Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

MrKos - Profil | Út 31.8.2010 15:59:40

kakr >> velká kóše, je totiž naučená drtit šnečky, škeble, raky... kakra kósne taky

    kakr - Profil | Út 31.8.2010 15:58:39

    MrKos >>
    Nekóše ryba domácí?? Raději bych jí nasadil košík, sichr je sichr...

      MrKos - Profil | Út 31.8.2010 15:55:52

      kakr >> vydrží, vydrží... na sókromáku přežije, doroste, odlovíme ho a Svitavské focení uspořádáme

        MrKos - Profil | Út 31.8.2010 15:54:54

        Roman C. >> správná otázka, dneska ráno jsem to poslal

        ůplně mi vypadlo že bude sraz a pak jsem hledal platební info protože to mi pro změnu zase někde zapadlo :-)

          Roman C. - Profil | Út 31.8.2010 15:52:35

          Kontrolni otazka na brnaky a prespolnaky, kteri maji namireno na sraz MRKu - zaplatite? :-) Prevodem, na miste?

            kakr - Profil | Út 31.8.2010 15:16:31

            Nebel1 >>
            Narozky mám až za rok, letos už jsem narozenej. Udělali by jste mě radost, vlezl bych drže ho v náručí do Svitavy, polaskal se s ním a MrKos by vše zdokumentoval.
            To by byla krása.....
            Von ale asi do příštího roku nevydrží...

              Josher - Profil | Út 31.8.2010 15:14:48

              Vám placku za menší úplatek poskytnu:-))

                kakr - Profil | Út 31.8.2010 15:11:57

                MrKos >>
                To je na Mpíky až moc..

                  MrKos - Profil | Út 31.8.2010 15:11:47

                  Nebel1 >> a jsme u toho, ten kapr je z Olší, rok přežil zalezlej v kanále a tak pěkně dorostl

                    MrKos - Profil | Út 31.8.2010 15:10:15

                    kakr >> já mohu mávat tak akorát pouze průkazem pracovitého slévače a nebo diplomem za III. místo v plavání na 25m kterýžto jsem obdržel někdy ve třetí třídě

                      Nebel1 - Profil | Út 31.8.2010 15:09:18

                      kakr >> BAZAAAR!!! Karle kdy máš narozky?:-)))) Koupíme Ti K-75.Ty si ho zasloužíš.

                        MrKos - Profil | Út 31.8.2010 15:08:12

                        Nebel1 >> ryba domácí v počtu hojném pokutu hravě vyváží, pokryje náklady a ještě se na tom dá vydělat

                        každej soukromák po takové rybě skočí a nepamatuju že by se tam sypaly menší kusy než 6kg

                          kakr - Profil | Út 31.8.2010 15:07:59

                          MrKos >>
                          Zákaz je pro slabochy, zamáváš plackou a je vše OK...

                            Nebel1 - Profil | Út 31.8.2010 15:05:25

                            MrKos >> Jj,dopravní obsluze vjezd dovolen.Když se ale nasype je tam auto na autě :-)

                              MrKos - Profil | Út 31.8.2010 15:03:25

                              kakr >> tam je to fut ňákej zákaz, vjezdu nebo čeho... jednou jsem tam zažil MP při družném hovoru s parkujícím kořeněm

                                Kraťas82 - Profil | Út 31.8.2010 15:00:25

                                MrKos >> Je to marný, je to marný, je to marný.... :-))

                                  Nebel1 - Profil | Út 31.8.2010 14:58:07

                                  kakr >> Výš taky nikdo.Dopoledne jsem šel od Křenky po Zábrdky a ani žádnej 4kař,to už je na pováženou....Přitom počasí značka IDEÁL.
                                  Na ostrově žádný rotory nebudou,bude tam cyklo a inlajnostezka,

                                    kakr - Profil | Út 31.8.2010 14:55:38

                                    MrKos >>
                                    Rotor lze umístiti zde - Loc: 49°13'27.785"N, 16°38'24.243"E

                                      MrKos - Profil | Út 31.8.2010 14:46:08

                                      kakr >> no to přidej, i zezadu je to daleko :-)

                                        Červené karty: Vondruš