Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

Nnetopýr - Profil | Ne 29.8.2010 8:37:06

Moc jsem toho nenapsal, ale stojí to za to. Bré ránko.

    Nnetopýr - Profil | Ne 29.8.2010 8:36:19

    260000

      NMarge11 - Profil | Ne 29.8.2010 8:34:52

      Dobré ráno

        Nkakr - Profil | Ne 29.8.2010 8:01:40

        Přeji dobrý den.
        Stříbro není k zahození...

          NPavouk28 - Profil | Ne 29.8.2010 7:46:45

          kecat do noci by vam slo ale vstavat..... :)

            NZajda - Profil | So 28.8.2010 22:55:03

            Se taky přidám...Jdu hajat, takže dobrou..:-)

              Nhraji - Profil | So 28.8.2010 22:36:12

              Dobrou všem

                NKraťas82 - Profil | So 28.8.2010 22:35:06

                no nic dobrou noc jadro... V 5:20 vstavam tak at vstanu... :-((

                  NKraťas82 - Profil | So 28.8.2010 22:34:03

                  hraji >> JJ myslim ze si rozumime....

                    Nhraji - Profil | So 28.8.2010 22:17:09

                    Kraťas82 >> jo, zejména z těch tolstojů bych měl obavy, protože jak najedou, to pak vytěžíš desítky kilo

                      NZajda - Profil | So 28.8.2010 22:15:43

                      Fishky >> Chtěli jsme feedrovat...Nic víc a nic míň...

                        NFishky - Profil | So 28.8.2010 22:13:59

                        Zajda >> na druhou stranu, jestli tam bylo místo, tak bys měl revír v podstatě jen a jen pro sebe - oni "kapraři" často loví tak aktivně, že v podstatě neloví... ba naopak, kaprař třeba vláčkaři nevadí - prostě vláčkař odstoupí a chytá s úsměvem dál, ale obráceně to nejde - resp. tam kde je vláčkař nemůže být i kaprař, protože vláčkař rybu vyplaší. Často jsou nejslibnější fleky na řece hluché jen proto, že tam naběhne pár aktivních vláčkařů a vybičují vodu domrtě - sice chytí houby, ale ryba všechna pláchne, protože žádné rybě se nelíbí, když jí něco taháš nad hlavou :) stejně to platí i s jinými technikami (kaprař vs. plavačkář či feedrař...), kaprař vadí jen bivakem, jinak fakt minimálně :)

                          NKraťas82 - Profil | So 28.8.2010 22:11:55

                          twister >> ten byl dobrej.. A tam se dneska chytat nesmelo a tom fleku?? mozna si to tady psal si nejsu jistej...

                            NZajda - Profil | So 28.8.2010 22:05:50

                            Nebel1 >> Ale není to na škodu...Akorát to nesmí dopadnout, jak psal Pepa...Nakonec jsme skončili u nás na Bečvě a skvěle jsme si zachytali...

                              Ntwister - Profil | So 28.8.2010 22:05:19

                              Kraťas82 >> no ten kapří rej

                                NKraťas82 - Profil | So 28.8.2010 22:05:00

                                hraji >> to mas pravdu sem sice psal ze za ni bude chytat ale myslel sem to spis takhle jak to pises ty... poradit s futrem, navazcem gramazi nastrahou .. atd... a takovouhle pomoci by byl kazdej zavodnik tezko prekonatelnej... I kdyz nahoda je svina... Omylem lapis aslusnyho amura a kapra ... nebo ti najedou do krmeni tolstoji... :-))

                                  NNebel1 - Profil | So 28.8.2010 22:02:30

                                  Zajda >> Chodit na ryby o víkendu není moudré :-)

                                    NKraťas82 - Profil | So 28.8.2010 22:02:03

                                    twister >> ja mel dneska prvni denni takze zitra druhou a pak dve nocni... Takze ryby prd... mozna ve volnu neco dopoledniho podniknu... ale este nevim.. nebo si dam ted pauzu pac musim se taky venovat kratasce aby neremcala... sme byli ted ze stredy na ctvrtek ale nejak se me nedarilo, spatna taktika a volba mista... ale tak zas kluci co byli se mnou zachytali dost slusne... holt nejni kazdej den posviceni... nedelam z toho tragedii... :-)) a jaky pak video s kaprama?? jako z dnesnich zavodu nejaky nebo to jak si posilal ten kapri rej??

                                      NJosher - Profil | So 28.8.2010 22:00:29

                                      Zajda >> A co naděláš.Vždyť nejhorší srážka je s blbcem.

                                        NZajda - Profil | So 28.8.2010 21:59:14

                                        Josher >> Aneb jak pět blbců dokáže zasrat 150m břehu..:-(

                                          Červené karty: Vondruš