Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NMrKos - Profil | Ne 29.8.2010 13:56:25

na fíídr

    NMrKos - Profil | Ne 29.8.2010 13:55:16

    žralo tak krásně blbě že krásněji blběji už si to moc nedokážu představit... na brčka droboť... větší ryby pouze a jen na fíídr

      NMrKos - Profil | Ne 29.8.2010 13:54:02

      Hermis_s >> a jak vám to šlo? nám kapři nejezdili... až na jednoho menšího kterého lapil kolega nejezdili vůbec

        NMrKos - Profil | Ne 29.8.2010 13:52:53

        pár mrmloňů stálo za zmínku i fotku

          NHermis_s - Profil | Ne 29.8.2010 13:52:32

          MrKos >> tak to jsi chytal kousek odeme:),ja byl taky za Pasohlavkama,ale jeste o neco dal.

            NMrKos - Profil | Ne 29.8.2010 13:52:06

            kakr >> až budete příště opět reagovat tak nám to prosím nahlaš ať nastoupíme na značky, případně v dvojřad

              NMrKos - Profil | Ne 29.8.2010 13:50:49

              Hermis_s >> čauvec... jo, záávodní ůsek za Pasohlávkama

                Nkakr - Profil | Ne 29.8.2010 13:50:48

                MrKos >>
                Čas jsou peníze, ryby domácí dostatek, tak vo co gou??
                Je potřeba pružně reagovat na požadavek členské základny..

                  NMrKos - Profil | Ne 29.8.2010 13:50:22

                  kdo pozná váženého kolegu ten bude 8 dní na nástěnce hned pod Barynkou

                    NHermis_s - Profil | Ne 29.8.2010 13:49:59

                    MrKos >> Ahoj,to je D7?

                      NMrKos - Profil | Ne 29.8.2010 13:49:08

                      jsme byli ráno hodit červem do veliké vody

                        NMrKos - Profil | Ne 29.8.2010 13:48:22

                        kakr >> ano, ano... ryba domácí se vyskytuje málo takže lidi na ni musí sedět u vody dlouho a zabírají tak místo jiným... s nárustem členstva je třeba dosypat aby se kolegové při odchytu ryby domácí kontinuálně střídali a na každého se dostalo

                          NJosher - Profil | Ne 29.8.2010 13:48:02

                          Máme čilé důchodce:-)

                            Nkakr - Profil | Ne 29.8.2010 13:42:48

                            MrKos >>
                            Furt říkám, že ryby domácí je málo , českomoravské vody dokáží pojmout a vyjmout jakékoli množství lahodné ryby domácí....

                              NMrKos - Profil | Ne 29.8.2010 13:39:35

                              Zajda >> dejme kaprařům nonstop a bude jich tam příště sedět 15 protože už se jim vyplatí tam jet.... jupííí

                                NMrKos - Profil | Ne 29.8.2010 13:38:49

                                Barynka >> ahoj šampionko

                                  NMrKos - Profil | Ne 29.8.2010 13:38:35

                                  dobré popolední

                                    NJosher - Profil | Ne 29.8.2010 13:32:02

                                    A jdem na pivo:-))

                                      NNebel1 - Profil | Ne 29.8.2010 12:20:01

                                      Robur >> Zkus Milo .

                                        NMartin M. - Profil | Ne 29.8.2010 12:11:43

                                        Robur >> Kancler je zde, ale aspon drive opravoval jen Shimano:
                                        http://www.mrk.cz/opravny.php?id=5353

                                          Červené karty: Vondruš