Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NZajda - Profil | Út 31.8.2010 12:57:50

http://www.panoramio.com/photo/40081489 a ZR bude zase v řiti..:-( A Morava vlastně taky..:-(

    NKary - Profil | Út 31.8.2010 12:35:25

    Josher >> Holt tady máme devět měsíců zimu a tři měsíce chladno :-)))

      NZajda - Profil | Út 31.8.2010 12:34:00

      Josher >> Svět se obrací...Nechcu říct kam...

        NMrKos - Profil | Út 31.8.2010 10:01:27

        hraji >> ok, díky předem...

          Nhraji - Profil | Út 31.8.2010 9:52:26

          MrKos >> pokud by nebyl k dispozici v krámě, dej vědět. Zajistím ho. Mě překvapilo, jak je robustní a přitom má lehký chod. A tenké forpasy nejsou problém, brzda cvrká velmi jemně

            NMrKos - Profil | Út 31.8.2010 9:49:54

            Kraťas82 >> dobrou noc

              NMrKos - Profil | Út 31.8.2010 9:49:29

              hraji >> jsem ho v ruce nedržel avšak až půjdu pro živou a bude-li ho míti Uřvanec skladem tak se kouknu... jsem si říkal že si něco pořídím na telematchku protože rychlá tica kterou tam mám je sice dobrá, rychlá, životná avšak brzda je málo citlivá a na forpasy 10 a níže to není vono
              asi bych šel do největší velikosti protože s tím anglánem je to stejně převlečená bobkařina a klacek leží ve vidličkách :-)

                NKraťas82 - Profil | Út 31.8.2010 9:43:49

                MrKos >> Ty si nejak fandis s tim ze si hodnej... :-)) nic jdu chrnet pac dneska druha nocni tak bych ji rad odpracoval trocha se cti..A to bez dopoledniho spanku nejde... :-((

                  Nhraji - Profil | Út 31.8.2010 9:43:13

                  MrKos >> nejen vypadá, on je vydařený. Nevím sice od koho to okoukali, ale má fakt dobrou brzdu (citlivou a fajn nastavitelnou), rychlý převod a dvě kovové cívky, jednu větší a jednu mělkou na match. A cena je krásná, velikosti vhodné.

                    NMrKos - Profil | Út 31.8.2010 9:35:50

                    hraji >> ten Milý naviják co jsi dával do oné otázky vypadá fakt vydařeně... a kór za ty prachy

                      NMrKos - Profil | Út 31.8.2010 9:34:03

                      Zajda >> klííd Zajdo, každá debata má svoje pozitíva...

                        NJosher - Profil | Út 31.8.2010 9:29:28

                        MrKos >> Dobrej výřad.

                          NJosher - Profil | Út 31.8.2010 9:28:49

                          Dobré dopoledne.

                            Nhraji - Profil | Út 31.8.2010 9:28:43

                            Zajda >> ahoj, nebrblej, nedá se furt kecat jen o rybách, navíc v takovém počasí.

                              Nhraji - Profil | Út 31.8.2010 9:27:57

                              CHlapi v bazaru je ropovod a bedna, neváhejte :-)

                                NMrKos - Profil | Út 31.8.2010 9:23:42

                                twister >> jasně že nepustilo, i mnozí pouštěči jsou pouštěči mnohdy jen naoko nebo jen pro mrk... znám opravdu jen několik lidí kteří klepnou sem tam kapra a ostatní ryby ctí, vlastně tak do desíti a to přitom znám rybářů mnoho

                                  Ntwister - Profil | Út 31.8.2010 9:20:30

                                  MrKos >> na druhou stranu, hodně lidí (i takových těch pouštěčů) by ho asi nepustilo

                                    Ntwister - Profil | Út 31.8.2010 9:16:56

                                    hraji >> měl, ani nevěděl jakou

                                      Červené karty: Vondruš