Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

Zajda - Profil | Út 31.8.2010 9:14:55

Dobré deň...Už i tady probíhají debaty o howně?:-(

    hraji - Profil | Út 31.8.2010 9:06:58

    twister >> a měl pravdu, ne?

      MrKos - Profil | Út 31.8.2010 9:06:40

      twister >> jasně, to je oblíbenej argument všech masajů

        twister - Profil | Út 31.8.2010 9:05:21

        MrKos >> největší sranda je, že mi tehdy říkal, ty ho pustíš a druhej si ho vezme :)

          MrKos - Profil | Út 31.8.2010 9:01:44

          Kraťas82 >> skladník bude dřív protože hodnej su široko daleko jenom já, já, já jenom já a Vydrýsek dělá jakoby to nevěděl :-)

            MrKos - Profil | Út 31.8.2010 9:00:53

            twister >> tak, tak... je to lůza nanažraná, zákazy nectí, nic nectí, maso je přednější

              kakr - Profil | Út 31.8.2010 8:59:34

              Přeji dobrý den.

                Kraťas82 - Profil | Út 31.8.2010 8:58:33

                twister >> jo tak sem to myslel, a v podstate i ze to tak dopadlo cekal... No co nadelas...

                  twister - Profil | Út 31.8.2010 8:41:58

                  Kraťas82 >> toho, co mě fotil s candátem, neznám, a asi jak viděl, že ho pouštím tak dostal chuť na candáta, tak tma nahodil za týden a candáta sežral

                    Kraťas82 - Profil | Út 31.8.2010 8:35:12

                    twister >> pockej ja to pochopil tak ze ten co te fotil ho za tejden lapil to 75candata... Na mrtvou rybku.. Tak sem se ptal jak ten candos dopadl...

                      twister - Profil | Út 31.8.2010 8:19:17

                      Kraťas82 >> no ten co mě fotil, já toho chlápka neznám, no jak by takovej candát měl skončit v rukou , jak by řekl mrkos, lůzy

                        Kraťas82 - Profil | Út 31.8.2010 8:09:00

                        twister >> mno jak si tady psal... teda nevim esi to byl kamos nebo jen dobrak... (twister - ® Út 31.8.2010 7:54:48 )

                          hraji - Profil | Út 31.8.2010 8:05:34

                          medvěd >> ahoj Petře, pošli hned

                            twister - Profil | Út 31.8.2010 8:05:32

                            Kraťas82 >> kámošův candát? nevím o čem mluvíš

                              Kraťas82 - Profil | Út 31.8.2010 8:00:03

                              twister >> Takovy neplanovany volno se vzdycky hodi.. :-) A co ten kamosuv kandat, dostal za usi?? :-))

                                Kraťas82 - Profil | Út 31.8.2010 7:58:29

                                MrKos >> Sakra moc promenejch... Vim ja jakej je Vydrysek dohazovac, a jak je kamaradka vydryskove vybirava... Naproti tomu prace je malo a shani ji kde kdo... Rybaru je plno takze by tvym vyberovym rizenim mohl co nevidet nekdo projit.. :-)) Po zvazeni pro a proti i ja se priklanim k variante skladnik driv... :-))

                                Jinak na parmice s wisterem se hlasim taky esi me vemete. A co nemas v planu na sobotu nejakej rani rybolov?? informativne...

                                  twister - Profil | Út 31.8.2010 7:55:36

                                  Kraťas82 >> no na skladě bude šéf celej den, takže dva jsme tam zbyteční :)

                                    twister - Profil | Út 31.8.2010 7:54:48

                                    MrKos >> ten dobrák, co mě s tím candošem fotil, tam nahodil po necelým týdnu mrtvou plotku (na rybníčku je zákaz chytat na rybku) a chytil candáta 75 cm (těch 5 cm přidávám egu) no a tak si to candáta našlo :)

                                      MrKos - Profil | Út 31.8.2010 7:53:06

                                      Kraťas82 >> nechtěl jsem na velitelův dotaz o hrncích přesně odpovědět protože těch hrnků tady mám až dost, asi 6 :-) Takže samá pozitíva a sociální jistoty. Lucinka je bonus až po zkušební lhůtě.
                                      Tipovačku dáme - odhaduju že skladník bude dřív :-)

                                        Kraťas82 - Profil | Út 31.8.2010 7:51:22

                                        twister >> Jak to prisel si jim v tomhle pocasi zadarmo drahej?? :-)

                                          Červené karty: Vondruš