Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

Carpfisher - Profil | St 9.3.2016 11:49:25

verca >> jsem ze Sokolnic :-)
chodim tam casto se podivat ale zatim nikdo tam nechyta, ryby tam jsou ale jaky to nevim. Strycek se tam chysta behem 14dni na 24tku

    MrCement - Profil | St 9.3.2016 11:47:42

    lipan >> a co ten "kokot"?

      lipan - Profil | St 9.3.2016 11:40:27

      Ty jooooo. Další ženská. To už je za poslední rok třetí.

        verca - Profil | St 9.3.2016 11:35:05

        Zdarec borci neví tady někdo jak to vypada na Balatoně v Sokolnicích a co tam zůstalo za ryby? Má to novej majitel a rok jsme tam nebyli. dik za info....

          Carpfisher - Profil | St 9.3.2016 11:08:06

          Jjdiky...

            makass - Profil | St 9.3.2016 10:37:01

            Carpfisher >> značek jsem napočítal na webu Bvv celekm 121 to si myslim že už je skutečně slušný.

              Carpfisher - Profil | St 9.3.2016 9:09:04

              Nevite nekdo prosim jaky znacky , vystavovatelé budou na BVV?
              Koukal jsem na stranky a nic moc..

                sumik2255 - Profil | St 9.3.2016 8:24:59

                Dobré ráno :) tak na víkend se nám má udělat hezky, tak co chystáte se někam :) já už se nemužu dočkat...

                  hraji - Profil | St 9.3.2016 7:31:52

                  Hezké dobré ráno přeji

                    MrCement - Profil | St 9.3.2016 7:02:30

                    nazdar

                      Red carp - Profil | St 9.3.2016 6:43:17

                      Dobré ráno, zase jen do práce.

                        makass - Profil | St 9.3.2016 6:02:20

                        Dobré ráno ve spolek.

                          MrCement - Profil | Út 8.3.2016 23:53:49

                          A protože jsem dnes v dobrém rozmaru, tak ....... ne ! .... písničku si nezasloužíte. Dnes vám vlepím ! obrázek.

                            obrisek - Profil | Út 8.3.2016 21:39:49

                            Fullnek >> no ba...ale zbytecnej míč za ojetinu fakt nemám :))

                              alfonz42 - Profil | Út 8.3.2016 21:26:39

                              MarPit >> Napsal jsi to ty :-)))

                                MarPit - Profil | Út 8.3.2016 21:24:47

                                alfonz42 >> Podle toho jak hrají, tak určitě. :-)

                                  alfonz42 - Profil | Út 8.3.2016 21:20:19

                                  GRUPA >> Je otázkou, jestli se na ty prázdniny těší... :-)

                                    GRUPA - Profil | Út 8.3.2016 21:14:35

                                    alfonz42 >> Tak určitě!
                                    :-)

                                      Červené karty: Vondruš