Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NRobur - Profil | Ne 29.8.2010 12:06:54

hraji >> Kancle mně kupodivu nic neříká, vím, že k lístkům se vnucovala nějaká vizitka a že kdysi U Sumce byli schopní něco opravit

    NJosher - Profil | Ne 29.8.2010 12:05:47

    hraji >> Myslím si,že kdyby vás poslechla a dobře nakrmila na plavačku,tak by byla první.

      Nhraji - Profil | Ne 29.8.2010 11:57:47

      Barynka >> ahoj šampionko

        NBarynka - Profil | Ne 29.8.2010 11:50:18

        od bráchy:
        dneska s feeder na moravě, na kuku a červy (0,12mm návazec)
        hodně ostrých (po 10. jsem už nepočítal), pak kapr prasečkyn a plotka

          Nhraji - Profil | Ne 29.8.2010 11:49:37

          Pavouk‌ >> Pavouk28 - 29.8.2010 10:48:10 >> jak jsi včera hledal houby? Přeháněj.

            Nhraji - Profil | Ne 29.8.2010 11:49:03

            Robur >> zkus Kanclera, ale nevím, zda takové opravy dělá. Jinak bych se zeptal v nějaké větší prodejně.

              NJosher - Profil | Ne 29.8.2010 11:46:49

              Pavouk‌ >> Pavouk28 - 29.8.2010 10:48:10 >> Potřebuješ cvičit psa? :-)

                NJosher - Profil | Ne 29.8.2010 11:46:22

                Batuta >> Počkej až dorostou.Lepší ledviňák není:-))

                  NRobur - Profil | Ne 29.8.2010 11:40:31

                  dobré poledne, nevíte, kde v Brně mně opraví zlomený kousek teleskopu, prostě výměna 1 dílu za druhý

                    NBatuta - Profil | Ne 29.8.2010 11:30:41

                    Josher >> Já bych si vzal to mourovaté....máme tady zimu, potřebujeme si zatopit

                      NBatuta - Profil | Ne 29.8.2010 11:30:05

                      Dobrý den

                        NPavouk28 - Profil | Ne 29.8.2010 10:48:10

                        Josher >> to jsou tvoje? :) vyberu si :)

                          NZajda - Profil | Ne 29.8.2010 9:30:04

                          Dobré ránko...

                            NJosher - Profil | Ne 29.8.2010 9:20:41

                            kakr >> Přes okno to vypadá líp,ale máš pravdu tady je 11,7°C

                              Nkakr - Profil | Ne 29.8.2010 9:16:24

                              Josher >>
                              Zoncna sice rumpluje,ale je kosa jako sviňa:-)

                                NJosher - Profil | Ne 29.8.2010 9:16:13

                                Nechce někdo kotě? :-))

                                  NJosher - Profil | Ne 29.8.2010 9:14:36

                                  Dobré dopoledne.Zoncna rompluje:-)

                                    Nhraji - Profil | Ne 29.8.2010 8:56:57

                                    Krásné dobré nedělní ráno

                                      Nnetopýr - Profil | Ne 29.8.2010 8:40:28

                                      Bude nějaká akce? Svitavský pohár nebo něco jiného?

                                        Nkakr - Profil | Ne 29.8.2010 8:38:53

                                        netopýr >>
                                        260000 není žádné jubileum, ale klidně můžeš nějakou rundu do placu hodit....

                                          Červené karty: Vondruš