Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

Nkakr - Profil | Ne 29.8.2010 18:11:50

Tude >> Vydrýsek - 29.8.2010 18:10:08 >>
Vydrýsková Tě pouští na noc samotného??

    NMrKos - Profil | Ne 29.8.2010 18:10:41

    Tude >> Vydrýsek - 29.8.2010 18:06:54 >> masááááááááááááář :-)

    odvolávám naivní dotaz z předchozího příspěvku na aktivitu ryby domácí po dešti

      NVydrýsek - Profil | Ne 29.8.2010 18:10:08

      závěrem jedna kuriozita vytažená i s cejnem!!! ( by mne zajímalo jak dlouho to vozil s sebou

      jakási velmi podivná montáž s pojízdným dlóhým brčkem,mající na sobě i svítíci tyčinku

      Vám to říkám furt abyste na takový věci nechytali!

        NMrKos - Profil | Ne 29.8.2010 18:09:37

        Tude >> Vydrýsek - 29.8.2010 18:03:57 >> nádherný, vidím že jsi seděl opět ve svém koutku, druhá fotka ranní je směrem druhým... a co ryba domácí či jiná, ani před deštěm, během deště, ani po dešti?

        vono na D7 to taky žere blbě, vyjímečně dostanu vycházku a vono to žere blbě a ještě daleko od břeha :-)

          NVydrýsek - Profil | Ne 29.8.2010 18:06:54

          nakonec se nějaké to jedlé sele (50 +) přeci jen přemluvit nechalo a za moji doma (Vydrýsková) dovolenou vycházku životem zaplatilo

            NVydrýsek - Profil | Ne 29.8.2010 18:03:57

            akorát byla jakási zima či co, sem naměřil 5 stupňů,

            takže z raního vytouženého selelovu bylo nakoc prd, protože jsem zalezl zpět so spacáku

            mám já to těžký, dostal jsem vycházku a vono to dopadlo takhle :o)

              NVydrýsek - Profil | Ne 29.8.2010 18:01:00

              naštěstí aspoň dnešní ráno bylo jako vymalované

                NVydrýsek - Profil | Ne 29.8.2010 17:59:37

                ani kýble sem pořádně nevyprázdnil

                  NVydrýsek - Profil | Ne 29.8.2010 17:58:21

                  do vody létal spíše vylepšený fídr, protože chcalo a chcalo,

                  takže jsem po většinu času strávil s flaškó ve stanu

                    NVydrýsek - Profil | Ne 29.8.2010 17:56:15

                    Dobrý večer všem

                    Vám ukážu kterak jsem byl vo víkendu chytat ryby

                    páteční brněnské déšť mne neodradil a vyrazil jsem směr můj oblíbený žlábek

                      NMrKos - Profil | Ne 29.8.2010 17:18:27

                      už su zase tu

                      dám si předvečeři ... vlastní pomatlánka se sýrem, česnekem a tatarkó, bulky zapečený se sýrem, takové lehké to jest

                        Ntwister - Profil | Ne 29.8.2010 17:09:57

                        Zajda >> to jsem jí psal já, stydím se :)

                          NZajda - Profil | Ne 29.8.2010 16:43:04

                          Barynka >> Ty neumíš vyskloňovat slovo feeder? Styď se..:-(

                            Ntwister - Profil | Ne 29.8.2010 14:18:32

                            MrKos >> no tak to jo, já si večer asi zajdu ... mě na brigádě zbývají jen dva dny, pondělí a úterý a končím, zase mám na rok pokoj (když nepočítám nějakou tu brigádku v brně)
                            taky jsi slyšel, že má být celej příští týden hnusně a jen 15 stupňů? zrovna, když končím!

                              NMrKos - Profil | Ne 29.8.2010 14:16:15

                              twister >> kdepák, teď budu provádět UTT pozdní sběr kladných bodů a to až do večera

                              možná zítra nebo pozítří na chvílu , uvidím jak to bude v hokně a ták

                                Ntwister - Profil | Ne 29.8.2010 14:15:06

                                MrKos >> ty a jdeš dneska k večeru na ryby?

                                  NMrKos - Profil | Ne 29.8.2010 14:14:25

                                  Hermis_s >> jo, jo... závodní je od hráze ten sypanej břeh až směrem k Pasohlávkám ... je to pěkná voda, ale protože tam neumím chytat tak většinou nachytám prd a nebo málo

                                  na jaře to tam bývá lepší

                                  dneska zase lovili boleni, tu a tam některej vlítnul do ouklejí v našem krmení

                                    NHermis_s - Profil | Ne 29.8.2010 14:06:03

                                    MrKos >> Samej cejn i kolem nas nikdo o kapra nezavadil,zato sumci tam pukali o sto sest.Puvodne jsme jeli na jine misto na D7,tam bylo obsazeno,tak jsme vyzkouseli tuhle cast,pojal jsem to spis jako nabirani zkusenosti.Zavodni je nekde u hraze,smerem Brodu n. Dyji?

                                      NMrKos - Profil | Ne 29.8.2010 13:58:19

                                      přitom jsme měli tak dobrý krmení nízkorozpočtový

                                      kráásně jsme si zachytali

                                        NMrKos - Profil | Ne 29.8.2010 13:57:05

                                        a pořád to jen ťukalo

                                          Červené karty: Vondruš