPA - Profil | Pá 11.3.2016 21:46:11

                            Petr64 >> jo a karty hned nešmíruju, ale asi to budu muset začít dělat.

                              GRUPA - Profil | Pá 11.3.2016 21:41:41

                              Petr64 >> v tom případě se kolegovi omlouvám.
                              Kometa mě dnes nepřekvapila, i když nutno říci, jeden moment jsem trošku věřil...

                                Petr64 - Profil | Pá 11.3.2016 21:40:09

                                hraji >> Sakra.Seš rychlejší..-)

                                  Petr64 - Profil | Pá 11.3.2016 21:39:47

                                  GRUPA >> Tome.Nesmutni z konce sezony Komety a popřemejšlej.Kolega se ptal na pstruhovky v okolí Svratky.Když kouknu do karty,tipoval bych,že má na mysli městečko Svratka.:o))

                                    GRUPA - Profil | Pá 11.3.2016 21:32:31

                                    jilus >>
                                    pstruhovku fakt nemáme...
                                    http://www.mrsbrno2.cz/zarybnovani-reviru
                                    MÓ Brno - 1
                                    http://mrsmobrno1.cz/hospodareni/
                                    Řeč byla o Svratce.
                                    Víc hledej...
                                    Pokud tedy oba mluvíme o řece Svratce...

                                      hraji - Profil | Pá 11.3.2016 21:32:26

                                      jilus >> ptáš se v diskuzi nadepsané Brněnské jádro. Zkus si najít diskuzi Svratecké jádro, možná tam dostaneš informace o revírech kolem města Svratka. My se věnujeme revírům kolem města Brno a na Vysočinu moc nejezdíme.

                                        Červené karty: Vondruš