Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

Ntonybal - Profil | Čt 10.3.2016 17:54:55

makass >> Neboj, gól padne. :)

    Nmakass - Profil | Čt 10.3.2016 17:52:54

    Hergot už chybi jen ten gol. Zatim výborně.

      NMrCement - Profil | Čt 10.3.2016 17:39:29

      GRUPA >> promiň. Mám to puštěné dopředu

        NGRUPA - Profil | Čt 10.3.2016 17:30:59

        Prdlajs..:-(

          NMrCement - Profil | Čt 10.3.2016 17:17:41

          Gooooooool

            NMrCement - Profil | Čt 10.3.2016 17:12:50

            makass >> zatím udrzuji pitny režim a bezkuji

              Nmakass - Profil | Čt 10.3.2016 17:10:53

              Tak hoši pojďme, vyhrajem dneska....

                Nmakass - Profil | Čt 10.3.2016 17:03:02

                MrCement >> hezkyyyy, to je k hokeju akorát.

                  NMrCement - Profil | Čt 10.3.2016 16:23:16

                  Po přednáškách pro budoucí inteligenci mi vyhladlo.

                    Ndosec - Profil | Čt 10.3.2016 13:54:11

                    Fullnek >> na poslední špíl Komety v sezóně ?😊😊

                      NFullnek - Profil | Čt 10.3.2016 11:32:29

                      Dnes je ten správnej den,kdo si počkal-ten se dočkal

                        Nverca - Profil | Čt 10.3.2016 9:14:01

                        Ooo la la a co balaton sokolnice vi tady nekdo nejaký info? jak to tam vypadá.diky

                          NGRUPA - Profil | Čt 10.3.2016 8:56:24

                          Dobré ráno.

                            Nhraji - Profil | Čt 10.3.2016 7:43:50

                            Hezké dobré ráno přeji

                              NRed carp - Profil | Čt 10.3.2016 7:05:02

                              Dobré ráno, pořád jen práce. Večer už se k tomu aspoň přidá sport.

                                Nmakass - Profil | Čt 10.3.2016 6:04:56

                                Dobré ráno ve spolek. Za téden začíná veletrh. :-)

                                  NFullnek - Profil | St 9.3.2016 23:02:41

                                  Dobrou noc

                                    Nlipan - Profil | St 9.3.2016 20:05:51

                                    MrCement >> První reakce mne trochu zarazila. Nicméně obrázek to vysvětlil :-).

                                      NFalkec - Profil | St 9.3.2016 18:28:24

                                      MrCement >> :DDDDDD Bravo!!!

                                        NMrCement - Profil | St 9.3.2016 17:44:05

                                        lipan >> jen abych nebyl za kokota, tak vysvětluji k čemu se můj dotaz vázal ...... Neb slečna Verča šla do sebe a ehjle ..... o la laaa :-)

                                          Červené karty: Vondruš