Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NMrKos - Profil | Út 31.8.2010 14:45:52

jepice >> to jest legendární velbloud pěkný... ta akce s plechovkou byla dobrá, skoro nic se nechytlo jako vždy :-)

    Njepice - Profil | Út 31.8.2010 14:27:05

    Ale tohle určitě nepoznáte... :-))

      Njepice - Profil | Út 31.8.2010 14:26:47

      hraji >> myslím, že zas taková zima nebyla, ale s tou štikou to je správně. A dokonce ji zmasil.

        Nkakr - Profil | Út 31.8.2010 14:25:44

        MrKos >>
        Parkoviště tam namalovaný není, ale dostupnost rotorem lze při správné navigaci dostat na úroveň desítek metrů....

          Nhraji - Profil | Út 31.8.2010 14:25:19

          jepice >> Kaolín, zima jak hrom a dochtór dělal psí kusy a chytil štiku

            Njepice - Profil | Út 31.8.2010 14:24:09

            Zdravím jádro. Schválně, kdo si z Vás ještě vzpomene na tuto akci?

              NMrKos - Profil | Út 31.8.2010 14:05:34

              twister >> toto bylo v ml Út 31.8.2010 9:20:18

              jinak občas nejsou špatný i " fotky v diskuzích "

                NKraťas82 - Profil | Út 31.8.2010 14:05:15

                twister >> letos je to fakt na hov.o to pocasi... ale tak snad nas mile prekvapi zari peknym babim letem... :-))

                  Nkakr - Profil | Út 31.8.2010 14:05:00

                  MrKos >>
                  Za poledne jsem šel až skoro do Obřan a naši zhýčkaní rybolovci nikde, jsou to měkoni..

                    NMrKos - Profil | Út 31.8.2010 14:04:45

                    kakr >> doufám že zbudují i veliký parkoviště a pak bych tam možná občas s brčkem zajel, dnes je to od rotóru moc daleko... tedy pokud budete včas a dostatečně i reagovat

                      Ntwister - Profil | Út 31.8.2010 14:04:22

                      MrKos >> a kde ty chodíš na ty fotky těch vykuchaných štik a céček? v ML to nejni

                        Ntwister - Profil | Út 31.8.2010 14:03:02

                        MrKos >> já bych raději bral teploučko, snad přijde
                        aspoň nežerou komáři, morava stoupá a je přikalená, už nabíjím světlo a večer nasbírat rousnice a pak zkusit parmy ... zítra, dneska už těžko

                          Ntwister - Profil | Út 31.8.2010 13:57:45

                          Kraťas82 >> já když jsem byl včera vláčet, tak mi to všechno kolem připomínalo podzim až na nulovou aktivitu dravců :)

                            NMrKos - Profil | Út 31.8.2010 13:57:39

                            twister >> v Brně je pěkně, sem tam kápne, sem tam foukne a je to lepší jak pařák a bezvětří... kdybych nebyl zavalen hoknó tak jedu na ně

                              NKraťas82 - Profil | Út 31.8.2010 13:55:58

                              twister >> dobre rano.. :-)) v brne humus prsi a zima jak v listopadu... :-((

                                Ntwister - Profil | Út 31.8.2010 13:41:04

                                hraji >> u nás jsme na tom ještě o něco hůř, ale zítra už pršet nemá

                                  Nhraji - Profil | Út 31.8.2010 13:35:31

                                  twister >> odpovím za vládce litiny a jiných kovů, v brně na střídačku prší a fouká, je asi 14 stupňů a opravdu nic moc. Řeky se nám zvedají a asi i kalí.

                                    Ntwister - Profil | Út 31.8.2010 13:33:18

                                    MrKos >> jak to vypadá s počasím v brně? mě je to dnešní volno úplně k ničemu, je hnusně, fouká a prší

                                      Nkakr - Profil | Út 31.8.2010 13:12:17

                                      Tak nám začali revitalizovat....

                                        NJosher - Profil | Út 31.8.2010 13:03:05

                                        Zajda >> Ano,v prdel se obrací:-(

                                          Červené karty: Vondruš