Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

Abe - Profil | Út 8.3.2016 20:55:41

Po tom maču v Rondu se pak chlapci rozptýlí do brněnských MO MRS a budou relaxovat na břehu řeky Svratky, co kvete rozrazil...

    alfonz42 - Profil | Út 8.3.2016 20:24:40

    GRUPA >> To je velice pozitivní náhled :-)

      makass - Profil | Út 8.3.2016 20:23:19

      GRUPA >> vypadá to tak.

        GRUPA - Profil | Út 8.3.2016 20:00:48

        Ještě jeden mač v Rondu a kluci majó prázdniny...

          Fullnek - Profil | Út 8.3.2016 19:52:34

          obrisek >> A páneček dostal zálusk na Davidovo autíčko?Jestli pojedeš na Smraďavku,tak Horv tam s tím určitě bude,pak ho tam mužeme prolézt.

            kkki - Profil | Út 8.3.2016 18:37:00

            Detreux >> Mám ji, na poslední dvě vyučovací hodiny, ale rodičům jsem říkal, že bych tam šel klidně už v 10 h.

              makass - Profil | Út 8.3.2016 18:18:33

              Jestli to dnes nevyjde,tak už to bude s dalším postupem v play-off pěkně levý. Hoši bojovat!

                makass - Profil | Út 8.3.2016 17:32:02

                davidhanak >> ldavidhanak - 8.3.2016 15:11:36 >> už jsem tam byl 3x a nikde ani noha. S feederem nebo na plavačku by ses mohl slušně pobavit. Voda ma cca 6 stupňů, tak kapřikum se nechce.

                  Detreux - Profil | Út 8.3.2016 17:17:02

                  kkki >> přijď, ve škole ti daj omluvenku :)

                    Carpfisher - Profil | Út 8.3.2016 16:44:15

                    Batuta >> myslel jsem na výstavišti Mivradi atd? Ne na silnici :-) diky

                      hraji - Profil | Út 8.3.2016 15:22:03

                      davidhanak >> cejnů je tam pořád dost

                        makass - Profil | Út 8.3.2016 15:14:21

                        To je fáro aspoň.

                          davidhanak - Profil | Út 8.3.2016 15:11:36

                          Nevíte,jak to vypadá po otravě v Holáskách?
                          Dá se tam něco chytit?

                            obrisek - Profil | Út 8.3.2016 14:22:49

                            Batuta - Pche zákazy...Milý Ježíšku...:)

                            https://www.youtube.com/watch?v=wnZfw_X4BuM

                              kkki - Profil | Út 8.3.2016 13:08:28

                              Detreux >> Určitě se přijedu podívat mám to kousek od domu, ale větší problém bude se školou.

                                Batuta - Profil | Út 8.3.2016 12:35:29

                                Carpfisher >> Skoro všude je tam zákaz stání, někde tuším i zastavení, přikázaný směr jízdy a zákaz vjezdu...možná je tam toho i víc...

                                  Carpfisher - Profil | Út 8.3.2016 12:06:06

                                  Ahoj mel bych dotaz nevite jake znacky jsou na BVV co jsem koukal na bvv.cz tak skoro nic... Diky

                                    makass - Profil | Út 8.3.2016 11:28:09

                                    Dneska to teda padá a padá. Snad budou padat i goly Kometě do sítě Chomutova.

                                      hraji - Profil | Út 8.3.2016 7:26:05

                                      Hezké dobré ráno přeji.

                                        Red carp - Profil | Út 8.3.2016 6:39:56

                                        Dobré ráno, dneska to nepůjde ani náhodou.

                                          Červené karty: Vondruš